Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Dedić - Sarajevo
2.
Damir Gačanin - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Temin Šišić - Tim "Čelik"
2.
Ajdin Kečo - Bosna Visoko
3.
Alli Duharkić - Bosna Visoko
3.
Kan Biscevic - ŽeljezniČar
Vrtićanci B -28, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arbër Rukaj - "koryo"podgorica
2.
Kenan Zuđelović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erol Brkić - Tim "Čelik"
2.
Eldar Baždar - Alfa
3.
Muhamed Bascausevic - Iskra
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna Visoko
2.
Amer Grošo - Bosna Visoko
3.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajdin Čeho - Bosna Visoko
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azur Agičić - Tim "Čelik"
2.
Eldar Kubat - Rudar
3.
Dorijan Matić - Cro Star Mostar
3.
Sami BeganoviĆ - "zenica"
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farin Chen Yang - Olimpic Sarajevo
2.
Afan Pecikoza - Novi Grad Sarajevo
3.
Husein Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Danin Dević - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jasir Mrkaljević - "zenica"
2.
Zejd Klisura - H Hvojnica
3.
Demir Beridan - ŽeljezniČar
3.
Imran Tucaković - Iskra
Vrtićanci A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zlatko Hrnjić - Bosna Visoko
2.
Deni Hodžić - H Hvojnica
Vrtićanci A -39 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
2.
Rijad Habibović - Nur
3.
Kenan Jusić - Skd - VogoŠĆa
Vrtićanci A +43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Spahic - "tešanj"
2.
Benjamin Radzo - Iskra
3.
Alem Muratović - Bosna Visoko
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Sadin Turudija - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Timur Ćesir - Fokus
2.
Denis Terzić - Rudar
3.
Ali Zdralovic - Team Kwon
3.
Timur Sadikovic - Olovo
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bakir Neimarlija - Nur
2.
Adis Husejnović - ''victory'' Vogošća
3.
Edin Merhemić - Bosna Visoko
3.
Benjamin Uzunovic - Jastreb Sarajevo
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Valjevčić - Zejd
2.
Danis Redžović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Karzić - Nur
2.
Faris Čović - Centar - Hadžići
3.
Haris Suljić - Alfa
3.
Mirza Mušanović - H Hvojnica
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
3.
Adrijan Pozek - ŽeljezniČar
3.
Ajdin Smajić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bledar Kasmi - Ulcinj
2.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
3.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nail Alic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Besic - "tešanj"
2.
Afan Biscevic - ŽeljezniČar
3.
Tarik Krećo - Fokus
3.
Elmedin Tucaković - Iskra
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin JureŠiĆ - "zenica"
2.
Irvin Korajlic - "tešanj"
3.
Josip Bevanda - Cro Star Mostar
3.
Samir Andelija - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enes Dushku - Ulcinj
2.
Aldin Islamovic - Bosna Visoko
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edin Bjelić - ''victory'' Vogošća
2.
Irfan Đulić - ''victory'' Vogošća
3.
Ishak Imamović - ''victory'' Vogošća
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Kruho - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Curać - Forteca Korčula
2.
Ajnur Subašić - Olimpic Sarajevo
3.
Faris Husomanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Damir Ćubela - Cro Star Mostar
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Sefo - Olimpic Sarajevo
2.
Mustafa Kubat - Novi Grad Sarajevo
3.
Ali Hrvačić - Zejd
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enis Kurti - Ulcinj
2.
Afan Alendar - Novi Grad Sarajevo
3.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Hadžić - Tim "Čelik"
2.
Alen Čović - Centar - Hadžići
3.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
3.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
Kadeti B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esmir Brkić - Iskra
2.
Miha VarŽiČ - -kbk-slo
3.
Vedad Pehlivan - H Hvojnica
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Husic - Novi Grad Sarajevo
2.
Tarik Ohran - Bosna Visoko
3.
Ahmed čavrk - Olimpic Sarajevo
3.
Abdullah Bejtić - Olimpic Sarajevo
Kadeti B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed SarajliĆ - Jale
2.
Irhad Pušćul - Nur
3.
Emrah Karahmet - Bosna Visoko
3.
Harun Kovačević - Bosna Visoko
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Vučinić - Tigar I Sarajevo
2.
Ahmed Hajdari - Novi Grad Sarajevo
3.
Ismail Buza - Nur
3.
Marino TiČinoviĆ - St Kwan
Kadeti B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enis Zec - "bugojno"
2.
Andrej Radević - ŽeljezniČar
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Luka Gavranović - Monter
3.
Andrej Matić - Cro Star Mostar
3.
Harun Bajraktarević - Zejd
Kadeti B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matija Kalinić - Tigar I Sarajevo
2.
Ensar Čusto - "bugojno"
3.
Almir Bjelak - Olimpic Sarajevo
3.
Emrah Kaknjašević - ''victory'' Vogošća
Kadeti A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jusic Semir - Bosna Visoko
2.
Vuk Vuletic - Montenegro Stars
3.
Faris Korjenic - ŽeljezniČar
Kadeti B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
2.
Din Mahalbašić - Jale
3.
