Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Dedić - Sarajevo
2.
Danin Čelebić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -22, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Temin Šišić - Tim "Čelik"
2.
Emin Đulić - ''victory'' Vogošća
3.
Vasilije ZekoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Vrtićanci B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Avdić - ŽeljezniČar
2.
Faris Fazlinović - ŽeljezniČar
3.
Alli Duharkić - Bosna Visoko
Vrtićanci B +33, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Husagić - Rudar
2.
Sanin Bjelopoljak - Rudar
3.
David Rezo - Cro Star Mostar
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erol Brkić - Tim "Čelik"
2.
Emin Veispahić - Nur
3.
Ali Brčklija - Iskra
3.
Ali - Imran Proha - Centar - Hadžići
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna Visoko
2.
Emir Čančar - Bosna Visoko
3.
Vedad Derjahović - Nur
3.
Ajdin Čeho - Bosna Visoko
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azur Agičić - Tim "Čelik"
2.
Benjamin Kurspahić - Skd - VogoŠĆa
3.
Emin Hajdari - Novi Grad Sarajevo
3.
Matija PavloviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Husein Demić - Novi Grad Sarajevo
2.
Afan Spahić - "zenica"
3.
Imran Omeragić - Crni Labudovi Visoko
3.
Faris Katkić - ''victory'' Vogošća
Vrtićanci A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucaković - Iskra
2.
Farin Chen Yang - Olimpic Sarajevo
3.
Viktor GoluboviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Arslan Bejtović - Alfa
Vrtićanci A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
2.
Deni Hodžić - H Hvojnica
3.
Zlatko Hrnjić - Bosna Visoko
Vrtićanci A -39 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mile Šestanović - Forteca Korčula
2.
Muhamed Hajdarpašić - Alfa
Vrtićanci A +43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adi Aletić - Bosna Visoko
2.
Alem Muratović - Bosna Visoko
Mlađi kadeti A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vuk VujiČiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Timur Sadikovic - Olovo
2.
Dženis Salkanovic - Nur
3.
Denis Terzić - Rudar
3.
Rijad Granulo - Alfa
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ridvan Dahija - Centar - Hadžići
2.
Adis Husejnović - ''victory'' Vogošća
3.
Benjamin Hondo - ŽeljezniČar
3.
Rejhan Šehović - "ilijaŠ"
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadin Turudija - Novi Grad Sarajevo
2.
Zlatan Zimić - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajdin Smajić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Čović - Centar - Hadžići
2.
Strahina Stijepovic - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Haris Suljić - Alfa
3.
Mirza Mušanović - H Hvojnica
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Biscevic - ŽeljezniČar
2.
Elmedin Tucaković - Iskra
3.
Sulejman Džafić - Nur
3.
Ahmed Mamela - Bosna Visoko
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
2.
Emir Honić - Olimpic Sarajevo
3.
Faris Nalbantic - ŽeljezniČar
3.
Vid Peručić - Forteca Korčula
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edin Bjelić - ''victory'' Vogošća
2.
Irfan Đulić - ''victory'' Vogošća
3.
Arif Šehić - Centar - Hadžići
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin JureŠiĆ - "zenica"
2.
Leon Novaković - Čapljina
3.
Benjamin Mlivo - ŽeljezniČar
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tomica Zrno - Šujica
2.
Aldin Islamovic - Bosna Visoko
3.
Hamza Hasic - Crni Labudovi Visoko
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Karzić - Tim "Čelik"
2.
Kemal Zukić - Alfa
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Delihasanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnan Čović - Centar - Hadžići
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Ćubela - Cro Star Mostar
2.
Adin Ćato - Alfa
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Rezo - Cro Star Mostar
2.
Ante BariŠiĆ - Šujica
Kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Sačić - Nur
2.
Radomir StijepovĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esad Nukić - "ilijaŠ"
2.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
3.
Patrik Novaković - Čapljina
3.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
Kadeti B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esmir Brkić - Iskra
2.
Fahrudin Zukić - "ilijaŠ"
Kadeti B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stjepan Marušić - Forteca Korčula
2.
Miha VarŽiČ - -kbk-slo
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
2.
Alen Čović - Centar - Hadžići
3.
Anes Čosić - Nur
3.
Miha KovaČec - -kbk-slo
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Tarik Ohran - Bosna Visoko
3.
Jaka BabiĆ - -kbk-slo
3.
