Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Senior Division M-54 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Teskera - Div Knin
2.
Luka Trkalj - Tk Metalac Zagreb
3.
Nicolas Legari Ballerini - Tricolore
Senior Division M-58 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adieni Bajrami - Tirana
2.
Jan Kovacevic - Jastreb
3.
Andrea Linguiti - Accademia Dorica
3.
Alex Semprini - Olimpic Cattolica
Senior Division M-63 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lovre Brecic - Marjan
2.
Levente Josza - Hungarian National Team
3.
Juirdo Cani - Tirana
3.
Oktay Ersoz - KaĞithane Beledİyesİ Sk
Senior Division M-68 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Vuckovic - Zmaj
2.
Emre Ersoz - Kilic Spor Kulubu
3.
Nedžad Husić - Novi Grad Sarajevo
3.
Stasa Stanic - Club Azija
Senior Division M-74 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Yusuf Kara - Atmaca Team
2.
David Marusic - Novi Grad Sarajevo
3.
Erol Nuci - Mladost
3.
Tilen Ajhmajer - Slovenian National Team
Senior Division M-80 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Toni Kanaet - Marjan
2.
Budimir Krivokuca - Club Galeb
3.
Ivan Karajlovic - Letnjikovac
3.
Piero Marić - Casper
Senior Division M-87 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dinko Segedin - Forteca
2.
Ivan Konrad Trajkovic - Slovenian National Team
3.
Patrik Divkovic - Tempo
3.
Hrvoje Sep - Jastreb
Senior Division M+87 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nik Augustin - Slovenian National Team
2.
Viktor Puskic - Letnjikovac
Senior Division F-46 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Noor As Sadiq - The Cage Sport
Senior Division F-49 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Paula Antunovic - Marjan
2.
Lucija Abramovic - Brod
3.
Teodora Djeric - Kobra
3.
Irena Segedin - Forteca
Senior Division F-53 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Tomic - Osvit
2.
Luca Patakfalvy - Hungarian National Team
3.
Dominika Hronova - Czech National Team
3.
Ana Petrusic - Slovenian National Team
Senior Division F-57 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Beros - Tk Dubrava
2.
Ana Taslak - Jastreb
3.
Aleksandra Radmilovic - Club Galeb
3.
Csenge Patakfalvy - Hungarian National Team
Senior Division F-62 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Stetic - Tk Dubrava
2.
Lucija Domic - Marjan
3.
Nadica Bozanic - Club Imperium
3.
Michalea Kubikova - Czech National Team
Senior Division F-67 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadja Savkovic - Club Galeb
2.
Rebeka Furedi - Ute Hungary
3.
Petra Stolbova - Czech National Team
3.
Matea Kolovrat - Marjan
Senior Division F-73 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Marusic - Mladost
2.
Matea Begić - NaŠice

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.