Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Čamdžić - "zenica"
2.
Danin Čelebić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -22, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Mahmić - "zenica"
Vrtićanci B -33, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Husagić - Rudar
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Odobašić - Nur
2.
Afan Muslija - "start"
3.
Emin Veispahić - Nur
3.
Aladin Dizdarevic - "start"
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami BeganoviĆ - "zenica"
2.
Tarik Duranović - "start"
3.
Emin Zaimović - Nur
3.
Aldin Veispahić - Nur
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženad Hrustić - "start"
2.
Davud Mušija - Rudar
3.
Emin Karalić - "zenica"
3.
Abdulah Dizdarević - "zenica"
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Spahić - "zenica"
2.
Jasir Mrkaljević - "zenica"
3.
Hamza Bečirhodžić - Rudar
3.
Adnan Selimović - H Hvojnica
Vrtićanci A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
Vrtićanci A -39 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
2.
Rijad Habibović - Nur
Vrtićanci A +43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Spahic - "tešanj"
2.
Ensar Grahić - Rudar
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Sarač - Nur
2.
Ensar Smriko - "zenica"
3.
Dženis Salkanovic - Nur
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sajid Tukic - "tešanj"
2.
Samed Besic - "tešanj"
3.
Tin Alić - Sarajevo
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Timur Sadikovic - Olovo
2.
Anel Musić - Nur
3.
Eldin Husanovic - "tešanj"
3.
Harun TaliĆ - "zenica"
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Faris HasiĆ - "zenica"
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Čović - Centar - Hadžići
2.
Afan Biscevic - ŽeljezniČar
3.
Zlatan Zimić - Novi Grad Sarajevo
3.
Jusuf Dizdarević - "zenica"
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
2.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Adrijan Pozek - ŽeljezniČar
3.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Besic - "tešanj"
2.
Ajnur DizdareviĆ - "zenica"
3.
Robert Bilić - H Hvojnica
3.
Armin Pašalić - "zenica"
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sulejman Džafić - Nur
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Ćavar - Magone Livno
2.
Muris Ibrahimovic - "tešanj"
3.
Irvin Korajlic - "tešanj"
3.
Nail Alic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir DizdareviĆ - "zenica"
2.
Malik Samic - ŽeljezniČar
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin JureŠiĆ - "zenica"
2.
Elez Memišević - Novi Grad Sarajevo
3.
Nedim Alihodzic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Palavra - Snaga
2.
Ahmed Grbo - "bugojno"
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajdin Odobašić - "zenica"
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajdin Odobašić - "zenica"
2.
Daris Jasarevic - "tešanj"
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
2.
Esad Nukić - "ilijaŠ"
3.
Sahic Adin - Bosna Visoko
Kadeti B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
2.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
3.
Amir Ličina - Olimpic Sarajevo
Kadeti B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čović - Centar - Hadžići
2.
Adin Fejzic - ''victory'' Vogošća
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdullah Bejtić - Olimpic Sarajevo
2.
Elvedin Murić - Centar - Hadžići
3.
Ensar Fejzic - Bosna Visoko
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Jusuf Fejzić - Nur
3.
Mirza Duranovic - "start"
3.
Tarik ValentiĆ - "zenica"
Kadeti B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Ličina - Olimpic Sarajevo
2.
Faris Skopljak - "zenica"
3.
Haris Behrem - "start"
3.
Anes DeliĆ - "zenica"
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Sameg Yuan Yang Gao - Olimpic Sarajevo
3.
Faris Korjenic - ŽeljezniČar
3.
Luka Jurič - Magone Livno
Kadeti B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bakir Muracevic - "start"
2.
Ajnur Dizdarevic No°2 - "zenica"
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Jusić Semir - Bosna Visoko
3.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
Kadeti B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
2.
Din Mahalbašić - Jale
3.
Vedad Kavaz - "zenica"
Kadeti A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edin Nukić - "ilijaŠ"
2.
Anes Čurić - "bugojno"
3.
Anes NovaliĆ - "zenica"
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irhad Sivac - "start"
2.
Nikola Rosuljaš - Zvornik
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
2.
Benjamin Ibrahimkadic - "tešanj"
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Senad Krantic - Frenki
2.
Rahim Trtovac - Olimpic Sarajevo
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Sarić - Novi Grad Sarajevo
2.
