Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -22, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Temin Šišić - Tim "Čelik"
2.
Emin Đulić - ''victory'' Vogošća
3.
Emrah Hamzakadić - "bugojno"
Vrtićanci B -26, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Salih Hodžić - "bugojno"
2.
Tarik Hodžić - "bugojno"
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Veispahić - Nur
2.
Erol Brkić - Tim "Čelik"
3.
Josip MihaljeviĆ - Koryo Tg
3.
Daris Jusufbašić - "bugojno"
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azur Agičić - Tim "Čelik"
2.
Marko Šetka - Cro Star Mostar
3.
Velid Čusto - "bugojno"
3.
Amar Sarajlić - "bugojno"
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Mušija - Rudar
2.
Stjepan Šapina - Koryo Tg
3.
Edin Kadrić - Rudar
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bečirhodžić - Rudar
2.
Ante Leto - Koryo Tg
Vrtićanci A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Habibović - Nur
2.
Deni Hodžić - H Hvojnica
3.
Eman Isaković - ''victory'' Vogošća
Vrtićanci A -39 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enis Karadza - "bugojno"
Vrtićanci A +43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Radzo - Iskra
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ridvan Dahija - Centar - Hadžići
2.
Timur Sadikovic - Olovo
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Čović - Centar - Hadžići
2.
Ivan KovaČeviĆ - Koryo Tg
3.
Filip Matić - Magone Livno
3.
Anur Šečic - "bugojno"
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zlatan Zimić - Novi Grad Sarajevo
2.
Elmedin Tucaković - Iskra
3.
Aid Šehić - "bugojno"
3.
Mirza Mušanović - H Hvojnica
Mlađi kadeti -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
3.
Harun Grbo - "bugojno"
3.
Ivan MihaljeviĆ - Koryo Tg
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sulejman Džafić - Nur
2.
Leon Glučina - Alfa
Mlađi kadeti -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejd Haskić - "bugojno"
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajnur Ramić - "bugojno"
2.
Erhad Rujanac - "bugojno"
Mlađi kadeti -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tomica Zrno - Šujica
2.
Harun Kruho - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Grbo - "bugojno"
2.
Adnan Bećiragić - ''victory'' Vogošća
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Hasanbegović - "bugojno"
Kadeti M -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
2.
Vito PeriĆ - Koryo Tg
Kadeti M -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Fejzic - Bosna Visoko
2.
Alen Čović - Centar - Hadžići
3.
Mihael Kovač - "buŠko Blato"
3.
Tarik Ohran - Bosna Visoko
Kadeti M -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Harun Ljubunčić - "bugojno"
Kadeti M -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Kovač - "buŠko Blato"
2.
Eman Hadzic - Frenki
3.
Ensar Čusto - "bugojno"
3.
Enis Zec - "bugojno"
Kadeti M -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Stipe ŠimiĆ - Šujica
3.
Abdullah Ljubunčić - "bugojno"
Kadeti M -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Penavić - Cro Star Mostar
2.
Josip KovaČeviĆ - Koryo Tg
Kadeti M -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Čurić - "bugojno"
2.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
Kadeti M -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Namik Kurić - Sarajevo
2.
Miralem Đopa - "bugojno"
3.
Edvin Nasup - "bugojno"
Kadeti M +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej KriŽanac - Koryo Tg
2.
Tarik Rašak - "bugojno"
3.
Edah Čusto - "bugojno"
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Senad Krantic - Frenki
2.
Ermin Krantic - Frenki
3.
Tin PeriĆ - Koryo Tg
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
2.
Haris Hrapović - Jastreb Sarajevo
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Albin Mehic - Centar - Hadžići
2.
Alem Jarebica - Alfa
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnan Mašić - Rudar
2.
Faris Jusić - "bugojno"
3.
Alen Pavić - "bugojno"
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Balic - "tešanj"
2.
Mirsad Čehaja - "bugojno"
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Armin Kulaš - "bugojno"
2.
Sefik Cica - "bugojno"
3.
Kerim Gazic - "bugojno"
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedim Mašić - "bugojno"
2.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sead Katadzic - "tešanj"
2.
Nadin Sadikovic - "bugojno"
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mahmud Ahmad - Olimpic Sarajevo
2.
Zejd Ivković - "bugojno"
3.
Amel Kmetaš - "bugojno"
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arif Mlivo - "bugojno"
2.
Kenan Čurić - "bugojno"
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Velid Pidro - "bugojno"
2.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Vrtićanke B -18, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristina Kapulica - "buŠko Blato"
2.
