Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Prijavljeni treneri: 68
Bosna Visoko - Visoko
3
1. ALMIN KAJEVIC - 2855
2. EDIN KAJEVIC - 2255
3. KERIM AHMEDSPAHIC - 2256
Centar - Hadžići - Hadžići
2
1. AMIR HADžOVIć - 2148
2. HELENA KESIć - 7210
Cro Star Mostar - Mostar
1
1. KLAUDIA MARIć - 2263
HTKD HVOJNICA - Fojnica
4
1. IRENA OROZ - 1434
2. IVAN KRAJINA - 2440
3. MUHAMED HUKIć - 2456
4. NIKOLA OROZ - 7221
ISKRA - Sarajevo
2
1. MIJA UKROPINA - 3040
2. MOHAMED HASSAN MOHAMED NOUR AHMED - 7202
Jastreb Sarajevo - Sarajevo
1
1. SANELA SMAJIC - 1366
KORYO TG - Tomislavgrad
1
1. IVAN LETICA -
Novi Grad Sarajevo - Sarajevo
4
1. ALEN ČUKURIJA - 2938
2. DINA ČUKURIJA - 2940
3. NEDžAD HUSIć - 7200
4. SAMIR SELIMOVIć - 2246
OLIMPIC SARAJEVO - SARAJEVO
2
1. ALMIN AVDOVIć - 3023
2. AMIN AVDOVIć - 3022
SKD - TKD VOGOŠĆA - Vogošća
1
1. MUNIR GAKOVIć - 3052
Taekwondo Akademija Zejd - Sarajevo
1
1. JAHJA DUKMENIć - 10730
TAEKWONDO KLUB ''VICTORY'' Vogošća - Sarajevo
3
1. ALEN ALIć - 3024
2. BELMIN OSMANBEGOVIć - 7247
3. LAMIJA DURMIć - 3035
Taekwondo klub Student - Mostar
2
1. HRVOJE KRIšTIć - 3497
2. LUCIJA BAšIć - 3499
Team KWON - Donji Vakuf -Travnik
2
1. ADIS ZDRALOVIC - 3070
2. ALMEDIN TATAREVIC - 3071
Tigar I Sarajevo - I. Sarajevo
2
1. NEMANJA ŽUžA - 2577
2. SINIšA KEšELJ - 2576
TKD Akademija "Tešanj" - Tešanj-Šije
2
1. ALIJA KATARDžIć - 2141
2. ELVIN MEHMEDOVIć - 2138
TKD Akademija Jale - Zenica
1
1. ISMIR HORIć - 2078
TKD FRENKI - Kljuc
1
1. SANEL HADZIC - 2149
TKD klub "Bugojno" - Bugojno
1
1. AMEL NOVALIC - 78
TKD klub "ILIJAŠ" - Ilijaš
1
1. MAHIR BRKIć - 2129
TKD klub "START" - Zenica
1
1. ELMIN AHMETOVIć - 2154
TKD klub "Zenica" - Zenica
3
1. ELDAR ĐULAN - 601
2. KENAN KULALIć - 2863
3. SAUDIN KULAčIć - 2871
TKD Klub ALFA - Sarajevo
4
1. ARMIN MADEšKO - 2932
2. BELMIN MADEšKO - 2930
3. ISMIR BOSTANDžIć - 2931
4. SEMIR IMAMOVIć - 7263
TKD klub Dragon - Doboj-Jug
2
1. AJDIN ŠEčIć - 2294
2. EMIR ŠEčIć - 2293
TKD Mladost - Sarajevo
1
1. GZIM NUćI - 7217
TKD NUR - Kakanj
2
1. HARIS MUšIJA - 2118
2. SEDINA BERBIć - 2119
TKD RUDAR - Kakanj
2
1. ADNAN KOZLO - 7269
2. MIRZET DELIBAšIć - 7272
TKD SARAJEVO - Sarajevo
2
1. DRAGAN GUDELJ - 2413
2. IBRAHIM KOLJA - 2956
TKD ŠUJICA - TOMISLAVGRAD
1
1. ANĐELINA BRAJKO -
TKD Tim "ČELIK" - Kakanj
1
1. MIRHAT BRKIć - 3621
TKD ŽELJEZNIČAR - SARAJEVO
4
1. ADNAN NALBANTIĆ - 7162
2. EDIN KADRIC - 3033
3. EMIR CAJIC - 3032
4. MIRZA SALTAGA - 7271
ST KWAN - Hrvatska
1
1. MIRELA MIĆ MILJEVIĆ -
Montenegro Stars - Podgorica
1
1. RADE VULETIć -
TKD DURMITOR-VRHNIKA,MONTENEGRO - ŽABLJAK
2
1. MILOŠ ĆUPIĆ -
2. MUHAMED GJOKAJ -
Tkd Ulcinj - Ulcinj
2
1. FIKRET DUSHKU -
2. MEDINA KANACEVIC -
TKD"Koryo"Podgorica - Podgorica
1
1. DRITA RUKAJ -
TKD-KBK-SLO - MARIBOR
1
1. BORIS KOVACIC -
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.