Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Sparing
Younger Youth M, 5-9 years, -25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - ''doboj'' Doboj
2.
Ognjen Todorović - ''doboj'' Doboj
3.
Andrej Đurić - Kbs Rudar
3.
Danijel Todorić - Kbs Rudar
Younger Youth M, 5-9 years, -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Radovanović - Tae-lo
2.
Aleksa Lisičić - "sloga" Doboj
3.
Alija Mamić - Gazija Buzim
3.
Nikola Zoranović - ''hwarang'' Teslić
Younger Youth M, 5-9 years, -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Zavođa - "sloga" Doboj
2.
Denis Stefanović - Sung
3.
Mihajlo Malešević - Prnjavor
3.
Adrian Janjic - Rudar Stanari
Younger Youth M, 5-9 years, -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Kitić - ''hwarang'' Teslić
2.
Zoltan Gobor - Sung
3.
Ismail Brdarić - Kbv Tornado
3.
Njegoš Zoranović - ''hwarang'' Teslić
Younger Youth M, 5-9 years, 45 +kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Čamdžić - Kbv Tornado
Younger Youth M, 10-11 years -30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Todorović - ''doboj'' Doboj
2.
Dražen-emanuel Kitić - ''hwarang'' Teslić
Younger Youth M, 10-11 years -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Begović - Gazija Buzim
2.
Nikola Radić - Rudar Stanari
3.
Kosta Duronjić - Prnjavor
3.
Nenad Ajvaz - Sung
Younger Youth M, 10-11 years -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stanković - "sloga" Doboj
2.
Klemen Ratuznik - Kbv Tepanje
3.
Mladen Jović - Taekwon Do "falcon"
3.
Eminić Meho - Gazija Buzim
Younger Youth M, 10-11 years -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Jović - Prnjavor
2.
Srđan Grujicic - Simikic
3.
Abdulah Okanović - Kbv Tornado
Younger Youth M, 10-11 years -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Udovicic - Sokol Vodjinci
2.
Nikola Mišić - "sloga" Doboj
Younger Youth M, 10-11 years +50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Popović - ''hwarang'' Teslić
2.
Ognjen Simeunčević - Prnjavor
3.
Ibrahim Odobašić - Gazija Buzim
3.
Enis Ožegović - Gazija Buzim
Older Youth M 12-13 years, -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Vuković - Tae-lo
Older Youth M 12-13 years, -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mehmed Krupić - Gazija Buzim
2.
Zekerijja Ramić - Kbv Tornado
3.
Daniel Penić - Ge Baek
3.
Nemanja Vuković - Tae-lo
Older Youth M 12-13 years, -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Taij Pesjak - Kbv Tepanje
2.
Matej Varga - Sokol Vodjinci
3.
Hamza Mamić - Gazija Buzim
3.
Igor Mikosaljevic - Simikic
Older Youth M 12-13 years, -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko PeČar Liubimirescu - Ahac Šentjur
2.
Arnej Plos - Sonkal Menges
3.
Filip Gligoric - Tae-lo
3.
Filip Getov Samardzija - Sonkal Menges
Older Youth M 12-13 years, -55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Getov Samardzija - Sonkal Menges
2.
Ljubomir Lukić - Tae-lo
3.
Arnej Plos - Sonkal Menges
3.
Stefan Jankovic - Tae-lo
Older Youth M 12-13 years, -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Domen Arko - Taekwon-do Begunje
2.
Boris Lazic - Simikic
3.
Toni Mužević - Taekwon-do Shark
Older Youth M 12-13 years, +60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Novak - Škorpijon
2.
Sava Dragaš - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
3.
Kristijan Stanković - "sloga" Doboj
3.
Mirnes Bajrović - Kbv Tornado
Juniors M 14-15 years,-45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Janjilovic - Rudar Stanari
2.
Krupic Mehmed - Gazija Buzim
Juniors M 14-15 years,-55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljubomir Lukic - Tae-lo
2.
