Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihael Kralj - Dugo Selo
2.
Andrej BagariĆ - Koryo Tg
3.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
Mlađi kadeti -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Dolić - Magone Livno
2.
Timur Ćesir - Fokus
3.
Emin Mehić - Magone Livno
3.
Boris GavriĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lovre Marunčić - Gusar
2.
Riad Jahjefendić - Magone Livno
3.
Josip Balta - Magone Livno
3.
Filip Matić - Magone Livno
Mlađi kadeti -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan MihaljeviĆ - Koryo Tg
2.
Marko Kasalo - Imotski
3.
Adrijan Knežević - Magone Livno
3.
Ivan KovaČeviĆ - Koryo Tg
Mlađi kadeti -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vid Peručić - Forteca Korčula
2.
Nikola Ćavar - Magone Livno
3.
Tarik Krećo - Fokus
3.
Dragan Marić - Zvornik
Mlađi kadeti -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Borna DujiĆ - Sajnami
2.
Tin JureŠiĆ - "zenica"
3.
David MiliĆeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Emanuel Mršić - Monter
Mlađi kadeti -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vice PoŽgaj - Marjan
2.
Tomica Zrno - Šujica
3.
Marko Dobrijević - Ljubija
Mlađi kadeti -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Nino Šeremet - Magone Livno
3.
Milan Sandić - Zvornik
3.
Dominik JukiĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Patrik MariĆ - Poskok-posuŠje
3.
Marin Dogan - Imotski
3.
Damir Ćubela - Cro Star Mostar
Kadeti M -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Omeragić - Magone Livno
2.
David Zrno - Šujica
Kadeti M -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stipe Jankovic - Monter
2.
Vlade VukuŠiĆ - Imotski
3.
Marijo Marunčić - Gusar
3.
Imran Omeragić - Magone Livno
Kadeti M -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Zivkovic - Zvornik
2.
Adin Fejzić - ''victory'' Vogošća
3.
Andrija Petoš - Kozara
3.
Tarik Ohran - Bosna Visoko
Kadeti M -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leon Hrgota - Marjan
2.
Ante Pervan - Magone Livno
3.
Luka Stevančević - Ljubija
3.
Leon Skenderovic - "bugojno"
Kadeti M -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Jasmin Demirović - Fokus
3.
Dorijan DediĆ - Dugo Selo
Kadeti M -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko KatanuŠiĆ - Imotski
2.
Jusic Semir - Bosna Visoko
3.
Leo Telenta - Forteca Korčula
Kadeti M -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Roko Šolić - Gusar
2.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
Kadeti M -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo Đuran - Dugo Selo
2.
Ivan Žubrinić - Gacka
Kadeti M +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateo MatijaŠ - Dugo Selo
2.
Matej KriŽanac - Koryo Tg
3.
Minel Zrno - Magone Livno
3.
Luka ŠimiĆ - Marjan
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
SreĆko ZduniĆ - Dugo Selo
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Perković Božo - Gusar
2.
Zejd Omeragić - Magone Livno
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
2.
Bakir Poljčić - Olimpic Sarajevo
3.
Tin PeriĆ - Koryo Tg
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante KovaČ - Marjan
2.
Stipe StipandŽija - Marjan
3.
Ilija JukiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Patrik SuČiĆ - Sajnami
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irvin Džananović - "start"
2.
Gabrijel Ikanović - Forteca Korčula
3.
Fran ČopČiĆ - Sajnami
3.
Frane PaviĆ - Tk Zadar
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daniel Barun - St Kwan
2.
Ensar Muratović - Alfa
Mlađe kadetkinje -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Uglešić - Monter
2.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
3.
Ana Matić - Magone Livno
3.
Mila Ždero - Magone Livno
Mlađe kadetkinje -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora BraČun - Dugo Selo
2.
Lorena Djak - Div Knin
3.
Antea Zrno - Šujica
3.
Leonarda Krišto - "buŠko Blato"
Mlađe kadetkinje -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra JerkoviĆ - Imotski
2.
Petra Gudelj - Imotski
3.
Klara Uglešić - Monter
3.
Darija Sučić - "buŠko Blato"
Mlađe kadetkinje -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Popović - Div Knin
2.
Mia Begić - Monter
3.
Snježana Tuka - H Hvojnica
3.
Ena Prižmić - Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tonka Puljiz - Gusar
2.
Ivana Ćavar - Šujica
3.
Lana Batalo - Dugo Selo
3.
Daniela IvkoŠiĆ - Imotski
Mlađe kadetkinje -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ela Gudelj - Imotski
2.
Sara Bilić - Gusar
3.
Iris Šprajc - Gacka
3.
Esma Topalović - Magone Livno
Mlađe kadetkinje -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mare Šaškor - Monter
2.
Nika LuciĆ - Marjan
Mlađe kadetkinje -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Bradić - Kozara
2.
Nika Šunjić - Cro Star Mostar
3.
Mia BuŠiĆ - Marjan
Mlađe kadetkinje +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara ToliĆ - Imotski
2.
Antonela Patrlj - Imotski
3.
Maja Ćurak - Magone Livno
3.
Antea ŽuŽul - Imotski
Kadeti Ž -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija GruiĆ - Marjan
2.
Jozefina Krišto - "buŠko Blato"
Kadeti Ž -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marijeta DropuljiĆ - Marjan
2.
Ivona Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Rea MarceliĆ - Tk Zadar
3.
Lea PetriĆ - Marjan
Kadeti Ž -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia TukiĆ - Marjan
2.
Brnas AnĐela - Imotski
3.
Marija Orlović - Magone Livno
3.
Sumeja Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
Kadeti Ž -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Vuljan - Marjan
2.
Maja Dolić - Magone Livno
3.
Ena KurtiĆ - Marjan
3.
Martina MilardoviĆ - Imotski
Kadeti Ž -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora LuČiĆ - Marjan
2.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
3.
Klara (mara) GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Ivana MioČ - Šujica
Kadeti Ž -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tea BoŽiĆ - Marjan
2.
Nika Kozlica - Marjan
3.
Ivana Kapulica - "buŠko Blato"
Kadeti Ž -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra RebiĆ - Imotski
2.
Noeli ToriĆ - Tk Zadar
3.
Lucija GranČiĆ - Imotski
3.
Ivana Jokić - Zvornik
Kadeti Ž -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karla Lončar - Gacka
2.
RuŽa MiŠkiĆ - Koryo Tg
3.
Antea KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Ajna Žunić - ''victory'' Vogošća
Kadeti Ž +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra MrŠiĆ - Marjan
2.
Magdalena MatiĆ - Marjan
3.
Mariela ParČina - Marjan
3.
Klara GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lorena Đepić - H Hvojnica
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija IviŠiĆ - St Kwan
2.
Lejla Alić - ''victory'' Vogošća
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana StrgaČiĆ - Marjan
2.
Veronika Dolić - Magone Livno
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Tičinović - Magone Livno
2.
Emela Hukić - "zenica"
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nora MiloloviĆ - Tk Zadar
2.
Teuta Uskok - Tk Zadar
3.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
3.
Alena Pavić - "bugojno"
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sibel šupić - Olimpic Sarajevo
2.
Paola PerkoviĆ - Šujica
3.
Snježana Balać - Ljubija
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ariana OreČ - Tk Zadar
2.
Marija Ćavar - Šujica
3.
Ivana Firi - Sajnami
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta Župan - Tk Zadar
2.
Megi Lerga - Tk Zadar
3.
Martina Tolo - Magone Livno
3.
Anica Barun - St Kwan

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.