Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Sparing ekipno
Kadeti
Rb.
Takmičar - Klub
1.
TIM - TKD Prnjavor
2.
TIM - TKD Sloga
3.
TIM - TKD Rudar
3.
TIM - TKD Doboj
Juniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
TIM - TKD Sloga
2.
TIM - TKD Falcon
3.
TIM - TKD Prnjavor
Seniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
TIM - TKD Prnjavor
Kadetkinje
Rb.
Takmičar - Klub
1.
TIM - TKD Sloga
2.
TIM - TKD Prnjavor
3.
TIM - TKD Doboj
Juniorke
Rb.
Takmičar - Klub
1.
TIM - TKD Doboj
Sparing
Kadeti (M), 8-9 god., -25
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Dragić - "Šekovići"
2.
Vukašin Ružičić - Prnjavor
Kadeti (M), 8-9 god., -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Todorović - ''doboj'' Doboj
2.
Nikola Zoranović - ''hwarang'' Teslić
3.
Damjan Jerinić - "sloga" Doboj
3.
Mihael Miljić - ''doboj'' Doboj
Kadeti (M), 8-9 god., -35
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Đorđić - "Šekovići"
2.
Armin Zejnić - ''doboj'' Doboj
3.
Njegoš Zoranović - ''hwarang'' Teslić
3.
Nikola Zavođa - "sloga" Doboj
Kadeti (M), 8-9 god., -40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slađan Pavlović - "Šekovići"
2.
Lazar Erić - "sloga" Doboj
3.
Srđan Kitić - ''hwarang'' Teslić
Kadeti (M), 8-9 god., -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Kusić - Prnjavor
2.
Minja Stanić - Taekwon-do Bobić Laktaši
Kadeti (M), 8-9 god., +45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Đurđević - Prnjavor
Kadeti (M), 10-11 god., -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Janjilovic - Rudar Stanari
2.
Viktor Vuković - Prnjavor
Kadeti (M), 10-11 god., -35
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Stanković - "sloga" Doboj
2.
Nikola Radić - Rudar Stanari
3.
Blaško Maksimović - "Šekovići"
3.
Branko Blagojević - Prnjavor
Kadeti (M), 10-11 god., -40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktor Janjic - Rudar Stanari
2.
Dragan Milić - "Šekovići"
3.
Slavko Dragić - "Šekovići"
Kadeti (M), 10-11 god., -50
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Đorđić - "Šekovići"
2.
Nikola Mišić - "sloga" Doboj
Kadeti (M), 10-11 god., +50
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Batić - Taekwon-do Bobić Laktaši
2.
Ognjen Popović - ''hwarang'' Teslić
Kadeti (M), 12-13 god., -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Darko Vlačić - "Šekovići"
2.
Andrej Beglerović - Prnjavor
Kadeti (M), 12-13 god., -50
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - "Šekovići"
2.
Risto Vlačić - "Šekovići"
3.
Marko Josić - Rudar Stanari
3.
Mihajlo Todorović - ''doboj'' Doboj
Kadeti (M), 12-13 god., -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Pavlović - "Šekovići"
Kadeti (M), 12-13 god., +60
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sava Dragaš - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Dušan Domuz - Prnjavor
3.
Mihajlo Batić - Taekwon-do Bobić Laktaši
3.
Nikola Jović - Taekwon Do "falcon"
Juniori (M), 14-15 god., -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Janjilovic - Rudar Stanari
2.
Vasilije Maksimović - "Šekovići"
Juniori (M), 14-15 god., -50
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojan Goranović - ''doboj'' Doboj
2.
Ivan Savić - ''doboj'' Doboj
Juniori (M), 14-15 god., -60
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Marković - "sloga" Doboj
2.
Luka Bjeličić - Rudar Stanari
Juniori (M), 14-15 god., -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vlačić - "Šekovići"
2.
Gabriel Daraban - Taekwon Do "falcon"
3.
Mihajlo Radić - Taekwon Do "falcon"
3.