Noa Repić - "alfa Brod"
Juniors M 14-15 years,-60kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Din Čaušević - Škorpijon
2.
Domen Marko - Taekwon-do Begunje
3.
Filip Sekulić - Tae-lo
3.
Dino Mujic - "sloga" Doboj
Juniors M 14-15 years,-65kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Novak David - Škorpijon
2.
Stefan Marković - "sloga" Doboj
3.
David Malešević - Prnjavor
3.
Slaven Vukašinović - ''doboj'' Doboj
Juniors M 14-15 years,-70kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Taj Fister Lovšin - Taekwon-do Begunje
Juniors M 14-15 years,-+70kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Goran Petrović - Prnjavor
2.
Saša Blagojević - "sloga" Doboj
3.
Đorđe Bakajim - Kbs Rudar
Juniors M 16-17 years,-57 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bogdan Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Bojan Goranović - ''doboj'' Doboj
Juniors M 16-17 years,-63 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Matic - Tae-lo
2.
Aleksandar Đorđić - Tae-lo
3.
Aleksandar Pavlović - ''doboj'' Doboj
3.
Slađan Anđelić - Taekwon Do "falcon"
Juniors M 16-17 years,-69 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Modić - Prnjavor
2.
Taj LovŠin - Taekwon-do Begunje
3.
Aleksandar Klačar - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Juniors M 16-17 years,-75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Njegoš Jerinić - "sloga" Doboj
2.
Aldin Aldobašić - "sloga" Doboj
3.
Marko LioviĆ - "alfa Brod"
3.
Andrej Žuža - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Juniors M 16-17 years,+75 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Grujić - Kbs Rudar
2.
Milan Milic - Taekwon Do "falcon"
3.
Nejc Gruden - Škorpijon
3.
Kristijan Sekulić - ''hwarang'' Teslić
Seniors M 18-39 years, -71 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan KatuŠiĆ - "alfa Brod"
2.
Matic IrŠiČ - Kbv Tepanje
3.
Aleksandsar Fešiš - Prnjavor
3.
Stefan Fešiš - Prnjavor
Seniors M 18-39 years, -78 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Živanović - Taekwon Do "falcon"
2.
Dragan Kajganić - ''doboj'' Doboj
3.
Aleksandar Bilinac - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
3.
Dean Vidović - Student
Seniors M 18-39 years, -85 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Jerinić - "sloga" Doboj
Younger Youth F, 5-9 years, - 25 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefani Oskomic - Slatina
2.
Lejla Mamić - Gazija Buzim
3.
Ema Stevanović - ''hwarang'' Teslić
Younger Youth F, 5-9 years, - 30 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amra Begović - Gazija Buzim
2.
Iva Udovicic - Sokol Vodjinci
3.
Varvara Škuljević - "sloga" Doboj
Younger Youth F, 5-9 years, - 35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadia Alešević - Gazija Buzim
2.
Valentina Stojković - ''hwarang'' Teslić
Younger Youth F, 5-9 years, - 40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Monika Gajanić - Prnjavor
2.
Ekatarina Stanojević - ''doboj'' Doboj
3.
Žana Radić - Rudar Stanari
Younger Youth F, 5-9 years, +40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Škuljević - "sloga" Doboj
Younger Youth F 10-11 years -35 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eva Gal - Slatina
2.
Nadja Provci - Team BajŠa
3.
Lena Trajkovic - Team BajŠa
3.
Taja Vezjak - Kbv Tepanje
Younger Youth F 10-11 years -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lorena Borenovic - Team BajŠa
2.
Rasema Mamić - Gazija Buzim
3.
Hristijana Ninic - Specijalac-vlasenica
3.
Viktoria Penić - Ge Baek
Younger Youth F 10-11 years -45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - ''doboj'' Doboj
2.
Amina Mamić - Gazija Buzim
Younger Youth F 10-11 years +45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Konstantinović - "zrinski" Bošnjaci
2.
Mina Radovanovic. - Tae-lo
3.
Jelena Blatnjak - Kbs Rudar
3.