Afan Kahriman - "ilijaŠ"
Kadeti B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Fejzić - ''victory'' Vogošća
2.
Edvin Brkić - Tim "Čelik"
3.
Faris Čeho - Bosna Visoko
Kadeti B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irhad Pušćul - Nur
2.
Dženan Jesenković - Alfa
3.
Sandi Brkic - Bosna Visoko
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Ahmic - Crni Labudovi Visoko
2.
Ante Kovač - "buŠko Blato"
3.
Ahmed Hajdari - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emrah Kaknjašević - ''victory'' Vogošća
2.
Andrej Radević - ŽeljezniČar
3.
Dženan Muratović - Alfa
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Ahmed Hadžimurati - Novi Grad Sarajevo
3.
Samed Yuan Yang Gao - Olimpic Sarajevo
Kadeti B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
2.
Din Mahalbašić - Jale
3.
Matija Kalinić - Tigar I Sarajevo
3.
Josip KovaČeviĆ - Koryo Tg
Kadeti B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman - Ali Dupovac - Centar - Hadžići
2.
Faris Ademović - Alfa
3.
Sakib Akšamović - Bosna Visoko
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Teofilović - Sarajevo
2.
Namik Kurić - Sarajevo
3.
Lazar Miovčić - Tigar I Sarajevo
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
2.
Luka Knežević - H Hvojnica
3.
Arman Halilović - Novi Grad Sarajevo
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej KriŽanac - Koryo Tg
2.
Mehmed Kubat - Novi Grad Sarajevo
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amin Murić - Centar - Hadžići
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Sarić - Novi Grad Sarajevo
2.
Robert Osmanović - Centar - Hadžići
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
2.
Bakir Poljčić - Olimpic Sarajevo
3.
Haris Hrapović - Jastreb Sarajevo
3.
Tin PeriĆ - Koryo Tg
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Teofilović - Sarajevo
2.
Adnan Mašić - Rudar
3.
Albin Mehic - Centar - Hadžići
3.
Abdulkerim Selimović - ''victory'' Vogošća
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Horić - Jale
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Vrtićanke B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Cengic - Bosna Visoko
2.
Emra Durmić - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Aiša Avdagić - Sarajevo
3.
Merjem Išek - Alfa
3.
Merima Vatreš - Skd - VogoŠĆa
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aylin Šarotić - Sarajevo
2.
Merjem Dahija - Centar - Hadžići
3.
Lejla Gaković - Skd - VogoŠĆa
3.
Merjem Čavćić - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Husejnović - ''victory'' Vogošća
2.
Hana Kadrić - ŽeljezniČar
3.
Aja Gasal - Alfa
3.
Sara Husejnovic - Crni Labudovi Visoko
Vrtićanke A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josipa Črljenec - Forteca Korčula
2.
Tea Hrnjić - Bosna Visoko
3.
Sajra Kerla - Alfa
3.
Esma Kekić - Alfa
Vrtićanke A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Čutura - "ilijaŠ"
2.
Amna Ahmetovic - Iskra
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Škulj - Nur
2.
Samra Horman - Iskra
3.
Ajna Kopić - Alfa
3.
Nikolina OstojiĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Ema Novaković - Čapljina
3.
Adina Kobilica - Jale
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Džejna Čolaković - ''victory'' Vogošća
3.
Kanita Alajbegović - Nur
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Nina BojoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Ajna Đedović - Novi Grad Sarajevo
3.
Lejla Valjevac - Jale
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erna Begović - Dragon
2.
Amina Selimović - ''victory'' Vogošća
3.
Lejla Mujić - ''victory'' Vogošća
3.
Amina Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Darija Sučić - "buŠko Blato"
3.
Ružica Pavić - "buŠko Blato"
3.
Amina Pecikoza - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Prižmić - Forteca Korčula
2.
Sara Čehajić - Rudar
3.
Julija BariŠiĆ - Šujica
3.
Arnela škulj - Nur
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Fejzić - ''victory'' Vogošća
2.
Aida Begić - "ilijaŠ"
3.
Dalal Đerzić - Alfa
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajma Kajevic - Bosna Visoko
2.
Ivana Ćavar - Šujica
3.
Adnana Muminović - Dragon
3.
Nastasija Racković - Tigar I Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fatima Vildan Bozdag - Novi Grad Sarajevo
2.
Nejla Memović - Alfa
3.
