Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Sparing
YOUNGER YOUTH Male -25kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Dragić - "Šekovići"
2.
Vlatko Šavija - Srpski Soko
3.
Novak Debeljak - Kaesongdo
3.
Pavle Dominković - Srpski Soko
YOUNGER YOUTH Male -30kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Georgy Krasutin - Hawk Bansko
2.
Denis Stefanović - Sung
3.
Istvan Bognar - Team BajŠa
3.
Jaka Kumer - Skala Velenje
YOUNGER YOUTH Male -35kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolay Angelov - Falcon
2.
Danilo Uskokovic - Team BajŠa
3.
Dominik Jerovšek - Skala Velenje
3.
Brad Flis - Sun
YOUNGER YOUTH Male -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Milić - "Šekovići"
2.
Nikola Roganovic - Loznica
3.
Slavko Dragić - "Šekovići"
3.
Jaka Tajnik - Skala Velenje
YOUNGER YOUTH Male -45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Georgi Dimitrov - Sk Next
2.
Mihail Jonoski - Club Hwarang Itf Leskoec
3.
Luka Jokic - Loznica
3.
Aleksa Nikolic - Dusan Silni
YOUNGER YOUTH Male +45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihail Ivanov - Odin Optics
2.
Aron Kovač - Sung
3.
Matej Petrović - Sokol GradiŠte
3.
Aleksandar Jovanovic - Dusan Silni
OLDER YOUTH Male -35kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolay Angelov - Falcon
2.
Brad B. Flis - Sun
3.
Nemanja Vuković - Tae-lo
3.
Danijel Glišić - "Šekovići"
OLDER YOUTH Male -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mehmed Krupić - "gazija" Bužim
2.
Antonio Guglielmi - Fitsport Italy
3.
Žan Dimnik Kovačič - Sun
3.
Lyubomir Drakaliyski - Falcon
OLDER YOUTH Male -45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lyubomir Drakaliyski - Falcon
2.
Georgi Ridarski - Falcon
3.
Darko Vlačić - "Šekovići"
3.
Tjaž Tajnik - Skala Velenje
OLDER YOUTH Male -50kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljubomir Lukić - Tae-lo
2.
Stanislav Darelov - Hawk Bansko
3.
Đorđe Tešanović - "Šekovići"
3.
Mario Krsteski - Club Hwarang Itf Leskoec
OLDER YOUTH Male -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Yordan Yordanov - Sk Next
2.
Patrik Berger - Intense
3.
Srđan Mirković - Srpski Soko
3.
Miloš Miletić - Srpski Soko
OLDER YOUTH Male -60kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Novak - Škorpijon
2.
Nikolay Gelinski - Falcon
3.
Yordan Yordanov - Sk Next
3.
Bruno Mašić - Sokol GradiŠte
OLDER YOUTH Male +60kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Trifunoski - Club Hwarang Itf Leskoec
2.
Stefan Nikolić - Srpski Soko
3.
Mihail Ivanov - Odin Optics
3.
Darko Savić - Ozon Han Pijesak
JUNIORS Male (14-15) -50kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dario Kostić - Srpski Soko
2.
Ilgrande Ivan - Fitsport Italy
3.
Nikola Balcheski - Club Hwarang Itf Leskoec
3.
Novica Zeljic - Dusan Silni
JUNIORS Male (14-15) -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Oleg Vasilev - Falcon
2.
Petar Debeljak1 - Kaesongdo
3.
Razvan Cotut - Romania Team
3.
Aleksandar Tadic - Dusan Silni
JUNIORS Male (14-15) -60kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Novak David - Škorpijon
2.
Theodoros Soulimidis - Ac Neapolis Makedoniki Dynami
3.
Loredan Salatioan - Romania Team
3.
Petar Pantić - Tae-lo
JUNIORS Male (14-15) -65kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daniel Valeyuv - Hawk Bansko
2.
Ivan Sugarev - Hawk Bansko
3.
Luka Vlačić - "Šekovići"
3.
Aleksandar Pucoski - Club Hwarang Itf Leskoec
JUNIORS Male (14-15) +70kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martin Vltavský - Karvina
2.
Milan Savić - "Šekovići"
3.
Dimitar Baryakov - Hawk Bansko
3.
Božidar Dimitriević - Club Hwarang Itf Leskoec
JUNIORS Male (16-17) -57kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dario Kostić - Srpski Soko
2.
Kristijan Mitrović - Srpski Soko
3.
Dejan Matic - Tae-lo
JUNIORS Male (16-17) -63kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Đorđić - Tae-lo
2.
Ádám Balajti - Kondor
3.
Veljko Petkovic - Dusan Silni
JUNIORS Male (16-17) -69kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Velkovski - Club Hwarang Itf Leskoec
2.