Anja Blagojević - ''doboj'' Doboj
Older Youth F 12-13 years -40 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azra Kahriman - Kbv Tornado
2.
Lana Gaber - Kbv Tepanje
Older Youth F 12-13 years -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Lisičić - "sloga" Doboj
2.
Blažka Križanec - Kbv Tepanje
3.
Amila Tahić - Gazija Buzim
3.
Sara Fabijanovic - Team BajŠa
Older Youth F 12-13 years -50kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Spasojević - ''doboj'' Doboj
2.
Antonija Ivančičević - "zrinski" Bošnjaci
3.
Antonela Cindrić - Sokol Vodjinci
3.
Jana Živanović - Tae-lo
Older Youth F 12-13 years -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Evelin Korez - Ahac Šentjur
2.
Emina Eminić - Gazija Buzim
3.
Elena LovriČ - Taekwon-do Begunje
Older Youth F 12-13 years + 55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Petrović - Prnjavor
2.
Jelena Kovačević - ''doboj'' Doboj
3.
Nejla Šikalo - Kbv Tornado
3.
Iman Bajrović - Kbv Tornado
Juniors F 14-15 years, -45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tahić Amila - Gazija Buzim
2.
Bajrektarevic Dzejlana - Gazija Buzim
Juniors F 14-15 years, -50 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Bročić - "zrinski" Bošnjaci
2.
Nikolina Devčić - Ge Baek
3.
Nikolina LazareviĆ - Taekwon-do Begunje
Juniors F 14-15 years, -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Šahović - "sloga" Doboj
2.
Ana Marija Kovačević - ''doboj'' Doboj
3.
Tamara Obradovic - Tae-lo
3.
Marija Jerinić - Kbs Rudar
Juniors F 14-15 years, -60 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Taja Gabrovec VorŠnik - Ahac Šentjur
2.
Tia GrobovŠek - Ahac Šentjur
3.
Klara Solarević - Sokol Vodjinci
3.
Elenca Lovric - Taekwon-do Begunje
Juniors F 14-15 years, +65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - "sloga" Doboj
2.
Jovana Blatnjak - ''doboj'' Doboj
3.
Lana Đukić - Prnjavor
Juniors F 16-17 years, -52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Devčić - Ge Baek
2.
Nikolina Spasojević - ''doboj'' Doboj
Juniors F 16-17 years, -58 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Kovačić - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Tijana Popadić - Kbs Rudar
Juniors F 16-17 years, -64 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Šoja - Taekwon Do "falcon"
Senoirs F 18-39 years, -57 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Momčilov - Sonkal Menges
Senoirs F 18-39 years, -62 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Race - Taekwon-do Begunje
2.
Vanja Stokić - Student
Senoirs F 18-39 years, +77 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sandić Katarina - Škorpijon

TUL
Younger Youth M, yellow belt,5-10 years 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Čamdžić - Kbv Tornado
2.
Nenad Ajvaz - Sung
3.
Afan Telaćević - Kbv Tornado
3.
Ibrahim Odobašić - Gazija Buzim
Younger Youth M, green belt,5-10 years, 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Begović - Gazija Buzim
2.
Vuk Radovanović - Tae-lo
3.
Denis Stefanović - Sung
3.
Kosta Duronjić - Prnjavor
Younger Youth M, blue belt,5-10 years 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Gojković - Rudar Stanari
2.
Luka Todorović - ''doboj'' Doboj
Older Youth M, red belt,11-13 years, 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mehmed Krupić - Gazija Buzim
2.
Nikola Radić - Rudar Stanari
3.
Mladen Jović - Taekwon Do "falcon"
3.
Marko Stanković - "sloga" Doboj
Older Youth M, yellow belt,11-13 years, 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Ožegović - Gazija Buzim
2.
Toni Mužević - Taekwon-do Shark
3.
Stefan Jankovic - Tae-lo
3.
Josip Solarević - Sokol Vodjinci
Older Youth M, black belt,11-13 years 1.DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljubomir Lukić - Tae-lo
2.
