Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Borbe

Kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Novi Grad Sarajevo
Cadet Division M-57 kg
3
3
76
54
2.
Medicina
Cadet Division M-45 kg
3
3
75
40
3.
Club Galeb
Cadet Division M-41 kg
3
3
63
43
4.
Sarajevo Sarajevo
Cadet Division M-53 kg
3
3
52
30
5.
Sc Ahil
Cadet Division M-37 kg
2
2
41
11
6.
Tk Sabac
Cadet Division M-49 kg
2
2
19
10
7.
7 Ocak Spor KulÜbÜ
Cadet Division M-65 kg
1
1
30
21
8.
Club Azija
Cadet Division M-37 kg
3
2
53
36
9.
Bosna Visoko
Cadet Division M-53 kg
2
1
90
35
10.
Tirana
Cadet Division M-37 kg
2
1
75
41
11.
Novi Grad Sarajevo
Cadet Division M-53 kg
2
1
59
14
12.
Novi Grad Sarajevo
Cadet Division M-45 kg
2
1
46
16
13.
Montenegro Stars
Cadet Division M-57 kg
2
1
38
-11
14.
Montenegro Stars
Cadet Division M-45 kg
2
1
36
3
15.
Tk Omega
Cadet Division M-41 kg
2
1
33
-2
16.
Forteca
Cadet Division M-41 kg
2
1
23
-5
17.
St Kwan
Cadet Division M-57 kg
1
0
29
-1
18.
Olimpic
Cadet Division M-41 kg
1
0
18
-6
19.
Club Azija
Cadet Division M-45 kg
1
0
15
-9
20.
Kbk
Cadet Division M-45 kg
1
0
11
-20
21.
Bosna Visoko
Cadet Division M-41 kg
1
0
11
-21
22.
Dugo Selo
Cadet Division M-53 kg
1
0
10
-18
23.
Sarajevo Sarajevo
Cadet Division M-65 kg
1
0
9
-21
24.
Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
Cadet Division M-57 kg
1
0
9
-21
25.
Tk Viner Civi
Cadet Division M-37 kg
1
0
7
-42
26.
Club Lav
Cadet Division M-49 kg
1
0
6
-5
27.
Frenki
Cadet Division M-53 kg
1
0
6
-51
28.
Montenegro Stars
Cadet Division M-57 kg
1
0
5
-21
29.
Club Galeb
Cadet Division M-49 kg
1
0
3
-5
30.
Monter
Cadet Division M-41 kg
1
0
3
-9
31.
Montenegro Stars
Cadet Division M-37 kg
1
0
3
-25
32.
Tk Sabac
Cadet Division M-45 kg
1
0
3
-30
33.
Ute Hungary
Cadet Division M-53 kg
1
0
2
-10
34.
Sc Ahil
Cadet Division M-37 kg
1
0
0
-21
Juniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division M-59 kg
3
3
73
36
2.
Kbk
Junior Division M-63 kg
3
3
60
42
3.
Hungarian National Team
Junior Division M-48 kg
3
3
54
39
4.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division M-68 kg
3
3
42
6
5.
Hungarian National Team
Junior Division M+78 kg
3
3
19
15
6.
Nwtu-team Germany
Junior Division M-78 kg
2
2
47
37
7.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division M-73 kg
2
2
36
21
8.
Tk Feniks
Junior Division M-55 kg
2
2
35
15
9.
Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
Junior Division M-51 kg
2
2
0
0
10.
Pantera
Junior Division M-63 kg
4
3
77
29
11.
Montenegro Stars
Junior Division M-55 kg
3
2
67
5
12.
Macedonian National Team
Junior Division M-59 kg
3
2
38
13
13.
Tirana
Junior Division M-55 kg
2
1
63
7
14.
Club Azija
Junior Division M-55 kg
2
1
38
7
15.
Sportschule Park
Junior Division M-63 kg
2
1
34
-3
16.
Sk Lola
Junior Division M-63 kg
2
1
33
6
17.
Tk Viner Civi
Junior Division M-59 kg
2
1
30
-10
18.
Macedonian National Team
Junior Division M-73 kg
2
1
27
15
19.
Forteca
Junior Division M-63 kg
2
1
25
-1
20.
Tk Elit
Junior Division M-48 kg
2
1
23
12
21.
Sarajevo Sarajevo
Junior Division M-73 kg
2
1
21
1
22.
