Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Dedić - Sarajevo
2.
Dženan Čamdžić - "zenica"
Vrtićanci B -33, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Husagić - Rudar
Vrtićanci A -18, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Veispahić - Nur
2.
Hamza Hercegovac - Bosna Visoko
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna Visoko
2.
Erol Brkić - Tim "Čelik"
3.
Amar Odobašić - Nur
3.
Aladin Dizdarevic - "start"
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami BeganoviĆ - "zenica"
2.
Marko Ištuk - Magone Livno
3.
Dorijan Matić - Cro Star Mostar
3.
Berin Mujkić - Alfa
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elmir Begić - ''victory'' Vogošća
2.
Zejd Porić - Novi Grad Sarajevo
3.
Davud Mušija - Rudar
3.
Edin Kadrić - Rudar
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucaković - Iskra
2.
Jasir Mrkaljević - "zenica"
3.
Romano Blažević - Cro Star Mostar
3.
Imran Omeragić - Bosna Visoko
Vrtićanci A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
2.
Rijad Habibović - Nur
3.
Mile Šestanović - Forteca Korčula
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Emrah Jusic - Bosna Visoko
3.
Jusuf Hodzic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Blažo Vujačić - "koryo"podgorica
2.
Dženis Salkanovic - Nur
3.
Abid Karajbić - Bosna Visoko
3.
Bakir Paučinac - Nur
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bakir Neimarlija - Nur
2.
Ridvan Dahija - Centar - Hadžići
3.
Ubejdullah Velić - Alfa
3.
Elmedin Begić - ''victory'' Vogošća
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Čović - Centar - Hadžići
2.
Harun Dervishi - Ulcinj
3.
Filip Matić - Magone Livno
3.
Benjamin Hondo - ŽeljezniČar
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Amil Puscul - Bosna Visoko
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Perić - Cro Star Mostar
2.
Ivan Mušić - Forteca Korčula
3.
Ajnur DizdareviĆ - "zenica"
3.
Ahmed Mamela - Bosna Visoko
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Besic - "tešanj"
2.
Josip Bevanda - Cro Star Mostar
3.
Bledar Kasmi - Ulcinj
3.
Ivan JukiĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vid Peručić - Forteca Korčula
2.
Ismail Kerla - ''victory'' Vogošća
3.
Sulejman Džafić - Nur
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Honić - Olimpic Sarajevo
2.
Luka KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Zejd Haskić - "bugojno"
3.
Nail Alic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Omanovic - Bosna Visoko
2.
Eman Karzić - Tim "Čelik"
3.
Filip Vidačak - Cro Star Mostar
3.
Emir DizdareviĆ - "zenica"
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Enes Dushku - Ulcinj
3.
Roko Baković - Cro Star Mostar
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Palavra - Snaga
2.
Aldin Jahic - Bosna Visoko
3.
Hanan Mujezinović - Alfa
3.
Kemal Zukić - Alfa
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Patrik MariĆ - Poskok-posuŠje
2.
Nedim Alihodzic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Ćubela - Cro Star Mostar
2.
Adin Ćato - Alfa
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Sesar - Cro Star Mostar
2.
Denis BaliĆ - Bosna Visoko
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Rezo - Cro Star Mostar
2.
Nikola KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Enis Ramic - Bosna Visoko
3.
Mustafa Kubat - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Sačić - Nur
2.
Elmin Karasalihovic - Bosna Visoko
3.
Almir Neimarlija - Nur
Kadeti B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
2.
Marin Miljak - Forteca Korčula
3.
Edvin Brkić - Tim "Čelik"
3.
Hamza Heco - Snaga
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
2.
Mirnas Velic - Bosna Visoko
3.
Sahic Adin - Bosna Visoko
3.
Amir Ličina - Olimpic Sarajevo
Kadeti B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čović - Centar - Hadžići
2.
Adin Fejzić - ''victory'' Vogošća
3.
Ajnur Avdukic - Bosna Visoko
3.
Stjepan Marušić - Forteca Korčula
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Fejzic - Bosna Visoko
2.
Mehmed Čaluk - Tim "Čelik"
3.
Anes Čosić - Nur
3.
Luka Bogoje - Forteca Korčula
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Mirza Duranovic - "start"
Kadeti B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnan Dervic - Bosna Visoko
2.
