Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Čamdžić - "zenica"
2.
Vedad Dedić - Sarajevo
Vrtićanci B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rejhan Bašić - Alfa
2.
Isa Davud - ''victory'' Vogošća
Vrtićanci B -26, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daris Subašić - Alfa
Vrtićanci B -33, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Husagić - Rudar
Vrtićanci A -18, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Hercegovac - Bosna Visoko
2.
Emin Veispahić - Nur
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna Visoko
2.
Bakir Hasic - Crni Labudovi
3.
Faris Mušija - Nur
3.
Amar Odobašić - Nur
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami BeganoviĆ - "zenica"
2.
Adin Grahić - Rudar
3.
Aldin Veispahić - Nur
3.
Velid Čusto - "bugojno"
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Mušija - Rudar
2.
Arman Husika - Nur
3.
Irhad Čančar - Jale
3.
Imran Zerdo - Crni Labudovi
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bečirhodžić - Rudar
2.
Zen Hujić - Alfa
3.
Arslan Bejtović - Alfa
3.
Hrvoje Baković - Magone Livno
Vrtićanci A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
2.
Deni Hodžić - H Hvojnica
3.
Rijad Habibović - Nur
Vrtićanci A +43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Spahic - "tešanj"
2.
Ahmed Kapičija - Alfa
Vrtićanke A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Pušćul - Nur
2.
Sabina Hodzic - "tešanj"
3.
Elma Karaman - Skd - VogoŠĆa
3.
Sumeja Hrbat - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aylin Šarotić - Sarajevo
2.
Amanda Hukić - H Hvojnica
3.
Merima Vatreš - Skd - VogoŠĆa
3.
Lejla Gaković - Skd - VogoŠĆa
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Ivančić - "buŠko Blato"
2.
Iva Šetka - Cro Star Mostar
3.
Aja Gasal - Alfa
3.
Hana Kadrić - ŽeljezniČar
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Matić - Čapljina
2.
Ena Husejnović - ''victory'' Vogošća
3.
Lana Šunjić - Cro Star Mostar
3.
Leona Vidović - Alfa

Kick
KM 6
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Durmić Danis - Nur
KM 5
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stanko Ćavar - Poskok-koČerin
2.
Marko Šetka - Cro Star Mostar
3.
Tarik Bekric - Crni Labudovi
KM 4
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Čavčić - Skd - VogoŠĆa
2.
Kenan Jusić - Skd - VogoŠĆa
3.
Imran Omeragić - Crni Labudovi
KŽ 7
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Umihana Kurspahić - Skd - VogoŠĆa
KŽ 5
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Barbara Penavić - Cro Star Mostar
2.
Isra Zuban - Nur
KŽ 4
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Naida Sadiković - Skd - VogoŠĆa
2.
Nejla Mehmedović - Skd - VogoŠĆa
3.
Esma Hajdarević - Crni Labudovi
3.
Iva Šetka - Cro Star Mostar
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.