Domen Arko - Taekwon-do Begunje
3.
Marko PeČar Liubimirescu - Ahac Šentjur
3.
David Novak - Škorpijon
Older Youth M, blue belt,11-13 years, 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zekerijja Ramić - Kbv Tornado
2.
Taij Pesjak - Kbv Tepanje
3.
Kristijan Stanković - "sloga" Doboj
3.
Mirnes Bajrović - Kbv Tornado
Older Youth M, green belt,11-13 years, 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Jović - Prnjavor
2.
Daniel Penić - Ge Baek
3.
Klemen Ratuznik - Kbv Tepanje
3.
Andrej Beglerović - Prnjavor
Junior M, black belt,14-15 years, 1.DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Domen Marko - Taekwon-do Begunje
2.
Novak David - Škorpijon
3.
Ljubomir Lukic - Tae-lo
3.
Taj Fister Lovšin - Taekwon-do Begunje
Junior M, yellow belt,14-15 years, 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noa Repić - "alfa Brod"
2.
Boris Lavrih - Taekwon-do Begunje
3.
Afan Begović - Gazija Buzim
3.
Dino Mujic - "sloga" Doboj
Junior M, red belt,14-15 years, 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Bjeličić - Rudar Stanari
2.
Stefan Marković - "sloga" Doboj
3.
Nemanja Janjilovic - Rudar Stanari
3.
Krupic Mehmed - Gazija Buzim
Junior M, green belt,14-15 years, 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Mihajlović - ''doboj'' Doboj
2.
Din Čaušević - Škorpijon
3.
Đorđe Bakajim - Kbs Rudar
3.
Bojan Jevtić - ''doboj'' Doboj
Junior M, green belt,16-17 years, 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojan Goranović - ''doboj'' Doboj
2.
Slađan Anđelić - Taekwon Do "falcon"
Junior M, blue belt,16-17 years, 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Sekulić - ''hwarang'' Teslić
Junior M, yellow belt,16-17 years, 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Žuža - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Aleksandar Đorđić - Tae-lo
3.
Aleksandar Klačar - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
3.
Borči Lavrih - Taekwon-do Begunje
Junior M, black belt,16-17 years, 2.DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Matic - Tae-lo
Junior M, red belt,16-17 years, 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Grujić - Kbs Rudar
2.
Dejan Modić - Prnjavor
3.
Milan Milic - Taekwon Do "falcon"
Junior M, black belt,16-17 years, 1.DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejc Gruden - Škorpijon
2.
Taj LovŠin - Taekwon-do Begunje
3.
Aleksandar Pavlović - ''doboj'' Doboj
3.
Bogdan Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Seniors M, red belt,18-39 years 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Živanović - Taekwon Do "falcon"
2.
Dragan Kajganić - ''doboj'' Doboj
3.
Vlatko Gajjek - "sloga" Doboj
Seniors M, black belt,18-39 years 1.DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damjan Lazendić - ''doboj'' Doboj
2.
Milenko Đokić - ''doboj'' Doboj
Seniors M, green belt,18-39 years 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Bilinac - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Younger Youth F blue belt, 5-10 years, 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - ''doboj'' Doboj
2.
Monika Gajanić - Prnjavor
3.
Žana Radić - Rudar Stanari
Younger Youth F yellow belt,5-10 years 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rasema Mamić - Gazija Buzim
2.
Ema Stevanović - ''hwarang'' Teslić
3.
Varvara Škuljević - "sloga" Doboj
3.
Amina Mamić - Gazija Buzim
Younger Youth F green belt, 5-10 years, 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amra Begović - Gazija Buzim
2.
Taja Vezjak - Kbv Tepanje
3.
Jana Mišić - "sloga" Doboj
3.
Izabela Zahatek Dimjašević - Škorpijon
Older Youth F black belt, 11-13 years, 1.DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanessa Dobre - Taekwon-do Begunje
2.
Elena LovriČ - Taekwon-do Begunje
Older Youth F red belt, 11-13 years, 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Blažka Križanec - Kbv Tepanje
2.