Sandi Brkic - Bosna Visoko
3.
Dorian Zloušić - Bosna Visoko
3.
Mahir Dervic - Bosna Visoko
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leon Skenderovic - "bugojno"
2.
Andrej Matić - Cro Star Mostar
3.
Eldar Gulamic - Jale
Kadeti B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Muratović - Alfa
2.
Ajnur Dizdarevic No°2 - "zenica"
Kadeti B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bakir Muracevic - "start"
2.
Din Mahalbašić - Jale
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Jusic Semir - Bosna Visoko
3.
Matej Vidačak - Cro Star Mostar
3.
Rijad Odobasic - Team Kwon
Kadeti B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
2.
Emrah Kaknjašević - ''victory'' Vogošća
3.
Enhar Likić - ''victory'' Vogošća
Kadeti A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Penavić - Cro Star Mostar
2.
Nedim Lisak - Bosna Visoko
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
2.
Vedad Sikira - Nur
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar ŠiŠic - Bosna Visoko
2.
Mehmed Kubat - Novi Grad Sarajevo
3.
Irhad Sivac - "start"
3.
Aldin Madzic - Bosna Visoko
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Senad Krantic - Frenki
2.
Rahim Trtovac - Olimpic Sarajevo
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Bogeljic - Bosna Visoko
2.
Harun Višnjić - Alfa
3.
Luka Krezo - Magone Livno
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Basic - Bosna Visoko
2.
Faris Suljić - Alfa
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Balic - "tešanj"
2.
Ilija JukiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Nikša Pavić - Forteca Korčula
3.
Marko JuriŠiĆ - Poskok-posuŠje
Juniori B -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edvard Alimanović - Bosna Visoko
2.
Amel Hadžić - ''victory'' Vogošća
3.
Abdulkerim Selimović - ''victory'' Vogošća
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Baldo Murtić - Forteca Korčula
2.
Patrik Bogeljic - Bosna Visoko
3.
Safet Zahirović - ''victory'' Vogošća
3.
Matej BeŠliĆ - Poskok-posuŠje
Juniori B +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Mušinbegović - Bosna Visoko
2.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jahja ćeman - Olimpic Sarajevo
2.
Mahmud Ahmad - Olimpic Sarajevo
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Vrtićanke B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Cengic - Bosna Visoko
2.
Lana Hadžić - Rudar
Vrtićanke B -26, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejna Porić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Hodzic - "tešanj"
2.
Đena Delić - Nur
3.
Džejna Pušćul - Nur
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Dahija - Centar - Hadžići
2.
Inesa Ganić - Rudar
3.
Iris Korunić - Forteca Korčula
3.
Anđela Mujkić - Alfa
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Šetka - Cro Star Mostar
2.
Barbara Penavić - Cro Star Mostar
3.
Asja Skandro - Team Kwon
3.
Emina Mandžuka - Nur
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Berina Ličina - Bosna Visoko
2.
Ajna Halilović - "bugojno"
3.
Nedžma Šehović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Škulj - Nur
2.
Sara Mlivic - Bosna Visoko
3.
Ana Matić - Magone Livno
3.
Ilhana Bučuk - Bosna Visoko
Mlađe kadetkinje A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Kanita Alajbegović - Nur
3.
Džejna Čolaković - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
2.
Amani Sljivar - Frenki
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Beganović - "zenica"
2.
Adina Kobilica - Jale
3.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Emela Hodzic - Frenki
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anesa Skoko - "koryo"podgorica
2.
Kanita Bliznović - Rudar
3.
Farah Beća - ''victory'' Vogošća
3.
Samra Horman - Iskra
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Darija Sučić - "buŠko Blato"
3.
Lejla Valjevac - Jale
3.
Amella Nuti - Ulcinj
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Heco - Sarajevo
2.
Dženeta Velić - Alfa
3.
Arnela škulj - Nur
3.
Mediha Handzic - Bosna Visoko
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajma Kajevic - Bosna Visoko
2.
Adnana Muminović - Dragon
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melika Ismic - Bosna Visoko
2.
Lamija Hažiomerović - ''victory'' Vogošća
3.
Donjeta Seferi - Olimpic Sarajevo
3.