Macedonian National Team
Junior Division M+78 kg
2
1
16
6
23.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division M-68 kg
2
1
15
-2
24.
Bosna Visoko
Junior Division M-59 kg
2
1
14
-7
25.
"bugojno"
Junior Division M-63 kg
2
1
11
-8
26.
Forteca
Junior Division M-51 kg
2
1
9
2
27.
Tk Elit
Junior Division M-55 kg
1
0
21
-13
28.
Osijek
Junior Division M-59 kg
1
0
21
-14
29.
Montenegro Stars
Junior Division M-68 kg
1
0
19
-1
30.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division M-55 kg
1
0
19
-9
31.
Club Imperium
Junior Division M-68 kg
1
0
17
-2
32.
Tk Omega
Junior Division M-68 kg
1
0
14
-1
33.
Asd Maestrale
Junior Division M-63 kg
1
0
10
-7
34.
Dragon
Junior Division M-59 kg
1
0
10
-10
35.
Contra
Junior Division M-55 kg
1
0
10
-12
36.
Tk Sabac
Junior Division M-51 kg
1
0
7
-2
37.
Fojnica
Junior Division M-78 kg
1
0
7
-12
38.
Poskok-posuŠje
Junior Division M-63 kg
1
0
7
-18
39.
Čigra
Junior Division M-48 kg
1
0
7
-37
40.
Letnjikovac
Junior Division M+78 kg
1
0
4
-8
41.
Tk Feniks
Junior Division M-73 kg
1
0
4
-20
42.
Pantera
Junior Division M-63 kg
1
0
4
-20
43.
Čigra
Junior Division M-59 kg
1
0
3
-8
44.
Club Imperium
Junior Division M+78 kg
1
0
3
-13
45.
Osijek
Junior Division M-63 kg
1
0
3
-20
46.
Akademac
Junior Division M-78 kg
1
0
3
-25
47.
Club Galeb
Junior Division M-73 kg
1
0
2
-17
48.
Sarajevo Sarajevo
Junior Division M-48 kg
1
0
1
-14
49.
Asd Zadra Fighting
Junior Division M+78 kg
1
0
0
0
50.
Macedonian National Team
Junior Division M-63 kg
1
0
0
0
51.
Uralmash- Sport Club
Junior Division M-59 kg
1
0
0
0
52.
Hungarian National Team
Junior Division M-51 kg
1
0
0
0
53.
Frenki
Junior Division M-48 kg
1
0
0
0
Kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Pantera
Cadet Division F-41 kg
4
4
89
50
2.
Club Azija
Cadet Division F-47 kg
3
3
44
30
3.
Taekwondo Club Banjica
Cadet Division F-59 kg
3
3
37
18
4.
Cagri Kizil Spor Kulubu 2019
Cadet Division F-37 kg
2
2
44
40
5.
Club Lav
Cadet Division F-55 kg
2
2
42
6
6.
Montenegro Stars
Cadet Division F-51 kg
2
2
36
34
7.
Magone Livno
Cadet Division F-44 kg
2
2
19
16
8.
Centar - Hadžići
Cadet Division F+59 kg
2
2
6
4
9.
"bugojno"
Cadet Division F-47 kg
3
2
51
26
10.
Club Azija
Cadet Division F-55 kg
3
2
31
1
11.
Magone Livno
Cadet Division F-41 kg
3
2
23
-25
12.
Frenki
Cadet Division F-51 kg
3
2
22
-6
13.
Novi Grad Sarajevo
Cadet Division F-41 kg
2
1
44
15
14.
Sc Ahil
Cadet Division F-41 kg
2
1
43
3
15.
Zvornik
Cadet Division F-55 kg
2
1
40
20
16.
Pantera
Cadet Division F-47 kg
2
1
40
15
17.
Čigra
Cadet Division F-59 kg
2
1
28
8
18.
Tesanj
Cadet Division F-55 kg
2
1
28
4
19.
Tesanj
Cadet Division F-44 kg
2
1
21
-4
20.
Sarajevo Sarajevo
Cadet Division F-44 kg
2
1
20
-1
21.
Besa Team - Tuz, Malesi E Madhe
Cadet Division F+59 kg
2
1
19
11
22.
Čigra
Cadet Division F-47 kg
2
1
17
-11
23.
Bosna Visoko
Cadet Division F-41 kg
1
0
26
-9
24.
