Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Sparing
YOUNGER YOUTH Male -25kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Dragić - "Šekovići"
2.
Vlatko Šavija - Škorpion
3.
Pavle Dominković - Srpski Soko
YOUNGER YOUTH Male -30kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vukovic - Ozon Han Pjesak
2.
Vuk Radovanović - Tae-lo
3.
Ištvan Bognar - Srbija Tim
3.
Aleksandar Cosic - Omega M
YOUNGER YOUTH Male -35kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateja Janković - Srpski Soko
2.
Djordje Stanisic - Ozon Han Pjesak
3.
Marko Stanisic - Ozon Han Pjesak
3.
Aleksa Radović - Dusan Silnj
YOUNGER YOUTH Male -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijel Garić - "Šekovići"
2.
Slađan Pavlović - "Šekovići"
3.
Vuk Jeremić - Srpski Soko
3.
Lazar Ćirić - Dusan Silnj
YOUNGER YOUTH Male -45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Božić - Srpski Soko
2.
Luka Jokic - Loznica
YOUNGER YOUTH Male +45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Jovanovic - Dusan Silnj
2.
Vuk Stanković - Dusan Silnj
3.
Mihael Stanić - Taekwon-do Shark
OLDER YOUTH Male -35kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Erkić - Srpski Soko
OLDER YOUTH Male -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Krstić - Srpski Soko
2.
Danijel Glišić - "Šekovići"
3.
Dejan Tanasić - Škorpion
3.
Dzulijano Ramić - Taekwon Do "falcon"
OLDER YOUTH Male -45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boris Stevanović - Srpski Soko
2.
Dragan Milić - "Šekovići"
3.
Nikola Markovic - Tae-lo
3.
Darko Vlačić - "Šekovići"
OLDER YOUTH Male -50kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Zekić - "Šekovići"
2.
Stefan Pavlović - "Šekovići"
3.
Đorđe Tešanović - "Šekovići"
3.
Nikola Đorđić - "Šekovići"
OLDER YOUTH Male +60kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sava Dragaš - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Ilija Jemrić - "zrinski" Bošnjaci
3.
Ratko Šavija - Srpski Soko
3.
Darko Savic - Ozon Han Pjesak
JUNIORS Male (14-15) -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljubomir Lukic - Tae-lo
2.
Novica Zeljic - Dusan Silnj
3.
Đorđe Nikolić - Dusan Silnj
JUNIORS Male (14-15) -60kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Sekulić - Tae-lo
2.
Aleksandar Tadic - Dusan Silnj
3.
Njegoš Vlačić - "Šekovići"
JUNIORS Male (14-15) -65kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Vlačić - "Šekovići"
JUNIORS Male (14-15) +70kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Radić - Taekwon Do "falcon"
JUNIORS Male (16-17) -57kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bogdan Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Dejan Matic - Tae-lo
JUNIORS Male (16-17) -63kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slađan Anđelić - Taekwon Do "falcon"
2.
Aleksandar Đorđić - Tae-lo
JUNIORS Male (16-17) -69kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Simić - Srbija Tim
2.
Vasilije Lazic - Tae-lo
JUNIORS Male (16-17) +75kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milan Savić - "Šekovići"
2.
Nermin Ramić - Taekwon Do "falcon"
3.
Nikola Petrović - Srbija Tim
ADULT Male -58kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Matić - Tae-lo
ADULT Male -64kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vojislav Mirković - Taekwon Do "falcon"
ADULT Male -78kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ratko Milanović - "Šekovići"
2.
Aleksandar Bilinac - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
YOUNGER YOUTH Female -25kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milijana Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Marijana Šiljegović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
YOUNGER YOUTH Female -30kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Udovičić - "sokol"
YOUNGER YOUTH Female -35kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nađa Provči - Srbija Tim
2.
Lena Trajković - Srbija Tim
3.
Katarina Veselinović - Srbija Tim
3.
Ana Vukanović - Taekwon-do Shark
YOUNGER YOUTH Female -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Batić - Srpski Soko
2.
Una Memedovski - Taekwon Do "falcon"
3.
Tamara Kičinja - Princip
3.
Lorena Borenović - Srbija Tim
YOUNGER YOUTH Female +45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mina Radovanovic. - Tae-lo
OLDER YOUTH Female -35kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marina Tešanović - "Šekovići"
OLDER YOUTH Female -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emilija Blagojević - Srpski Soko
2.
Kristina Tomić - Srpski Soko
3.
Tamara Kičinjaa - Princip
OLDER YOUTH Female -50kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - "Šekovići"
2.
Anđelina Milošević - "Šekovići"
3.
Jana Živanović - Tae-lo
3.
Tijana Marić - Princip
OLDER YOUTH Female -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Vukovic - Ozon Han Pjesak
2.
Mina Radovanović - Tae-lo
3.
Anastasia Mirkov - Princip
3.
Nina Vukanović - Taekwon-do Shark
OLDER YOUTH Female +55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Lenić - "zrinski" Bošnjaci
JUNIORS Female (14-15) -50kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Bročić - "zrinski" Bošnjaci
2.
Tijanaa Marić - Princip
JUNIORS Female (14-15) -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Obradovic - Tae-lo
2.
Dunja Bajčetić - Srbija Tim
3.
Anastasiaa Mirkov - Princip
JUNIORS Female (14-15) -60kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jana Radić - Srbija Tim
JUNIORS Female (14-15) +65kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nevena Radojcicc - "Šekovići"
2.