Kristijan Jakovljevic - Tae-lo
3.
Antonio Yankulski - Falcon
3.
Đorđe Zelenović - Srpski Soko
JUNIORS Male (16-17) -75kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilcho Mashev - Odin Optics
2.
Matej Jovanovac - Sokol GradiŠte
3.
Luka Živak - Srpski Soko
JUNIORS Male (16-17) +75kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jane Dimov - Club Hwarang Itf Leskoec
2.
Hristijan Mitreski - Club Hwarang Itf Leskoec
3.
Mihajlo Marković1 - Srpski Soko
3.
Luka Čulajević - Škorpijon
ADULT Male -64kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adam Hercog - "alfa Brod"
2.
Nedžad Velić - Škorpijon
3.
Dejan Matić - Tae-lo
ADULT Male -71kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pavlos Galtsidis - Ac Neapolis Makedoniki Dynami
2.
Simon Zajec - Sun
ADULT Male -78kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Draškić - Srpski Soko
2.
Kostadin Gyuviyski - Levski Angels
3.
Kamil Čigáš - Karvina
3.
Marko Božić - Ozon Han Pijesak
ADULT Male -85kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gojko Lakić - Tae-lo
2.
Zoran Ašćerić - Taekwon Do "falcon"
ADULT Male -92kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adam Chlebek - Karvina
2.
Miljan Ćosić - Omega M
3.
Đorđe Golijanin - Srpski Soko
ADULT Male +92kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Pero Tomic - Kaesongdo
2.
Boris Kusmuk - Srpski Soko
YOUNGER YOUTH Female -25kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emma Matinac - Sokol GradiŠte
2.
Iskra Radojevic - Team BajŠa
3.
Emela Tahić - "gazija" Bužim
3.
Maša Tadić - Srpski Soko
YOUNGER YOUTH Female -30kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tadeja Sušec - Skala Velenje
2.
Sofija Kolusheska - Club Hwarang Itf Leskoec
3.
Natalija Miletić - Srpski Soko
3.
Sandra Ciric - Dusan Silni
YOUNGER YOUTH Female -35kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lina Halilović - Skala Velenje
2.
Marija Kusmuk - Srpski Soko
3.
Klaudie Kokešová - Karvina
3.
Nadja Provci - Team BajŠa
YOUNGER YOUTH Female -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Batić - Srpski Soko
2.
Tamara Kičinja - Princip
3.
Neli Todorova - Falcon
YOUNGER YOUTH Female -45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Nikolić - Sokol GradiŠte
2.
Marija Mijatović - Sokol GradiŠte
YOUNGER YOUTH Female +45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mina Radovanović - Tae-lo
OLDER YOUTH Female -30kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emma Matinac - Sokol GradiŠte
OLDER YOUTH Female -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Tahić - "gazija" Bužim
2.
Neli Todorova - Falcon
3.
Kristina Tomić - Srpski Soko
3.
Yanislava Ivanova - Sk Next
OLDER YOUTH Female -45kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđelina Milošević - "Šekovići"
2.
Yanislava Ivanova - Sk Next
OLDER YOUTH Female -50kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Ristić - "Šekovići"
2.
Jana Živanović - Tae-lo
3.
Milica Božić - Srpski Soko
3.
Valentina Dragić - "Šekovići"
OLDER YOUTH Female -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karina Mihuta - Romania Team
2.
Michaela Boučková - Karvina
3.
Melisa Salim - Sk Next
3.
Nikolina Tesic - Loznica
OLDER YOUTH Female +55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Melisa Salim - Sk Next
2.
Elena Janeska - Club Hwarang Itf Leskoec
3.
Eleonora Ekimova - Sk Next
JUNIORS Female (14-15) -40kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Čizmar - Soko
JUNIORS Female (14-15) -50kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Krstić - Srpski Soko
2.
Antonie Zipserová - Karvina
3.
Aida Ćordić - "gazija" Bužim
3.
Anđela Ristanović - Srpski Soko
JUNIORS Female (14-15) -55kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dorota Krečmerová - Karvina
2.
Tamara Obradovic - Tae-lo
JUNIORS Female (14-15) -60kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anna Marie Tvrdíková - Karvina
2.
Anđela Batić - Srpski Soko
JUNIORS Female (14-15) +65kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tereza Tobolová - Karvina
2.
Nevena Radojčić - "Šekovići"
JUNIORS Female (14-15) -65kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klára Šebestová - Karvina
2.
Anna Epingerová - Karvina
3.
Katia Sisto - Fitsport Italy
JUNIORS Female (16-17) -52kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Krstić - Srpski Soko
2.
Bára Šebestová - Karvina
3.