David Malešević - Prnjavor
Juniori (M), 14-15 god., -70
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Vrhovac - Prnjavor
2.
Ilie Daraban - Taekwon Do "falcon"
Juniori (M), 14-15 god., +70
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Saša Blagojević - "sloga" Doboj
2.
Đoka Todorović - "sloga" Doboj
3.
Dragan Grujić - ''doboj'' Doboj
3.
Goran Petrović - Prnjavor
Juniori (M), 16-17 god., -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bogdan Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Milenko Đokić - ''doboj'' Doboj
3.
Aleksandar Pavlović - ''doboj'' Doboj
Juniori (M), 16-17 god., -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slađan Anđelić - Taekwon Do "falcon"
2.
Ignjat Radišić - Taekwon Do "falcon"
3.
Aldin Aldobašić - "sloga" Doboj
3.
Dejan Kezmić - ''doboj'' Doboj
Juniori (M), 16-17 god., -69
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Modić - Prnjavor
2.
Kristijan Klačar - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Juniori (M), 16-17 god., +75
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Njegoš Jerinić - "sloga" Doboj
2.
Milan Milic - Taekwon Do "falcon"
3.
Milan Krajnović - Taekwon-do Bobić Laktaši
3.
Nikša Mihajlović - Taekwon-do Bobić Laktaši
Seniori(M), 18-39 god., -71
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandsar Fešiš - Prnjavor
2.
David Đuraš - Prnjavor
3.
Ratko Milanović - "Šekovići"
Seniori(M), 18-39 god., -85
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zoran Ašćerić - Taekwon Do "falcon"
2.
Nemanja Jerinić - "sloga" Doboj
3.
Jovan Vasilić - Prnjavor
3.
Mihailo Angel Rikić - Taekwon Do "falcon"
Seniori(M), 18-39 god., -92
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Čolić - "sloga" Doboj
2.
David Stanišić - Prnjavor
Seniori(M), 18-39 god., +92
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Kuđeljić - "sloga" Doboj
2.
Mladen Todorović - Ljubija
Kadeti (Ž), 8-9 god., -25
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farah Devedžić - "sloga" Doboj
2.
Varvara Škuljević - "sloga" Doboj
3.
Ema Stevanović - ''hwarang'' Teslić
3.
Milijana Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Kadeti (Ž), 8-9 god., -35
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marina Stanković - "sloga" Doboj
2.
Martina Beglerović - Prnjavor
3.
Kristina Ilić - ''doboj'' Doboj
Kadeti (Ž), 8-9 god., -40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Monika Gajanić - Prnjavor
2.
Ekatarina Stanojević - ''doboj'' Doboj
3.
Sofija Savković - Prnjavor
Kadeti (Ž), 8-9 god., +40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Škuljević - "sloga" Doboj
Kadeti (Ž), 10-11 god., -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Josić - Rudar Stanari
Kadeti (Ž), 10-11 god., -40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Mitrović - "sloga" Doboj
2.
Nikolina Lukić - Prnjavor
Kadeti (Ž), 10-11 god., -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - ''doboj'' Doboj
2.
Slađana Jašić - Taekwon-do Bobić Laktaši
3.
Mia Radulovic - Taekwon Do "falcon"
Kadeti (Ž), 10-11 god., +45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Lazić - "sloga" Doboj
2.
Manar Devedžić - "sloga" Doboj
3.
Jelena Blatnjak - Kbs Rudar
3.
Ana Krajišnik - Prnjavor
Kadeti (Ž), 12-13 god., -50
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđelina Milošević - "Šekovići"
2.
Valentina Dragić - "Šekovići"
3.
Jovana Lisičić - "sloga" Doboj
3.
Marija Jerinić - Kbs Rudar
Kadeti (Ž), 12-13 god., +55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Petrović - Prnjavor
2.
Jelana Kovačević - Kbs Rudar
3.
Hena Omerčić - "sloga" Doboj
3.