Nataša Kojić - Dusan Silnj
JUNIORS Female (16-17) -52kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Suzana Matic - Dusan Silnj
JUNIORS Female (16-17) -64kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Šoja - Taekwon Do "falcon"
JUNIORS Female (16-17) -70kg
Rb.
Takmičar - Klub
2.
Dijana Maksimovic - Dusan Silnj
ADULT Female -67kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mira Gužvić - "Šekovići"
2.
Snežana Radojčić - "Šekovići"
ADULT Female -72kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Todorovic - Ozon Han Pjesak

TUL
YOUNGER YOUTH green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Đorđić - "Šekovići"
2.
Ištvan Bognar - Srbija Tim
3.
Pavle Dominković - Srpski Soko
3.
Mateja Janković - Srpski Soko
YOUNGER YOUTH red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijel Garić - "Šekovići"
YOUNGER YOUTH blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Udovičić - "sokol"
2.
Mihajlo Božić - Srpski Soko
3.
Milenko Tešanović - "Šekovići"
YOUNGER YOUTH yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk Jeremić - Srpski Soko
2.
Jovica Lukić - "Šekovići"
3.
Luka Vukovic - Ozon Han Pjesak
3.
Vuk Stanković - Dusan Silnj
OLDER YOUTH black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljubomir Lukić - Tae-lo
2.
Kristijan Zekić - "Šekovići"
3.
Đorđe Krstić - Srpski Soko
OLDER YOUTH yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Simić - Srpski Soko
2.
Matej Varga - "sokol"
3.
Dejan Tanasić - Škorpion
3.
Filip Gligoric - Tae-lo
OLDER YOUTH green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Erkić - Srpski Soko
2.
Ratko Šavija - Srpski Soko
3.
Dzulijano Ramić - Taekwon Do "falcon"
OLDER YOUTH red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danijel Glišić - "Šekovići"
2.
Petar Kusmuk - Srpski Soko
3.
Stefan Nikolić - Srpski Soko
3.
Sava Dragaš - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
OLDER YOUTH blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boris Stevanović - Srpski Soko
2.
Stefan Pavlović - "Šekovići"
3.
Blaško Maksimović - "Šekovići"
JUNIORS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Radić - Taekwon Do "falcon"
JUNIORS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Nikolić - Dusan Silnj
JUNIORS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Novica Zeljic - Dusan Silnj
2.
Njegoš Vlačić - "Šekovići"
JUNIORS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Tadic - Dusan Silnj
JUNIORS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljubomir Lukic - Tae-lo
2.
Luka Vlačić - "Šekovići"
JUNIORS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bogdan Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
2.
Milan Savić - "Šekovići"
JUNIORS black belt II DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Matic - Tae-lo
JUNIORS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vasilije Lazic - Tae-lo
JUNIORS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Petrović - Srbija Tim
2.
Sergej Simić - Srbija Tim
JUNIORS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slađan Anđelić - Taekwon Do "falcon"
JUNIORS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Đorđić - Tae-lo
2.
Nermin Ramić - Taekwon Do "falcon"
ADULTS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Bilinac - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
ADULTS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ratko Milanović - "Šekovići"
ADULTS black belt II DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Matić - Tae-lo
ADULTS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vojislav Mirković - Taekwon Do "falcon"
YOUNGER YOUTH yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lena Trajković - Srbija Tim
2.
Iva Udovičić - "sokol"
3.
Marijana Šiljegović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
3.
Milica Radojčić - "Šekovići"
YOUNGER YOUTH green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nađa Provči - Srbija Tim
2.
Tamara Kičinja - Princip
3.
Milijana Jugović - Taekwon-do ''romanija'' - Pale
YOUNGER YOUTH blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Batić - Srpski Soko
2.
Marija Kusmuk - Srpski Soko
3.
Mina Radovanovic. - Tae-lo
3.
Lorena Borenović - Srbija Tim
OLDER YOUTH red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Tomić - Srpski Soko
2.
Anđelina Milošević - "Šekovići"
3.
Dejana Ristić - "Šekovići"
3.
Lana Lenić - "zrinski" Bošnjaci
OLDER YOUTH green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Kičinjaa - Princip
2.
Antonija Ivančičević - "zrinski" Bošnjaci
OLDER YOUTH blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mina Radovanović - Tae-lo
2.
Milica Božić - Srpski Soko
3.
Jana Živanović - Tae-lo
3.
Željana Erkić - Škorpion
OLDER YOUTH yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milana Radaković - Princip
2.
Anastasia Mirkov - Princip
3.
Tijana Marić - Princip
3.
Nina Vukanović - Taekwon-do Shark
JUNIORS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nevena Radojcicc - "Šekovići"
2.
Iva Bročić - "zrinski" Bošnjaci
JUNIORS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tijanaa Marić - Princip
2.
Anastasiaa Mirkov - Princip
3.
Jana Radić - Srbija Tim
3.
Nataša Kojić - Dusan Silnj
JUNIORS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Obradovic - Tae-lo
JUNIORS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
2.
Nikolina Tesic - Loznica
JUNIORS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Suzana Matic - Dusan Silnj
JUNIORS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dijana Maksimovic - Dusan Silnj
JUNIORS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Šoja - Taekwon Do "falcon"
ADULTS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Todorovic - Ozon Han Pjesak
ADULTS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Snežana Radojčić - "Šekovići"
ADULTS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mira Gužvić - "Šekovići"

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.