Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Sparing

Muško
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Odin Optics
-
4
4
4
4
2.
Karvina
-
4
4
4
4
3.
Škorpijon
-
4
4
4
4
4.
Hawk Bansko
-
4
4
4
4
5.
Falcon
-
8
6
6
4
6.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
2
2
2
2
7.
Srpski Soko
-
2
2
2
2
8.
Srpski Soko
-
2
2
2
2
9.
Srpski Soko
-
2
2
2
2
10.
Škorpijon
-
2
2
2
2
11.
Kaesongdo
-
1
1
1
1
12.
Tae-lo
-
1
1
1
1
13.
Ac Neapolis Makedoniki Dynami
-
1
1
1
1
14.
"alfa Brod"
-
1
1
1
1
15.
Tae-lo
-
1
1
1
1
16.
Sk Next
-
9
8
8
7
17.
Sk Next
-
8
7
7
6
18.
Skala Velenje
-
8
7
7
6
19.
"gazija" Bužim
-
7
6
6
5
20.
Kaesongdo
-
6
5
5
4
21.
Skala Velenje
-
6
5
5
4
22.
"Šekovići"
-
6
5
5
4
23.
Karvina
-
6
5
5
4
24.
Kaesongdo
-
5
4
4
3
25.
Hawk Bansko
-
5
4
4
3
26.
Tae-lo
-
5
4
4
3
27.
"Šekovići"
-
5
4
4
3
28.
Srpski Soko
-
5
4
4
3
29.
"Šekovići"
-
5
4
4
3
30.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
4
3
3
2
31.
Škorpijon
-
4
3
3
2
32.
Tong Il Novi Sad
-
4
3
3
2
33.
Hatvani
-
4
3
3
2
34.
Sk Next
-
7
5
5
3
35.
Falcon
-
7
5
5
3
36.
Sk Next
-
6
4
4
2
37.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
3
2
2
1
38.
Škorpijon
-
3
2
2
1
39.
Srpski Soko
-
3
2
2
1
40.
Škorpijon
-
3
2
2
1
41.
Odin Optics
-
6
3
3
0
42.
Falcon
-
4
2
2
0
43.
Falcon
-
2
1
1
0
44.
Skala Velenje
-
5
4
4
3
45.
Srpski Soko
-
7
5
5
3
46.
"gazija" Bužim
-
7
5
5
3
47.
Team BajŠa
-
7
5
5
3
48.
Team BajŠa
-
6
4
4
2
49.
Srpski Soko
-
6
4
4
2
50.
Ac Neapolis Makedoniki Dynami
-
3
2
2
1
51.
Intense
-
3
2
2
1
52.
Falcon
-
5
3
3
1
53.
Sung
-
5
3
3
1
54.
"Šekovići"
-
5
3
3
1
55.
Srpski Soko
-
5
3
3
1
56.
Srpski Soko
-
5
3
3
1
57.
"Šekovići"
-
5
3
3
1
58.
Sung
-
5
3
3
1
59.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
5
3
3
1
60.
"Šekovići"
-
4
2
2
0
61.
Hawk Bansko
-
4
2
2
0
62.
Sun
-
4
2
2
0
63.
Karvina
-
4
2
2
0
64.
"Šekovići"
-
4
2
2
0
65.
Skala Velenje
-
4
2
2
0
66.
Skala Velenje
-
4
2
2
0
67.
Loznica
-
4
2
2
0
68.
Tae-lo
-
4
2
2
0
69.
Sun
-
4
2
2
0
70.
"Šekovići"
-
4
2
2
0
71.
Fitsport Italy
-
4
2
2
0
72.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
4
2
2
0
73.
Skala Velenje
-
4
2
2
0
74.
Karvina
-
4
2
2
0
75.
Sung
-
4
2
2
0
76.
Tae-lo
-
4
2
2
0
77.
Dusan Silni
-
4
2
2
0
78.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
4
2
2
0
79.
Tae-lo
-
2
1
1
0
80.
Ozon Han Pijesak
-
2
1
1
0
81.
Sun
-
2
1
1
0
82.
Ozon Han Pijesak
-
2
1
1
0
83.
Tk Forma
-
2
1
1
0
84.
Škorpijon
-
2
1
1
0
85.
Srpski Soko
-
2
1
1
0
86.
Falcon
-
5
2
2
-1
87.
Levski Angels
-
3
1
1
-1
88.
Hawk Bansko
-
3
1
1
-1
89.