Lana Đukić - Prnjavor
Juniori (Ž), 14-15 god., -60
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - ''doboj'' Doboj
2.
Vanja Stanić - Taekwon-do Bobić Laktaši
Juniori (Ž), 14-15 god., +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - "sloga" Doboj
2.
Jovana Blatnjak - ''doboj'' Doboj
Juniori (Ž), 16-17 god., -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijana Popadić - Kbs Rudar
2.
Anđela Kovačić - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
3.
Tijana Vukolić - Taekwon Do "falcon"
Juniori (Ž), 16-17 god., -64
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Šoja - Taekwon Do "falcon"
2.
Nikolina Spasojević - ''doboj'' Doboj
Juniori (Ž), 16-17 god., -70
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasia Bjeličić - ''doboj'' Doboj
Seniori (Ž), 18-39 god., -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanja Stokić - Student
2.
Milijana Dragojlović - Student

TUL
Kadeti (M), 8-10 god., Zeleni pojas, 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vukašin Ružičić - Prnjavor
2.
Ognjen Simić - Prnjavor
3.
Nikola Mišić - "sloga" Doboj
3.
Armin Zejnić - ''doboj'' Doboj
Kadeti (M), 8-10 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktor Vuković - Prnjavor
2.
Slavko Dragić - "Šekovići"
3.
Ognjen Batić - Taekwon-do Bobić Laktaši
3.
Nikola Radić - Rudar Stanari
Kadeti (M), 8-10 god., Žuti pojas, 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Barać - Prnjavor
2.
Stefan Đorđić - "Šekovići"
3.
Mihajlo Malešević - Prnjavor
3.
Kosta Duronjić - Prnjavor
Kadeti (M), 11-13 god., Crveni pojas, 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - "Šekovići"
2.
Marko Stanković - "sloga" Doboj
3.
Sava Dragaš - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
3.
Nikola Jović - Taekwon Do "falcon"
Kadeti (M), 11-13 god., Žuti pojas, 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Popović - ''hwarang'' Teslić
Kadeti (M), 11-13 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Đorđić - "Šekovići"
2.
Darko Vlačić - "Šekovići"
3.
Kristijan Stanković - "sloga" Doboj
3.
Mihajlo Todorović - ''doboj'' Doboj
Kadeti (M), 11-13 god., Zeleni pojas, 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Josić - Rudar Stanari
2.
Andrej Beglerović - Prnjavor
Juniori (M), 14-15 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Radić - Taekwon Do "falcon"
2.
Goran Petrović - Prnjavor
3.
Danijel Gruban - Kobra
3.
Vasilije Maksimović - "Šekovići"
Juniori (M), 14-15 god., Zeleni pojas, 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Vrhovac - Prnjavor
2.
Bojan Goranović - ''doboj'' Doboj
Juniori (M), 14-15 god., Žuti pojas, 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đoka Todorović - "sloga" Doboj
2.
Ivan Savić - ''doboj'' Doboj
Juniori (M), 14-15 god., Crveni pojas, 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Marković - "sloga" Doboj
2.
Luka Bjeličić - Rudar Stanari
3.
David Malešević - Prnjavor
3.
Saša Blagojević - "sloga" Doboj
Juniori (M), 14-15 god., 1. Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vlačić - "Šekovići"
Juniori (M), 16-17 god., Crveni pojas, 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bogdan Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Milan Milic - Taekwon Do "falcon"
3.
Nikša Mihajlović - Taekwon-do Bobić Laktaši
3.
Njegoš Jerinić - "sloga" Doboj
Juniori (M), 16-17 god., Zeleni pojas, 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Klačar - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Slađan Anđelić - Taekwon Do "falcon"
Juniori (M), 16-17 god., 1. Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milenko Đokić - ''doboj'' Doboj
2.
Aleksandar Pavlović - ''doboj'' Doboj
Juniori (M), 16-17 god., Žuti pojas, 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aldin Aldobašić - "sloga" Doboj
2.
Dejan Kezmić - ''doboj'' Doboj
Juniori (M), 16-17 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Modić - Prnjavor
2.
