Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -18, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Gačanin - Novi Grad Sarajevo
2.
Rejan Gojak - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danin Čelebić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Zhao Yang - Olimpic Sarajevo
2.
Sanjin Baljo - ŽeljezniČar
3.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farin Chen Yang - Olimpic Sarajevo
2.
Ismail Hadžović - Novi Grad Sarajevo
3.
Husein Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Zejd Porić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emrah Bećirović - Novi Grad Sarajevo
2.
Faris Muminovic - ŽeljezniČar
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Gačanin - Novi Grad Sarajevo
2.
Ridvan Dahija - Centar - Hadžići
3.
Rejhan Šehović - "ilijaŠ"
3.
Ahmmed Subašić - "ilijaŠ"
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Čović - Centar - Hadžići
2.
Benjamin Hondo - ŽeljezniČar
3.
Zlatan Zimić - Novi Grad Sarajevo
3.
Danis Redžović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Haris Suljić - Alfa
2.
Faris Nalbantic - ŽeljezniČar
3.
Rian Pertef - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adrijan Pozek - ŽeljezniČar
2.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Sadin Turudija - Novi Grad Sarajevo
3.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dani Gojak - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Kruho - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
2.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
3.
Zotren Januzi - Alfa
3.
Imran Behramaj - ''victory'' Vogošća
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
2.
Esad Nukić - "ilijaŠ"
3.
Armen Menzilović - Centar - Hadžići
3.
Amir Ličina - Olimpic Sarajevo
Kadeti B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čović - Centar - Hadžići
2.
Adin Fejzić - ''victory'' Vogošća
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdullah Bejtić - Olimpic Sarajevo
2.
Ahmed čavrk - Olimpic Sarajevo
3.
Afan Kahriman - "ilijaŠ"
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Emin Ličina - Olimpic Sarajevo
3.
Samed Yuan Yang Gao - Olimpic Sarajevo
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Korjenic - ŽeljezniČar
2.
Jahja Lišančić - Novi Grad Sarajevo
Kadeti A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Baždar - Alfa
2.
Emrah Kaknjašević - ''victory'' Vogošća
Kadeti B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
2.
Amir Pehlić - ''victory'' Vogošća
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Mehmed Kubat - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Adnan Ribić - Novi Grad Sarajevo
3.
Eman Sarić - Novi Grad Sarajevo
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irfan Ćatović - Novi Grad Sarajevo
2.
Safet Zahirović - ''victory'' Vogošća
3.
Albin Mehic - Centar - Hadžići
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jusuf Ali Rašidagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Amar Hadžagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Eldar Abdulovič - Novi Grad Sarajevo
3.
Timur Subašić - Novi Grad Sarajevo
Juniori +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
Seniori +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Muratovic - ŽeljezniČar
2.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Vrtićanke B -16, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
2.
Zejneb Šahinović - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Vatreš - Skd - VogoŠĆa
2.
Merjem Dahija - Centar - Hadžići
3.
Lejla Gaković - Skd - VogoŠĆa
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hana Kadrić - ŽeljezniČar
2.
Hana Sirovina - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Huseejnović - ''victory'' Vogošća
2.
Melisa Ćano - ''victory'' Vogošća
3.
Nedžma Šehović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Lejla Zimonjic - ŽeljezniČar
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Džejna Čolaković - ''victory'' Vogošća
3.
Ena Kerla - ''victory'' Vogošća
3.
Irma Šarić - "ilijaŠ"
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
2.
Lejna Delić - "ilijaŠ"
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Nejla Hajduković - "ilijaŠ"
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Selimović - ''victory'' Vogošća
2.
Lejla Mujić - ''victory'' Vogošća
3.
Esma Bajramović - ''victory'' Vogošća
3.
Farah Beća - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aida Begić - "ilijaŠ"
2.
Amina Pekarić - "ilijaŠ"
3.
Dalal Đerzić - Alfa
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
2.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
2.
Amna Kljajić - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilderina Gaković - Skd - VogoŠĆa
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Šehović - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Bojić - Olimpic Sarajevo
2.
Arduana Karišik - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
2.
Lamija Zimonjic - ŽeljezniČar
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Kuric - ŽeljezniČar
2.
Almina Šarić - "ilijaŠ"
3.
Adna Kodžaga - ''victory'' Vogošća
3.
Amna Handžić - ''victory'' Vogošća
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arna Mekic - ŽeljezniČar
2.
Naida Tutić - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
2.
Elmina Fidahić - Skd - VogoŠĆa
3.
Ajna Žunić - ''victory'' Vogošća
3.
Elmedina Memić - ''victory'' Vogošća
Juniorke -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
2.
Emina Hanić - Olimpic Sarajevo
3.
Ajna Makaš - Novi Grad Sarajevo
3.
Merjem Musić - ''victory'' Vogošća
Juniorke +63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
2.
Ajla Kolak - Skd - VogoŠĆa
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edna Abaspahić - Novi Grad Sarajevo
2.
Helena Kesić - Centar - Hadžići

Kick
M4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mustafa Muhić - ''victory'' Vogošća
M3-20123
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danin Čelebić - Novi Grad Sarajevo
2.
Mak Begović - Novi Grad Sarajevo
M2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danin Dacić - Skd - VogoŠĆa
2.
Ali Lončar - Skd - VogoŠĆa
3.
Edi Ibrahimpašić - ŽeljezniČar
3.
Eldar Bećirević - "ilijaŠ"
M1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Čavčić - Skd - VogoŠĆa
2.
Kenan Jusić - Skd - VogoŠĆa
3.
Benjamin Kurspahić - Skd - VogoŠĆa
3.
Adem Đogić - Skd - VogoŠĆa
Ž4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Umihana Kurspahić - Skd - VogoŠĆa
2.
Emira Jaramaz - Novi Grad Sarajevo
3.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Ž2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Zukić - "ilijaŠ"
2.
Merjem Šehović - "ilijaŠ"
3.
Belma Halilagic - Skd - VogoŠĆa
3.
Merjem Kruho - Novi Grad Sarajevo
Ž1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Naida Sadiković - Skd - VogoŠĆa
2.
Emina Hodžić - Skd - VogoŠĆa
3.
Sarah Čutura - "ilijaŠ"
3.
Elma Karaman - Skd - VogoŠĆa
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.