Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Cadet Division M-37 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hristiyan Georgiev - Sc Ahil
2.
Todor Vasilic - Club Azija
3.
Ernest Merdanaj - Tirana
3.
Vasilije Nestorovic - Montenegro Stars
Cadet Division M-41 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovan Brankovic - Club Galeb
2.
Luka Bogoje - Forteca
3.
Andrej Vasiljevic - Tk Omega
3.
Stipe Jankovic - Monter
Cadet Division M-45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mattia Salvatori - Medicina
2.
Ognjen Komatina - Montenegro Stars
3.
Milos Mandic - Club Azija
3.
Benjamin Husic - Novi Grad Sarajevo
Cadet Division M-49 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zarko Krajisnik - Tk Sabac
2.
Aleksandar Rosic - Club Galeb
3.
Filip Dzida - Club Lav
Cadet Division M-53 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sejdo Huremovic - Sarajevo Sarajevo
2.
Hamza Bahtanovic - Novi Grad Sarajevo
3.
Ádám JankÓ - Ute Hungary
3.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
Cadet Division M-57 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Djonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Vuk Vuletic - Montenegro Stars
3.
Josip Buzov MatuzoviĆ - St Kwan
3.
Stevan Vuletic - Montenegro Stars
Cadet Division M-65 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Munir Furkan Dogru - 7 Ocak Spor KulÜbÜ
2.
Namik Kuric - Sarajevo Sarajevo
Junior Division M-45 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rahim Trtovac - Olimpic
Junior Division M-48 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bendeguz Molnar - Hungarian National Team
2.
Ivan Salamon - Tk Elit
3.
Njegos Pantic - Sarajevo Sarajevo
3.
Nikola Franovic - Čigra
Junior Division M-51 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Burak Yilmaz - Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
2.
Mark Adrian Gavranic - Forteca
3.
Dáriusz TÓth - Hungarian National Team
3.
Mateja Garic - Tk Sabac
Junior Division M-55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Stojanovic - Tk Feniks
2.
Arbon Zekaj - Montenegro Stars
3.
Orseld Shkalla - Tirana
3.
Novak Stanic - Club Azija
Junior Division M-59 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kerim Omerbegovic - Novi Grad Sarajevo
2.
Marko Avramovski - Macedonian National Team
3.
Davud Mesinovic - Bosna Visoko
3.
Mateja Ivanovic - Tk Viner Civi
Junior Division M-63 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lin Kovacic - Kbk
2.
Vito Jelic - Pantera
3.
Jacob Blasco - Sportschule Park
3.
Gabrijel Ikanovic - Forteca
Junior Division M-68 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Timur Subasic - Novi Grad Sarajevo
2.
Amar Hadzagic - Novi Grad Sarajevo
3.
Strahinja Milinovic - Tk Omega
3.
Vasilije Perunicic - Montenegro Stars
Junior Division M-73 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jusuf-ali Rasidagic - Novi Grad Sarajevo
2.
Ziko Simeunovic - Sarajevo Sarajevo
3.
Luka Vukobratovic - Tk Feniks
3.
Filip Stamenov - Macedonian National Team
Junior Division M-78 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Joshua Noel Jürgen - Nwtu-team Germany
2.
Anto Dzepic - Fojnica
3.
Dino Arifovic - Akademac
Junior Division M+78 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kelen Bailey - Hungarian National Team
2.
Damjan Trajovski - Macedonian National Team
3.
Marko Lazic - Letnjikovac
3.
Jovan Milutinovic - Club Imperium
Cadet Division F-37 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ada Avdagić - Cagri Kizil Spor Kulubu 2019
2.
Naz Keskin - Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
3.
Marta Jurić - Čigra
Cadet Division F-41 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Spasojevic - Pantera
2.
Sasa Viktoria Knezevic - Magone Livno
3.
Dzejna Hamzic - Novi Grad Sarajevo
3.
Elena Todinova - Sc Ahil
Cadet Division F-44 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Dolic - Magone Livno
2.
Lejla Mustafic - Tesanj
3.
Anastasija Przulj - Sarajevo Sarajevo
3.
Nihada Hodzic - Tesanj
Cadet Division F-47 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Teodora Radak - Club Azija
2.
Sara Pidro - "bugojno"
3.
Lucija Jelic - Pantera
3.
Olivia Milicic - Čigra
Cadet Division F-51 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Komatina - Montenegro Stars
2.
Amila Karaga - Frenki
3.
Hanadi Sarotic - Sarajevo Sarajevo
3.
Ena Daskijevic - Omega
Cadet Division F-55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Sevo - Club Lav
2.
Ela Maric - Club Azija
3.
Marija Jokic - Zvornik
3.
Sabina Balic - Tesanj
Cadet Division F-59 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vesna Ajdukovic - Taekwondo Club Banjica
2.
Ana Roginic - Čigra
3.
Amila Corbo - Bosna Visoko
3.
Ira Grgic - ŽeljezniČar
Cadet Division F+59 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sejla Catic - Centar - Hadžići
2.
Anđela Berisaj - Besa Team - Tuz, Malesi E Madhe
3.
Amina Hrvat - Bosna Visoko
3.
Tanja Karac - Sarajevo Sarajevo
Junior Division F-44 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lorena Djepic - Fojnica
2.
Eylul Nur Arslan - Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
Junior Division F-46 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzejla Makas - Novi Grad Sarajevo
2.
Jelena Perunicic - Montenegro Stars
3.
Patricia Sprajc - Pantera
Junior Division F-49 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Masa Bjelica - Tc Vojvodina
2.
Marine Fabiola Akoa - Cameroon Para Team
Junior Division F-52 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Bulat - Club Galeb
2.
Petra Zdero - Magone Livno
3.
Katarina Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
3.
Helena Dujmic - Jastreb
Junior Division F-55 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Stamenkovic - Club Lav
2.
Sukran Arife Akdemir - Rumeli Kavagi Spor Kulubu
3.
Larisa Loncaric - Kbk
3.
Elva Gadzo - Novi Grad Sarajevo
Junior Division F-59 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - Tesanj
2.
Alena Pavic - "bugojno"
3.
Aynaz Naghdalipour - Yahoo Club- Iran
Junior Division F-68 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miljana Reljikj - Tigri
2.
Zorana Sandic - Zvornik
3.
Sara Grubisic - Poskok-posuŠje
3.
Marija Cavar - Šujica
Junior Division F+68 kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Olivera Radujkov - Tk Novi Sad
2.
Anja Peic - Tigri

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.