Esma Rizvanbegović - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Ančić - Forteca Korčula
2.
Adna Fejzić - ''victory'' Vogošća
3.
Amna Kljajić - ''victory'' Vogošća
3.
Lejla Šečić - Dragon
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Zerina Dzonlic - Team Kwon
3.
Marta GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Merita Malokraja - Ulcinj
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emira Begović - Dragon
2.
Lucija Kovačević - Cro Star Mostar
3.
Merjem Karajbić - Bosna Visoko
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajsa Trncic - Bosna Visoko
2.
Farah Žiga - Iskra
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
2.
Nika Šunjić - Cro Star Mostar
3.
Dzenana Sulejmanovic - Bosna Visoko
Kadetkinje B -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jozefina Krišto - "buŠko Blato"
2.
Danjela Osmanović - ''victory'' Vogošća
Kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mervana Mucaj - Ulcinj
2.
Elma Karasalihovic - Bosna Visoko
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
2.
Kanita ŠiŠic - Bosna Visoko
3.
Dzeneta Mesinovic - Bosna Visoko
3.
Merisa Malokraja - Ulcinj
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ada Avdagić - Sarajevo
2.
Sajra Kajevic - Bosna Visoko
3.
Dalila Muminović - Dragon
3.
Katarina Kapulica - "buŠko Blato"
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
2.
Sajra Karamuja - Rudar
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Mustafic - "tešanj"
2.
Nihada Hodzic - "tešanj"
3.
Filipa BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Ajla Lemes - Bosna Visoko
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
2.
Emina Halilovic - Bosna Visoko
3.
Amina Ivojević - Alfa
3.
Džejna Kućanović - ''victory'' Vogošća
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lorena Kabić - Jastreb
2.
Ivana Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Klara (mara) GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Rafaela Čutura - Poskok-posuŠje
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Balic - "tešanj"
2.
Amila Karaga - Frenki
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Selma Dzinovic - Frenki
2.
Hanka Smailbegović - Bosna Visoko
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ira Grgic - ŽeljezniČar
2.
Antea KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Mesić - Jastreb
2.
Ana Rene Čolak - Jastreb
3.
Corbo Amila - Bosna Visoko
3.
Klara GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
2.
Elmedina Memić - ''victory'' Vogošća
3.
Alma Trakić - ''victory'' Vogošća
3.
Lucija Ražnjević - Plovanija Zadar
Juniorke B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Alić - ''victory'' Vogošća
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Helja - Nur
2.
Marija Cvjetinovič - Guber-srebrenica
3.
Esma Spiodic - Bosna Visoko
3.
Edna Adilovic - Bosna Visoko
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Korina Kvesić - Jastreb
2.
Emela Hukić - "zenica"
3.
Bojana Vasić - Guber-srebrenica
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
3.
Ilma Omanovic - Bosna Visoko
3.
Emina Hanić - Olimpic Sarajevo
Juniorke B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Begic - Jastreb Sarajevo
2.
Adna Ramoševac - Iskra
3.
Hana Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđelina Slipčević - Jastreb
2.
Sibel šupić - Olimpic Sarajevo
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Jana Zubonja - Student
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasia Lakatoš - Jastreb
2.
Ilda Kovačević - Novi Grad Sarajevo
Juniorke B +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Velić - Snaga
2.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edna Abaspahić - Novi Grad Sarajevo
2.
Helena Kesić - Centar - Hadžići
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnela Sudar - Student

Kick
M4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Kraina - ŽeljezniČar
2.
Imran Smailbegović - Bosna Visoko
M2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stanko Ćavar - Poskok-koČerin
2.
Mile Šestanović - Forteca Korčula
M1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dorijan Matić - Cro Star Mostar
2.
Dzan Islamovic - Team Kwon
3.
Adi Aletić - Bosna Visoko
3.
Tarik Greda - Bosna Visoko
Ž3-2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bajric - Bosna Visoko
Ž2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Barbara Penavić - Cro Star Mostar
2.
Vernesa Brkic - Bosna Visoko
Ž1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sarah Kalic - Bosna Visoko
2.
Aya Čmajćanin - Iskra
3.
Sarah Zukan - Bosna Visoko
3.
Iris Korunić - Forteca Korčula
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.