Hawk Bansko
-
3
1
1
-1
90.
Srpski Soko
-
3
1
1
-1
91.
Dusan Silni
-
3
1
1
-1
92.
"gazija" Bužim
-
3
1
1
-1
93.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
3
1
1
-1
94.
"Šekovići"
-
3
1
1
-1
95.
Dusan Silni
-
3
1
1
-1
96.
Srpski Soko
-
3
1
1
-1
97.
Falcon
-
3
1
1
-1
98.
Skala Velenje
-
3
1
1
-1
99.
Srpski Soko
-
3
1
1
-1
100.
Dusan Silni
-
3
1
1
-1
101.
Srpski Soko
-
3
1
1
-1
102.
Fitsport Italy
-
3
1
1
-1
103.
Srpski Soko
-
3
1
1
-1
104.
Kondor
-
3
1
1
-1
105.
Sokol GradiŠte
-
3
1
1
-1
106.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
3
1
1
-1
107.
Tae-lo
-
3
1
1
-1
108.
"Šekovići"
-
3
1
1
-1
109.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
3
1
1
-1
110.
Dusan Silni
-
3
1
1
-1
111.
Sokol GradiŠte
-
3
1
1
-1
112.
Romania Team
-
3
1
1
-1
113.
"Šekovići"
-
3
1
1
-1
114.
Loznica
-
3
1
1
-1
115.
Sun
-
3
1
1
-1
116.
Tong Il Novi Sad
-
2
0
0
-2
117.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
118.
Odin Optics
-
2
0
0
-2
119.
Loznica
-
2
0
0
-2
120.
"Šekovići"
-
2
0
0
-2
121.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
122.
Sokol GradiŠte
-
2
0
0
-2
123.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
124.
Team BajŠa
-
2
0
0
-2
125.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
126.
"Šekovići"
-
2
0
0
-2
127.
Skala Velenje
-
2
0
0
-2
128.
Sk Next
-
2
0
0
-2
129.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
130.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
131.
Kaesongdo
-
2
0
0
-2
132.
Sun
-
2
0
0
-2
133.
Taekwon Do "falcon"
-
2
0
0
-2
134.
Dusan Silni
-
2
0
0
-2
135.
Kondor
-
2
0
0
-2
136.
Sokol GradiŠte
-
2
0
0
-2
137.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
138.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
139.
Karvina
-
2
0
0
-2
140.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
141.
Taekwon Do "falcon"
-
2
0
0
-2
142.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
2
0
0
-2
143.
Loznica
-
2
0
0
-2
144.
Dusan Silni
-
2
0
0
-2
145.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
146.
Dusan Silni
-
2
0
0
-2
147.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
148.
Skala Velenje
-
2
0
0
-2
149.
Sokol GradiŠte
-
2
0
0
-2
150.
"Šekovići"
-
2
0
0
-2
151.
Taekwon Do "falcon"
-
2
0
0
-2
152.
Kaesongdo
-
2
0
0
-2
153.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
154.
Omega M
-
2
0
0
-2
155.
"Šekovići"
-
2
0
0
-2
156.
Dusan Silni
-
2
0
0
-2
157.
Dusan Silni
-
2
0
0
-2
158.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
159.
Romania Team
-
2
0
0
-2
160.
Srpski Soko
-
1
0
0
-1
161.
Omega M
-
1
0
0
-1
162.
Srpski Soko
-
1
0
0
-1
163.
Karvina
-
1
0
0
-1
164.
Ozon Han Pijesak
-
1
0
0
-1
165.
Srpski Soko
-
1
0
0
-1
166.
Tae-lo
-
1
0
0
-1
167.
Tae-lo
-
1
0
0
-1
168.
Srpski Soko
-
1
0
0
-1
169.
Ozon Han Pijesak
-
1
0
0
-1
170.
Ozon Han Pijesak
-
1
0
0
-1
171.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
172.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
173.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
174.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
175.
Loznica
-
1
0
0
-1
176.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
177.
Akropotamou
-
1
0
0
-1
178.
Škorpijon
-
1
0
0
-1
179.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
180.
Tae-lo
-
1
0
0
-1
Žensko
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Srpski Soko
-
5
5
5
5
2.
"Šekovići"
-
4
4
4
4
3.
Karvina
-
3
3
3
3
4.
Ermis Parga
-
2
2
2
2
5.
Falcon
-
10
8
8
6
6.