Milan Krajnović - Taekwon-do Bobić Laktaši
3.
Kristijan Sekulić - ''hwarang'' Teslić
Seniori (M), 18-39 god., Crveni pojas, 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zoran Ašćerić - Taekwon Do "falcon"
2.
Mihailo Angel Rikić - Taekwon Do "falcon"
3.
Vlatko Gajjek - "sloga" Doboj
3.
Nemanja Jerinić - "sloga" Doboj
Seniori (M), 18-39 god., Žuti pojas, 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Bilinac - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Seniori (M), 18-39 god., 1. Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Stanišić - Prnjavor
2.
David Đuraš - Prnjavor
3.
Aleksandsar Fešiš - Prnjavor
3.
Ratko Milanović - "Šekovići"
Seniori (M), 18-39 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Vasilić - Prnjavor
2.
Miloš Sarić - Prnjavor
3.
Nemanja Kuđeljić - "sloga" Doboj
3.
Dean Vidović - Student
Kadeti (Ž), 8-10 god., Žuti pojas, 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Jugović - Prnjavor
2.
Farah Devedžić - "sloga" Doboj
3.
Mia Radulovic - Taekwon Do "falcon"
3.
Ema Stevanović - ''hwarang'' Teslić
Kadeti (Ž), 8-10 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Nedić - ''doboj'' Doboj
2.
Slađana Jašić - Taekwon-do Bobić Laktaši
Kadeti (Ž), 8-10 god., Zeleni pojas, 5 i 6 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Monika Gajanić - Prnjavor
2.
Marina Stanković - "sloga" Doboj
3.
Nikolina Lukić - Prnjavor
3.
Sofija Savković - Prnjavor
Kadeti (Ž), 11-13 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentina Dragić - "Šekovići"
2.
Lana Đukić - Prnjavor
3.
Maja Petrović - Prnjavor
3.
Ivana Spasojević - ''doboj'' Doboj
Kadeti (Ž), 11-13 god., Crveni pojas, 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđelina Milošević - "Šekovići"
2.
Jovana Lisičić - "sloga" Doboj
3.
Jelana Kovačević - Kbs Rudar
3.
Marija Jerinić - Kbs Rudar
Kadeti (Ž), 11-13 god., Zeleni pojas, 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Lazić - "sloga" Doboj
2.
Jovana Josić - Rudar Stanari
3.
Emilija Gojković - Specijalac-vlasenica
Kadeti (Ž), 11-13 god., Žuti pojas, 8 i 7 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Manar Devedžić - "sloga" Doboj
2.
Hena Omerčić - "sloga" Doboj
3.
Hristijana Ninic - Specijalac-vlasenica
Juniori (Ž), 14-15 god., 1. Dan
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Marija Kovačević - ''doboj'' Doboj
Juniori (Ž), 14-15 god., Zeleni pojas, 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojana Vasić - Guber-srebrenica
Juniori (Ž), 14-15 god., Crveni pojas, 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Ilić - "sloga" Doboj
2.
Jovana Blatnjak - ''doboj'' Doboj
Juniori (Ž), 14-15 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanja Stanić - Taekwon-do Bobić Laktaši
2.
Marija Cvjetinovič - Guber-srebrenica
Juniori (Ž), 16-17 god., Zeleni pojas, 6 i 5 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Kovačić - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
Juniori (Ž), 16-17 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasia Bjeličić - ''doboj'' Doboj
2.
Nikolina Spasojević - ''doboj'' Doboj
3.
Tijana Vukolić - Taekwon Do "falcon"
3.
Tijana Popadić - Kbs Rudar
Juniori (Ž), 16-17 god., Crveni pojas, 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Šoja - Taekwon Do "falcon"
Seniori (Ž), 18-39 god., Crveni pojas, 2 i 1 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanja Stokić - Student
Seniori (Ž), 18-39 god., Plavi pojas, 4 i 3 kup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milijana Dragojlović - Student

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.