Amin Murić - Centar - Hadžići
3.
Luka Krezo - Magone Livno
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir TaliĆ - "zenica"
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irvin Džananović - "start"
2.
Muhamed Balic - "tešanj"
3.
Amel HadŽiĆ - "zenica"
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Abdulah Sinanović - "zenica"
2.
Hamza ćelović - Olimpic Sarajevo
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ishak Skopljak - "zenica"
2.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irvin Džananović - "start"
2.
Erol Nući - Sarajevo
Vrtićanke A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đena Delić - Nur
2.
Džejna Pušćul - Nur
3.
Medina Bajric - "tešanj"
3.
Sumeja Hrbat - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aylin Šarotić - Sarajevo
2.
Amanda Hukić - H Hvojnica
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hana Kadrić - ŽeljezniČar
2.
Hana Sirovina - ''victory'' Vogošća
3.
Iman Muslić - "zenica"
3.
Emina Mandžuka - Nur
Vrtićanke A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Dzafic - "tešanj"
2.
Nejra Ibrahimkadic - "tešanj"
3.
Fatima Pašalić - "zenica"
Mlađe kadetkinje A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amani Sljivar - Frenki
2.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
2.
Kanita Alajbegović - Nur
3.
Asija Spahic - "zenica"
3.
Merima Škulj - Nur
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Nejla Hajduković - "ilijaŠ"
3.
Adina Kobilica - Jale
3.
Emela Hodzic - Frenki
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Beganović - "zenica"
2.
Ivana Miloš - H Hvojnica
3.
Džejna Čolaković - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erna Begović - Dragon
2.
Lana Barišić - H Hvojnica
3.
Amina Selimovic - ''victory'' Vogošća
3.
Arnela škulj - Nur
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnana Muminović - Dragon
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - Dragon
2.
Ilhana Skopljak - "zenica"
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emira Begović - Dragon
2.
Džejna Šehovic - "zenica"
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ada Avdagić - Sarajevo
2.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
3.
Lamija Zimonjic - ŽeljezniČar
3.
NadŽa Smriko - "zenica"
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matea Bojić - Olimpic Sarajevo
2.
Sajra Karamuja - Rudar
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Mustafic - "tešanj"
2.
Sumeja Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sajra Kajevic - Bosna Visoko
2.
Dalila Muminović - Dragon
3.
Ivana Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Kudra - Sarajevo
2.
Nihada Hodzic - "tešanj"
3.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
3.
Ajla Lemes - Bosna Visoko
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hanadi Šarotić - Sarajevo
2.
Tajra Tašić - "start"
3.
Arna Mekic - ŽeljezniČar
3.
Arnesa Katadzic - "tešanj"
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Jokić - Zvornik
2.
Selma Dzinovic - Frenki
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Balic - "tešanj"
2.
Lamija Paučinac - Nur
3.
Amila Karaga - Frenki
3.
Lamija VrŠkiĆ - "start"
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Corbo Amila - Bosna Visoko
2.
Ena Palavra - Snaga
3.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
2.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejla Ćatić - Centar - Hadžići
2.
Hrvat Amina - Bosna Visoko
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emela Hukić - "zenica"
2.
Ajla Muslija - "tešanj"
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Emina Hanić - Olimpic Sarajevo
3.
Majra Hadžiabdić - Olovo
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zorana Sandić - Zvornik
2.
Jana Zubonja - Student
3.
Džejna Bojić - "zenica"
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Velić - Snaga
2.
Emina Hasanic - "tešanj"
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnela Sudar - Student

Kick
M3-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danin Čelebić - Novi Grad Sarajevo
2.
Dženan Čamdžić - "zenica"
3.
Muhamed Huseinagić - ''victory'' Vogošća
3.
Davud Mahmić - "zenica"
M2-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Okasha Šehović - Iskra
2.
Afan Spahić - "zenica"
3.
Abdulah Dizdarević - "zenica"
3.
Emir Kulačić - "zenica"
M1-2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Karalić - "zenica"
2.
Anes Pivić - "zenica"
3.
Jasir Mrkaljević - "zenica"
Ž3-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajra Becirspahic - Jastreb Sarajevo
Ž2-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iman Muslić - "zenica"
Ž1-2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fatima Pašalić - "zenica"
2.
Iris Korunić - Forteca Korčula
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.