Odin Optics
-
3
2
2
1
7.
Skala Velenje
-
3
3
2
2
8.
Srpski Soko
-
2
2
2
2
9.
Intense
-
2
2
2
2
10.
Srpski Soko
-
2
2
2
2
11.
Škorpijon
-
2
2
2
2
12.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
2
2
2
2
13.
Srpski Soko
-
2
2
2
2
14.
Ozon Han Pijesak
-
1
1
1
1
15.
"gazija" Bužim
-
6
5
5
4
16.
Skala Velenje
-
6
5
5
4
17.
Srpski Soko
-
5
4
4
3
18.
Romania Team
-
4
3
3
2
19.
Skala Velenje
-
4
3
3
2
20.
Ac Neapolis Makedoniki Dynami
-
4
3
3
2
21.
Srpski Soko
-
4
3
3
2
22.
Skala Velenje
-
4
3
3
2
23.
Romania Team
-
3
2
2
1
24.
Srpski Soko
-
3
2
2
1
25.
"Šekovići"
-
3
2
2
1
26.
Karvina
-
3
2
2
1
27.
Taekwon Do "falcon"
-
3
2
2
1
28.
"gazija" Bužim
-
4
2
2
0
29.
Sokol GradiŠte
-
4
2
2
0
30.
Karvina
-
2
1
1
0
31.
Karvina
-
2
1
1
0
32.
Karvina
-
2
1
1
0
33.
Tae-lo
-
2
1
1
0
34.
Ac Neapolis Makedoniki Dynami
-
2
1
1
0
35.
Sokol GradiŠte
-
2
1
1
0
36.
Sk Next
-
5
2
2
-1
37.
Team BajŠa
-
3
2
2
2
38.
Karvina
-
5
3
3
1
39.
Sk Next
-
6
3
3
0
40.
Loznica
-
4
2
2
0
41.
Srpski Soko
-
4
2
2
0
42.
Princip
-
4
2
2
0
43.
Team BajŠa
-
4
2
2
0
44.
"Šekovići"
-
4
2
2
0
45.
Team BajŠa
-
4
2
2
0
46.
Srpski Soko
-
4
2
2
0
47.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
4
2
2
0
48.
Srpski Soko
-
4
2
2
0
49.
Srpski Soko
-
2
1
1
0
50.
Tae-lo
-
2
1
1
0
51.
Srpski Soko
-
3
1
1
-1
52.
"gazija" Bužim
-
3
1
1
-1
53.
Karvina
-
3
1
1
-1
54.
Tae-lo
-
3
1
1
-1
55.
Team BajŠa
-
3
1
1
-1
56.
Karvina
-
3
1
1
-1
57.
Srpski Soko
-
3
1
1
-1
58.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
3
1
1
-1
59.
"Šekovići"
-
3
1
1
-1
60.
"gazija" Bužim
-
3
1
1
-1
61.
Sk Next
-
4
1
1
-2
62.
Sk Next
-
4
1
1
-2
63.
Romania Team
-
2
0
0
-2
64.
Ozon Han Pijesak
-
2
0
0
-2
65.
"gazija" Bužim
-
2
0
0
-2
66.
Sokol GradiŠte
-
2
0
0
-2
67.
Club Hwarang Itf Leskoec
-
2
0
0
-2
68.
Team BajŠa
-
2
0
0
-2
69.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
70.
Karvina
-
2
0
0
-2
71.
Sokol GradiŠte
-
2
0
0
-2
72.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
73.
Omega M
-
2
0
0
-2
74.
Levski Angels
-
2
0
0
-2
75.
Karvina
-
2
0
0
-2
76.
Karvina
-
2
0
0
-2
77.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
78.
Dusan Silni
-
2
0
0
-2
79.
Team BajŠa
-
2
0
0
-2
80.
Fitsport Italy
-
2
0
0
-2
81.
Srpski Soko
-
2
0
0
-2
82.
Karvina
-
1
0
0
-1
83.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
84.
Soko
-
1
0
0
-1
85.
Ac Neapolis Makedoniki Dynami
-
1
0
0
-1
86.
"Šekovići"
-
1
0
0
-1
87.
Srpski Soko
-
1
0
0
-1
88.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
89.
Odin Optics
-
1
0
0
-1
90.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
91.
Srpski Soko
-
1
0
0
-1
92.
Sk Next
-
1
0
0
-1
93.
Dusan Silni
-
1
0
0
-1
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.