Merjem Joksimović - Alfa
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedzma Burko - Crni Labudovi Visoko
2.
Ljeposava GlomaziĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Emina Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilderina Gaković - Skd - VogoŠĆa
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zerina Tosuni - Rudar
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jozefina Krišto - "buŠko Blato"
2.
Ivona Kapulica - "buŠko Blato"
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arduana Karišik - Olimpic Sarajevo
2.
Asja Kozlić - Rudar
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sajra Karamuja - Rudar
2.
Katarina Lukač - Šujica
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
2.
Ivana Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
3.
Sumeja Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
3.
Lamija Zimonjic - ŽeljezniČar
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kapulica - "buŠko Blato"
2.
Ilajda Zahirović - Novi Grad Sarajevo
3.
Dalila Muminović - Dragon
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Handžić - ''victory'' Vogošća
2.
Elvira Palalija - Bosna Visoko
3.
Samra Sadiković - ''victory'' Vogošća
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
2.
Adna Kodžaga - ''victory'' Vogošća
3.
Alma Hajdarević - Bosna Visoko
3.
Katarina Racković - Tigar I Sarajevo
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Kapulica - "buŠko Blato"
2.
Hanadi Šarotić - Sarajevo
3.
Ema Kuric - ŽeljezniČar
3.
Ajna Mujanovic - Olovo
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
AnĐela-lorena PerkoviĆ - Šujica
2.
Adna Osmanović - Alfa
3.
Ella Nući - Mladost
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
RuŽa MiŠkiĆ - Koryo Tg
2.
Ajna Žunić - ''victory'' Vogošća
3.
Lamija Alihodžić - ''victory'' Vogošća
3.
Iman Đaltur - Sarajevo
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
RuŽica KriŽanac - Koryo Tg
2.
Ira Grgic - ŽeljezniČar
3.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
3.
Corbo Amila - Bosna Visoko
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hrvat Amina - Bosna Visoko
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
2.
Alma Trakić - ''victory'' Vogošća
3.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
3.
Sumeja Halilović - ''victory'' Vogošća
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Helja - Nur
2.
Emela Hukić - "zenica"
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Monika Kurevija - Koryo Tg
2.
Aini Mesihović - ŽeljezniČar
3.
Hana Sabic - Bosna Visoko
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sibel šupić - Olimpic Sarajevo
2.
Adna Begic - Jastreb Sarajevo
3.
Merjem Musić - ''victory'' Vogošća
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
2.
Lamija Husić - Alfa
Seniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Grahić - Rudar

Kick
M4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vasilije ZekoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
2.
Hamza Islamovic - Iskra
M3-20123
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Rezo - Cro Star Mostar
2.
David Oroz - H Hvojnica
3.
Kerim Opanković - Centar - Hadžići
3.
Emin Neradin - Centar - Hadžići
M2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucaković - Iskra
2.
Emanuel Pecirep - H Hvojnica
3.
Amar Duvnjak - Centar - Hadžići
3.
Mile Šestanović - Forteca Korčula
M1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajnur Fišo - Iskra
2.
Bakir Šehić - Centar - Hadžići
3.
Matija PavloviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
3.
Viktor GoluboviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
IntelliKick (M) Kadeti
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dinko Kesić - Centar - Hadžići
2.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
3.
Arman - Ali Dupovac - Centar - Hadžići
3.
Elvedin Murić - Centar - Hadžići
IntelliKick (M) Juniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Albin Mehic - Centar - Hadžići
2.
Robert Osmanović - Centar - Hadžići
3.
Haris Hrapović - Jastreb Sarajevo
3.
Amin Murić - Centar - Hadžići
Ž4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Ž3-2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajra Kadrić - ŽeljezniČar
2.
Tajra Becirspahic - Jastreb Sarajevo
Ž2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nirmela Golubić - Centar - Hadžići
2.
Antonia Šegedin - Forteca Korčula
Ž1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hana Islamovic - Iskra
2.
Ema Imamovic - Iskra
3.
Josipa Črljenec - Forteca Korčula
3.
Anida Hasovic - Jastreb Sarajevo
IntelliKick (F) Kadetkinje
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Šehić - Centar - Hadžići
2.
Adnana Muminović - Dragon
3.
Džana Čomor - Centar - Hadžići
3.
Medina Salkanovicc - "ilijaŠ"
IntelliKick (F) Juniorke
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Begic - Jastreb Sarajevo
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.