Ella Čuskić - Škorpijon
3.
Zala Klemenc - Taekwon-do Begunje
3.
Amila Tahić - Gazija Buzim
Older Youth F yellow belt, 11-13 years 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lena Trajkovic - Team BajŠa
2.
Bajrama Mulalić - Škorpijon
3.
Lamija Šaćirović - Kbv Tornado
3.
Sara Pejanović - Specijalac-vlasenica
Older Youth F blue belt, 11-13 years, 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejlana Bajrektarević - Gazija Buzim
2.
Nejla Šikalo - Kbv Tornado
3.
Iman Bajrović - Kbv Tornado
3.
Sara Fabijanovic - Team BajŠa
Older Youth F green belt, 11-13 years, 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Evelin Korez - Ahac Šentjur
2.
Azra Kahriman - Kbv Tornado
3.
Anja Blagojević - ''doboj'' Doboj
3.
Lana Gaber - Kbv Tepanje
Juniors F blue belt, 14-15 years 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Obradovic - Tae-lo
2.
Eminic Emina - Gazija Buzim
3.
Bajrektarevic Dzejlana - Gazija Buzim
Juniors F red belt, 14-15 years 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - "sloga" Doboj
2.
Asja Šahović - "sloga" Doboj
3.
Tahić Amila - Gazija Buzim
3.
Jovana Blatnjak - ''doboj'' Doboj
Juniors F black belt, 14-15 years 1. DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - ''doboj'' Doboj
2.
Iva Bročić - "zrinski" Bošnjaci
3.
Nikolina Devčić - Ge Baek
3.
Elenca Lovric - Taekwon-do Begunje
Juniors F yellow belt,14-15 years 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tia GrobovŠek - Ahac Šentjur
2.
Klara Solarević - Sokol Vodjinci
Juniors F green belt, 14-15 years 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Taja Gabrovec VorŠnik - Ahac Šentjur
Juniors F black belt,16-17 years 1.DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Devčić - Ge Baek
Juniors F blue belt,16-17 years 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Spasojević - ''doboj'' Doboj
2.
Tijana Popadić - Kbs Rudar
Juniors F red belt,16-17 years 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Šoja - Taekwon Do "falcon"
Juniors F green belt,16-17 years 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Kovačić - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Seniors F blue belt, 18-39 years 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milijana Dragojlović - Student
Seniors F green belt, 18-39 years 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Race - Taekwon-do Begunje
Seniors F red belt, 18-39 years 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanja Stokić - Student
Seniors F black belt, 18-39 years 1. DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Momčilov - Sonkal Menges
2.
Sandić Katarina - Škorpijon

Kick
KICK Male M3 2013-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolaj Kovačević - ''doboj'' Doboj
2.
Danijel Todorić - Kbs Rudar
3.
Andrej Đurić - Kbs Rudar
KICK Male M2 2011-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jusuf Hodzic - "tešanj"
2.
Armin Zejnić - ''doboj'' Doboj
3.
Nedim Alibalic - "tešanj"
3.
Ognjen Todorović - ''doboj'' Doboj
KICK Male M1 2009-2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eminić Meho - Gazija Buzim
2.
Nikola Zoranović - ''hwarang'' Teslić
3.
Slobodan Đaković - ''doboj'' Doboj
3.
Luka Todorović - ''doboj'' Doboj
KICK F3 2013-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadija Hodžić - "tešanj"
2.
Varvara Škuljević - "sloga" Doboj
3.
Emela Tahić - Gazija Buzim
KICK F2 2011-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Hodzic - "tešanj"
2.
Edita Omić - "tešanj"
3.
Jana Mišić - "sloga" Doboj
3.
Ekatarina Stanojević - ''doboj'' Doboj
KICK F1 2009-2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - ''doboj'' Doboj
2.
Milica Mitrović - "sloga" Doboj
3.
Jelena Blatnjak - Kbs Rudar
3.
Ajla Telaćević - Kbv Tornado
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.