Xrusi Kazantzidou - Ac Neapolis Makedoniki Dynami
JUNIORS Female (16-17) -58kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđela Batić - Srpski Soko
2.
Milica Mijatović - Srpski Soko
3.
Klára Kroviařová - Karvina
3.
Petya Pencheva - Odin Optics
JUNIORS Female (16-17) -64kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denisa Cotut - Romania Team
2.
Josipa Mašić - Sokol GradiŠte
JUNIORS Female (16-17) -70kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Isidora Šoja - Taekwon Do "falcon"
2.
Dijana Maksimovic - Dusan Silni
JUNIORS Female (16-17) +70kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikol Nacheva - Sk Next
ADULT Female -47kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eftychia Plaskasoviti - Ermis Parga
2.
Bojana Stanojevic - Dusan Silni
ADULT Female -52kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija Regvat - Intense
2.
Naila Krupić - "gazija" Bužim
3.
Julijana Eleković - Srpski Soko
3.
Maria Astoglou - Ac Neapolis Makedoniki Dynami
ADULT Female -57kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Naila Krupić - "gazija" Bužim
2.
Kristina Simic - Soko
ADULT Female -67kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Paraskeui Tselekoglou - Ac Neapolis Makedoniki Dynami
2.
Elda Mešić - Omega M
ADULT Female -77kg
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Todorović - Ozon Han Pijesak
2.
Markéta Chovancová - Karvina

TUL
YOUNGER YOUTH blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dominik Jerovšek - Skala Velenje
2.
Dominik Bartoň - Karvina
3.
Slavko Dragić - "Šekovići"
3.
Dragan Milić - "Šekovići"
YOUNGER YOUTH yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slađan Pavlović - "Šekovići"
2.
Marko Mlađenović - Srpski Soko
3.
Luka Jeremić - Srpski Soko
3.
Matyáš Pastńák - Karvina
YOUNGER YOUTH green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jaka Tajnik - Skala Velenje
2.
Anej Brankovič - Skala Velenje
3.
Amar Begović - "gazija" Bužim
3.
Istvan Bognar - Team BajŠa
YOUNGER YOUTH red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Žan Kovačič - Sun
OLDER YOUTH black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Novak - Škorpijon
2.
Ljubomir Lukić - Tae-lo
3.
Antonio Guglielmi - Fitsport Italy
3.
Đorđe Krstić - Srpski Soko
OLDER YOUTH blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristofor Ivaylov - Sk Next
2.
Valentin Petrov - Sk Next
3.
Mehmed Krupić - "gazija" Bužim
3.
Blaško Maksimović - "Šekovići"
OLDER YOUTH yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Simić - Srpski Soko
2.
Dejan Tanasić - Srpski Soko
3.
Eniz Ožegović - "gazija" Bužim
OLDER YOUTH green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentin Petrov - Sk Next
2.
Yordan Yordanov - Sk Next
3.
Nikolay Gelinski - Falcon
3.
Hristian Velichkov - Falcon
OLDER YOUTH red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Debeljak - Kaesongdo
2.
Kristofor Ivaylov - Sk Next
3.
Stefan Nikolić - Srpski Soko
3.
Kristijan Zekić - "Šekovići"
JUNIORS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vilmos Varju - Hatvani
2.
Martin Vltavský - Karvina
3.
Milan Savić - "Šekovići"
3.
Đorđe Krstić - Srpski Soko
JUNIORS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Simić - Tong Il Novi Sad
2.
Aleksandar Pucoski - Club Hwarang Itf Leskoec
3.
Danilo Tusevljak - Dusan Silni
3.
Aleksandar Tadic - Dusan Silni
JUNIORS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Debeljak1 - Kaesongdo
2.
Dario Kostić - Srpski Soko
3.
Novica Zeljic - Dusan Silni
3.
Mihajlo Marković - Srpski Soko
JUNIORS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daniel Valeyuv - Hawk Bansko
2.
Petar Pantić - Tae-lo
3.
Dimitar Baryakov - Hawk Bansko
3.
Ivan Sugarev - Hawk Bansko
JUNIORS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Din Čaušević - Škorpijon
2.
Djordje Nikolic - Dusan Silni
3.
Loredan Salatioan - Romania Team
JUNIORS black belt II DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejan Matic - Tae-lo
JUNIORS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Čulajević - Škorpijon
2.
Veljko Petkovic - Dusan Silni
3.
Matej Jovanovac - Sokol GradiŠte
JUNIORS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đorđe Zelenović - Srpski Soko
JUNIORS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jane Dimov - Club Hwarang Itf Leskoec
JUNIORS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilcho Mashev - Odin Optics
2.
Hristijan Mitreski - Club Hwarang Itf Leskoec
3.