Madžid Mujić - Bosna Visoko
3.
Luka Vasić - Tigar I Sarajevo
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Harun Tanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Karlo Petković - Forteca Korčula
3.
Matej Vidačak - Cro Star Mostar
Kadeti B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Baždar - Alfa
2.
Benjamin Ibrahimkadic - "tešanj"
3.
Haris Fazlagic - Iskra
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Mehmed Kubat - Novi Grad Sarajevo
3.
Milos Miletic - Montenegro Stars
3.
Lazar Miovčić - Tigar I Sarajevo
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
2.
Albjon Hykaj - Ulcinj
3.
Amar Džino - Bosna Visoko
3.
Vasilije Mracevic - Montenegro Stars
Juniori -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rahim Trtovac - Olimpic Sarajevo
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Paolo Kačunić - Monter
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arian Bujaj - "koryo"podgorica
2.
Haris Hrapović - Jastreb Sarajevo
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
3.
Bakir Poljčić - Olimpic Sarajevo
3.
Eldar Sabljica - Olimpic Sarajevo
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Jusić - "bugojno"
2.
Tino TadiĆ - St Kwan
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Timur Subašić - Novi Grad Sarajevo
2.
Amar Hadzagic - Novi Grad Sarajevo
3.
Šaban Zolj - Zejd
3.
Malik Bektaš - Novi Grad Sarajevo
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jusuf Ali Rašidagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Harun Ramić - ''victory'' Vogošća
3.
Daniel Barun - St Kwan
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Mršo - Olimpic Sarajevo
2.
Dino Djerekarac - Montenegro Stars
3.
Hamza Bajraktarević - Zejd
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnan Mašić - Rudar
2.
Aid Hasečić - Bosna Visoko
3.
Lazar Majic - Montenegro Stars
3.
Fadil Mušinović - ŽeljezniČar
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadmir Habibović - Novi Grad Sarajevo
2.
Erol Nući - Sarajevo
3.
Mirsad Muhic - Jastreb Sarajevo
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Mršo - Olimpic Sarajevo
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
2.
Jahja ćeman - Olimpic Sarajevo
Vrtićanke B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Durmić - ''victory'' Vogošća
2.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejneb Šahinović - ''victory'' Vogošća
2.
Asja Osmanović - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke B -26, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Knežević - Bosna Visoko
Vrtićanke B -30, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadija Hodžić - "tešanj"
2.
Esma Bajric - Bosna Visoko
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Inesa Ganić - Rudar
3.
Đena Delić - Nur
3.
Sabina Hodzic - "tešanj"
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Gaković - Skd - VogoŠĆa
2.
Nahla Hasanspahić - Fokus
3.
Merjem Dahija - Centar - Hadžići
3.
Emina Mandžuka - Nur
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josipa Črljenec - Forteca Korčula
2.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Asja Skandro - Team Kwon
3.
Tea Hrnjić - Bosna Visoko
Vrtićanke A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Husejnović - ''victory'' Vogošća
2.
Ajna Čutura - "ilijaŠ"
Vrtićanke A -39, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejra Ibrahimkadic - "tešanj"
2.
Nejla Mehmedović - Skd - VogoŠĆa
Vrtićanke A -43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Krijestorac - Iskra
Vrtićanke A +43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nudžejma Mujić - Bosna Visoko
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Škulj - Nur
2.
Asija Spahic - "zenica"
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
2.
Sulejmana Mahmutovic - Iskra
3.
Kanita Bliznović - Rudar
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Adina Kobilica - Jale
3.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
3.
Emina Vatreš - Skd - VogoŠĆa
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara Uglešić - Monter
2.
Adna Berbić - Nur
3.
Lejla Valjevac - Jale
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Selimović - ''victory'' Vogošća
2.
Erna Begović - Dragon
3.
Ajlin Turcinovic - Iskra
3.
Amina Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Prižmić - Forteca Korčula
2.
Adina Šehić - Forteca Korčula
3.
Iva Šunjić - Cro Star Mostar
3.
Karla Zaro - Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnana Muminović - Dragon
2.
Amella Nuti - Ulcinj
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emma Puščulović - Bosna Visoko
2.
Lucija Dajak - Forteca Korčula
3.
Nadija Petković - Forteca Korčula
3.
Lamija Hažiomerović - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajma Kajevic - Bosna Visoko
2.
Esmira Brkić - Iskra
3.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Nastasija Racković - Tigar I Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merjem Kaljanac - ''victory'' Vogošća
2.
Lea Lakić - Bosna Visoko
3.
Fatima Vildan Bozdag - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
2.
Farah Žiga - Iskra
3.
Zerina Dzonlic - Team Kwon
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emira Begović - Dragon
2.
Nela Osmić - Bosna Visoko
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mare Šaškor - Monter
2.
Amila Kurić - Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mersida Demiri - Ulcinj
2.
Tajra Zgonić - Novi Grad Sarajevo
3.
Imaan Duharkić - Bosna Visoko
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zerina Tosuni - Rudar
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
2.
Ilderina Gaković - Skd - VogoŠĆa
3.
