Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -16, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Igor BojoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Vrtićanci B -22, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Temin Šišić - Tim "Čelik"
2.
Vasilije ZekoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Vrtićanci B -26, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arbër Rukaj - "koryo"podgorica
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erol Brkić - Tim "Čelik"
2.
ĐorĐije PopoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azur Agičić - Tim "Čelik"
2.
Matija PavloviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Alan Frluçkiq - - Besa Team
Vrtićanci A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktor GoluboviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuj VujiČiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uroš Vujačić - "koryo"podgorica
2.
Alis Rastoder - - Besa Team
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Strahinja DŽakoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Strahina Stijepovic - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Santino Vulaj - - Besa Team
3.
Blažo Vujačić - "koryo"podgorica
3.
Rade VojinoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damian Ujkaj - - Besa Team
2.
Vid Peručić - Forteca Korčula
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dorian Ujkaj - - Besa Team
2.
Alan Skoko - "koryo"podgorica
3.
Balsa Pejanović - "koryo"podgorica
3.
Dzenan Ljujkovic - - Besa Team
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Francesko Camaj - - Besa Team
Kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benan Jusufgjokaj - - Besa Team
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Radomir StijepovĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Edan Rastoder - - Besa Team
3.
Anton Gjonaj - - Besa Team
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edvin Brkić - Tim "Čelik"
2.
Mario Gojcaj - - Besa Team
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aldin Softić - Alba
2.
Kristian Lulgjuraj - - Besa Team
3.
Ahmet Redzematovic - - Besa Team
3.
Sebastjan Dushaj - - Besa Team
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dardan Lulgjuraj - - Besa Team
Kadeti A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adzija Ganjola - - Besa Team
2.
Lleo Gegaj - - Besa Team
Kadeti B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazar KaradŽiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mladen Foretić - Forteca Korčula
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boban Mitrovic - "koryo"podgorica
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojan StijepoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Viktor VujiČiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arian Bujaj - "koryo"podgorica
2.
Kastriot Lulgjuraj - - Besa Team
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabrijel Ikanović - Forteca Korčula
2.
Mark Ujkaj - - Besa Team
3.
Emin Nikaj - - Besa Team
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daniel Dushaj - - Besa Team
Seniori -54
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka DakiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Liridon Gojcaj - - Besa Team
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Gjokaj - - Besa Team
2.
Valentin Dushaj - - Besa Team
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zinedin Beqaj - - Besa Team
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dinko Šegedin - Forteca Korčula
3.
Nikolla Junçaj - Alba
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Arapaj - - Besa Team
2.
Agron Lekocaj - - Besa Team
Vrtićanke B -18, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miljana Kasalica - Durmitor-vrhnika,montenegro
Vrtićanke B -22, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora DŽakoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adrijana Berishaj - - Besa Team
2.
Josipa Črljenec - Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja BojoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Ajla Ganjola - - Besa Team
3.
Hena Jusufgjokaj - - Besa Team
3.
Nikolina OstojiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
AnĐela SimiĆeviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Anela Hasanovic - - Besa Team
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milicaa Kasalica - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina BojoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Mila Crowdeer - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadja Vukčević - "koryo"podgorica
2.
Anesa Skoko - "koryo"podgorica
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Prižmić - Forteca Korčula
2.
AnĐela VojinoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljeposava GlomaziĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Valentina Gjonaj - - Besa Team
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Liria Dibra - - Besa Team
2.
Tijana ĐurĐiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irena Ivezaj - - Besa Team
2.
Anita SimiĆeviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivanaa PejoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Monika Nicaj - - Besa Team
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aurora Vulaj - - Besa Team
2.
Jovana TomČiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Lulgjuraj - - Besa Team
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Angjella Berishaj - - Besa Team
2.
Andrea Berishaj - - Besa Team
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana MaksimoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Anadeta Micakaj - - Besa Team
Seniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
AnĐela MaksimoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijana Mumin - Durmitor-vrhnika,montenegro
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nora Gegaj - - Besa Team

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.