Kristijan Mitrović - Srpski Soko
3.
David Velkovski - Club Hwarang Itf Leskoec
JUNIORS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Yankulski - Falcon
2.
Ádám Balajti - Kondor
ADULTS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kamil Čigáš - Karvina
ADULTS black belt II DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adam Chlebek - Karvina
2.
Dejan Matić - Tae-lo
3.
Georgios Lazaridis - Akropotamou
3.
Simon Zajec - Sun
ADULTS black belt III DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boris Kusmuk - Srpski Soko
ADULTS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžad Velić - Škorpijon
2.
Đorđe Golijanin - Srpski Soko
ADULTS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dario Kostić1 - Srpski Soko
2.
Kostadin Gyuviyski - Levski Angels
3.
Zoran Ašćerić - Taekwon Do "falcon"
ADULTS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boriana Bogdanova - Levski Angels
ADULTS black belt IV DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miljan Ćosić - Omega M
YOUNGER YOUTH green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Neli Todorova - Falcon
2.
Lina Halilović - Skala Velenje
3.
Tadeja Sušec - Skala Velenje
3.
Nadja Provci - Team BajŠa
YOUNGER YOUTH blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Kusmuk - Srpski Soko
2.
Mina Radovanović - Tae-lo
3.
Marija Mijatović - Sokol GradiŠte
3.
Šarlota Menšíková - Karvina
YOUNGER YOUTH red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marina Tešanović - "Šekovići"
YOUNGER YOUTH yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Brina Landeker - Skala Velenje
2.
Katarina Veselinovic - Team BajŠa
3.
Iskra Radojevic - Team BajŠa
3.
Emela Tahić - "gazija" Bužim
OLDER YOUTH yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emilija Blagojević - Srpski Soko
2.
Eleonora Ekimova - Sk Next
3.
Greta Petkova - Sk Next
3.
Emma Matinac - Sokol GradiŠte
OLDER YOUTH blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tina Sušec - Skala Velenje
2.
Amila Tahić - "gazija" Bužim
3.
Michaela Boučková - Karvina
3.
Valentina Dragić - "Šekovići"
OLDER YOUTH red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anđelina Milošević - "Šekovići"
2.
Nikolina Tesic - Loznica
3.
Kristina Tomić - Srpski Soko
3.
Karina Mihuta - Romania Team
OLDER YOUTH green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Neli Todorova - Falcon
2.
Željana Erkić - Srpski Soko
3.
Yanislava Ivanova - Sk Next
3.
Elena Janeska - Club Hwarang Itf Leskoec
JUNIORS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dorota Krečmerová - Karvina
2.
Nevena Radojčić - "Šekovići"
3.
Marija Đurić - Srpski Soko
3.
Antonie Zipserová - Karvina
JUNIORS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasija Veljanoska - Club Hwarang Itf Leskoec
2.
Natasa Kojic - Dusan Silni
3.
Katarina Ilic - Dusan Silni
JUNIORS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anna Epingerová - Karvina
2.
Anđela Ristanović - Srpski Soko
JUNIORS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Krstić - Srpski Soko
2.
Anđela Batić - Srpski Soko
3.
Katia Sisto - Fitsport Italy
3.
Klára Šebestová - Karvina
JUNIORS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tamara Obradovic - Tae-lo
2.
Aida Ćordić - "gazija" Bužim
JUNIORS red belt 2,1 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petya Pencheva - Odin Optics
2.
Isidora Šoja - Taekwon Do "falcon"
3.
Josipa Mašić - Sokol GradiŠte
JUNIORS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dijana Maksimovic - Dusan Silni
JUNIORS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petya Pencheva - Odin Optics
2.
Nikol Nacheva - Sk Next
JUNIORS green belt 6,5 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Suzana Matic - Dusan Silni
JUNIORS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Xrusi Kazantzidou - Ac Neapolis Makedoniki Dynami
2.
Denisa Cotut - Romania Team
3.
Milica Mijatović - Srpski Soko
3.
Bára Šebestová - Karvina
ADULTS yellow belt 8,7 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Markéta Chovancová - Karvina
ADULTS black belt I DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Krstić1 - Srpski Soko
2.
Julijana Eleković - Srpski Soko
3.
Elda Mešić - Omega M
3.
Andjela Batić - Srpski Soko
ADULTS black belt III DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eftychia Plaskasoviti - Ermis Parga
2.
Katarina Kusmuk - Srpski Soko
ADULTS blue belt 4,3 GUP
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Todorović - Ozon Han Pijesak
ADULTS black belt II DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tiana Janković - Škorpijon
2.
Naila Krupić - "gazija" Bužim
3.
Paraskeui Tselekoglou - Ac Neapolis Makedoniki Dynami

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.