Hena Borišić - Zejd
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Bojić - Olimpic Sarajevo
2.
Mervana Mucaj - Ulcinj
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
2.
Sumeja Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
3.
Lana Žunić - Monter
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Šehić - Forteca Korčula
2.
Sajra Karamuja - Rudar
3.
Arduana Karišik - Olimpic Sarajevo
3.
Elma Muminović - Dragon
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Uglešić - Monter
2.
Sajra Kajevic - Bosna Visoko
3.
Lejla Mustafic - "tešanj"
3.
Dalila Muminović - Dragon
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nihada Hodzic - "tešanj"
2.
Amna Handžić - ''victory'' Vogošća
3.
Mariel Čagalj - Forteca Korčula
3.
Zara Kazazic - ŽeljezniČar
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
2.
Katarina Racković - Tigar I Sarajevo
3.
Amela Smajić - Bosna Visoko
3.
Adna Kodžaga - ''victory'' Vogošća
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Kudra - Sarajevo
2.
Ema Kuric - ŽeljezniČar
3.
Aisa Zdralovic - Team Kwon
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Balic - "tešanj"
2.
Arna Mekic - ŽeljezniČar
3.
Amra Dushku - Ulcinj
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Đerzić - Alfa
2.
Džejna Kućanović - ''victory'' Vogošća
3.
Iman Gogalić - Alfa
3.
Ella Nući - Mladost
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Corbo Amila - Bosna Visoko
2.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Đaltur - Sarajevo
2.
Aida šehić - Olimpic Sarajevo
3.
Lamija Alihodžić - ''victory'' Vogošća
3.
Ajna Žunić - ''victory'' Vogošća
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Halilović - ''victory'' Vogošća
2.
Alma Trakić - ''victory'' Vogošća
3.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
3.
Remzija Durić - H Hvojnica
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hrvat Amina - Bosna Visoko
2.
Amina Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
3.
Šejla Ćatić - Centar - Hadžići
3.
Atija Krečo - Sarajevo
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzejla Makas - Novi Grad Sarajevo
2.
Emra Helja - Nur
3.
Lejla Alić - ''victory'' Vogošća
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
2.
Edina Kraja - Ulcinj
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Larisa Loncaric - -kbk-slo
2.
Elva Gadžo - Novi Grad Sarajevo
3.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
3.
Emina Hanić - Olimpic Sarajevo
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Sibel šupić - Olimpic Sarajevo
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anica Barun - St Kwan
2.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Medina Kanacevic - Ulcinj

Kick
M5-2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marin Dajak - Forteca Korčula
M4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Krajina - ŽeljezniČar
2.
Danin Uzunovic - Jastreb Sarajevo
3.
Vasilije ZekoviĆ - Durmitor-vrhnika,montenegro
M3-20123
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Gačanin - Novi Grad Sarajevo
2.
Ljon Seferi - Olimpic Sarajevo
3.
Hamza Bećirbegović - Novi Grad Sarajevo
M2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucaković - Iskra
2.
Emanuel Pecirep - H Hvojnica
3.
Ismail Omanović - H Hvojnica
3.
Daris Fehratović - Olimpic Sarajevo
M1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Zhao Yang - Olimpic Sarajevo
2.
Muhamed Bascausevic - Iskra
3.
Dorijan Matić - Cro Star Mostar
3.
Farin Chen Yang - Olimpic Sarajevo
IntelliKick (M) 9-13 god.
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dinko Kesić - Centar - Hadžići
2.
Muhamed Bejtić - Olimpic Sarajevo
3.
Amin čaušević - Olimpic Sarajevo
3.
Timur Hadžić - Olimpic Sarajevo
IntelliKick (M), Juniori, Seniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Robert Osmanović - Centar - Hadžići
2.
Haris Mujčić - Olimpic Sarajevo
3.
Muamer Omerović - Olimpic Sarajevo
3.
Amir Hadrović - Olimpic Sarajevo
Ž4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Umihana Kurspahić - Skd - VogoŠĆa
2.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Ž3-2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzeylan Ademovic - Iskra
2.
Hena Fazlagic - Iskra
3.
Zehra Đonko - Novi Grad Sarajevo
Ž2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Krijestorac - Iskra
2.
Ada Golo - Olimpic Sarajevo
3.
Lana Lana Grabovica - Olimpic Sarajevo
3.
Marta Barbarić - H Hvojnica
Ž1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sajra ćenanović - Olimpic Sarajevo
2.
Ema Imamovic - Iskra
3.
Josipa Črljenec - Forteca Korčula
3.
Emina Hodžić - Skd - VogoŠĆa
IntelliKick (F) 9-13 god.
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Šehić - Centar - Hadžići
2.
Hana Jusupović - Olimpic Sarajevo
3.
Donjeta Seferi - Olimpic Sarajevo
3.
Naida Đip - Olimpic Sarajevo
IntelliKick (F), Juniori, Seniori
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Šehić - Forteca Korčula
2.
Aldijana Ferhatović - Olimpic Sarajevo
3.
Džana Čomor - Centar - Hadžići
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.