Club Banjica
Cadet Division F-41 kg
1
0
17
-9
25.
Mladost
Cadet Division F-47 kg
1
0
12
-2
26.
Club Galeb
Cadet Division F-41 kg
1
0
12
-16
27.
Čigra
Cadet Division F-55 kg
1
0
10
-10
28.
Magone Livno
Cadet Division F-41 kg
1
0
8
-9
29.
Bosna Visoko
Cadet Division F+59 kg
1
0
7
-12
30.
ŽeljezniČar
Cadet Division F-59 kg
1
0
6
-2
31.
Koryo Tg
Cadet Division F-59 kg
1
0
5
-6
32.
Čigra
Cadet Division F-47 kg
1
0
5
-13
33.
Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
Cadet Division F-51 kg
1
0
5
-15
34.
Čigra
Cadet Division F-47 kg
1
0
5
-22
35.
Čigra
Cadet Division F-37 kg
1
0
4
-40
36.
Tesanj
Cadet Division F-44 kg
1
0
3
-11
37.
Sarajevo Sarajevo
Cadet Division F+59 kg
1
0
2
-3
38.
Bosna Visoko
Cadet Division F-59 kg
1
0
2
-18
39.
Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
Cadet Division F-47 kg
1
0
2
-23
40.
Rugvica
Cadet Division F-55 kg
1
0
0
0
41.
Omega
Cadet Division F-51 kg
1
0
0
0
42.
Omega
Cadet Division F-44 kg
1
0
0
0
43.
Monter
Cadet Division F-41 kg
1
0
0
0
44.
Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
Cadet Division F-37 kg
1
0
0
0
45.
Sarajevo Sarajevo
Cadet Division F-51 kg
1
0
0
-13
46.
Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
Cadet Division F-55 kg
1
0
0
-21
Juniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Club Lav
Junior Division F-55 kg
3
3
47
44
2.
Tigri
Junior Division F-68 kg
3
3
25
12
3.
Club Galeb
Junior Division F-52 kg
3
3
24
9
4.
Fojnica
Junior Division F-44 kg
1
1
24
24
5.
Tesanj
Junior Division F-59 kg
1
1
22
21
6.
Tk Novi Sad
Junior Division F+68 kg
1
1
19
18
7.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division F-46 kg
1
1
18
8
8.
Tc Vojvodina
Junior Division F-49 kg
1
1
0
0
9.
Jastreb
Junior Division F-52 kg
3
2
59
8
10.
Magone Livno
Junior Division F-52 kg
3
2
49
21
11.
Rumeli Kavagi Spor Kulubu
Junior Division F-55 kg
3
2
25
-13
12.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division F-52 kg
2
1
23
-4
13.
Montenegro Stars
Junior Division F-46 kg
2
1
22
1
14.
Zvornik
Junior Division F-68 kg
2
1
12
2
15.
"bugojno"
Junior Division F-59 kg
2
1
1
-21
16.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division F-55 kg
2
1
0
-7
17.
Accademia Dorica
Junior Division F-52 kg
1
0
14
-7
18.
Club Galeb
Junior Division F-52 kg
1
0
14
-14
19.
Šujica
Junior Division F-68 kg
1
0
13
-2
20.
Novi Grad Sarajevo
Junior Division F-55 kg
1
0
12
-2
21.
Kbk
Junior Division F-52 kg
1
0
9
-8
22.
Kbk
Junior Division F-55 kg
1
0
3
-5
23.
Ute Hungary
Junior Division F-52 kg
1
0
3
-5
24.
Pantera
Junior Division F-46 kg
1
0
3
-9
25.
Tigri
Junior Division F+68 kg
1
0
1
-18
26.
Prnjavor
Junior Division F-68 kg
1
0
0
0
27.
Yahoo Club- Iran
Junior Division F-59 kg
1
0
0
0
28.
Omega
Junior Division F-55 kg
1
0
0
0
29.
Durmitor- Vrhnika
Junior Division F-52 kg
1
0
0
0
30.
Cameroon Para Team
Junior Division F-49 kg
1
0
0
0
31.
Poskok-posuŠje
Junior Division F-68 kg
1
0
0
-12
32.
Gaiana
Junior Division F-55 kg
1
0
0
-17
33.
Mugla Buyuksehir Belediyesi Genclik Ve Spor Kulubu
Junior Division F-44 kg
1
0
0
-24
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.