Džejna Pušćul - Nur
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Merjem Dahija - Centar - Hadžići
3.
Inesa Ganić - Rudar
3.
Sumeja Ferić - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Šetka - Cro Star Mostar
2.
Katja Balta - Magone Livno
3.
Hana Sirovina - ''victory'' Vogošća
3.
Merjem Čavćić - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Kehić - "bugojno"
2.
Ilma Elkaz - "bugojno"
3.
Ajna Halilović - "bugojno"
Vrtićanke A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zana Hodžić - "bugojno"
Mlađe kadetkinje B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Škulj - Nur
2.
Zora Landeka - Koryo Tg
3.
Ana Matić - Magone Livno
Mlađe kadetkinje -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
3.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Samra Horman - Iskra
Mlađe kadetkinje -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emela Hodzic - Frenki
2.
Edvina Cetin - "bugojno"
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Heco - Sarajevo
2.
Amina Selimović - ''victory'' Vogošća
3.
Arnela škulj - Nur
Mlađe kadetkinje -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Ajana Šehić - "bugojno"
3.
Darija Sučić - "buŠko Blato"
Mlađe kadetkinje -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnana Muminović - Dragon
2.
Ivana Ćavar - Šujica
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ružica Pavić - "buŠko Blato"
2.
Matea Ćavar - Koryo Tg
3.
Amna Ždralović - "bugojno"
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dina Hrgic - "bugojno"
Mlađe kadetkinje -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esmira Brkić - Iskra
2.
Ajna Mulahusić - "bugojno"
Mlađe kadetkinje -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Šunjić - Cro Star Mostar
2.
Farah Žiga - Iskra
Kadeti Ž -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jozefina Krišto - "buŠko Blato"
Kadeti Ž -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Bojić - Olimpic Sarajevo
2.
Ivona Kapulica - "buŠko Blato"
Kadeti Ž -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kapulica - "buŠko Blato"
2.
Dalila Muminović - Dragon
3.
Sumeja Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
Kadeti Ž -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Mustafic - "tešanj"
2.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
Kadeti Ž -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nihada Hodzic - "tešanj"
2.
Adna Kodžaga - ''victory'' Vogošća
Kadeti Ž -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Pidro - "bugojno"
2.
Amila Karaga - Frenki
3.
Ivana Kapulica - "buŠko Blato"
Kadeti Ž -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Balic - "tešanj"
2.
RuŽica KriŽanac - Koryo Tg
3.
Selma Dzinovic - Frenki
3.
Elma Hodzic - Frenki
Kadeti Ž +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejla Ćatić - Centar - Hadžići
2.
Šadija Mašić - "bugojno"
3.
Alma Trakić - ''victory'' Vogošća
3.
Elmedina Memić - ''victory'' Vogošća
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merhunisa Softić - "bugojno"
2.
Lejla Alić - ''victory'' Vogošća
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emela Hukić - "zenica"
2.
Berina Uglješa - Alfa
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alena Pavić - "bugojno"
2.
Monika Kurevija - Koryo Tg
3.
Majra Hadžiabdić - Olovo
3.
Nejra Hadžić - "bugojno"
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Lucija Brajko - Šujica
3.
Delila Lisic - "bugojno"
3.
Džejna Bojić - "zenica"
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Ćavar - Šujica
2.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
3.
Emina Hasanic - "tešanj"
3.
Ajla Đugum - "bugojno"
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Abdibegović - "bugojno"

Kick
M4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Hodžić - "bugojno"
2.
Daris Čurić - "bugojno"
3.
Salih Hodžić - "bugojno"
3.
Imran Dagoja - "bugojno"
M3-20123
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kenan Delić - "bugojno"
2.
Emrah Hamzakadić - "bugojno"
M2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Osman Kehic - "bugojno"
2.
Enis Karadza - "bugojno"
3.
Daris Jusufbašić - "bugojno"
3.
Amar Sarajlić - "bugojno"
M1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Velid Čusto - "bugojno"
2.
Edin Jusić - "bugojno"
Ž5-2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Malbašić - "bugojno"
Ž3-2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Malbašić - "bugojno"
Ž2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilma Elkaz - "bugojno"
2.
Sajra Halilović - "bugojno"
3.
Zana Hodžić - "bugojno"
Ž1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lamija Kehić - "bugojno"
2.
Ajna Halilović - "bugojno"
3.
Barbara Oroz - H Hvojnica
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.