Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

MAR
23

Turnir

Prvenstvo BiH

Uslovi za učestvovanje:
Posušje - Posušje
Završena
Prijavljeni treneri: 95
Bosna Visoko - Visoko
3
1. ALMIN KAJEVIC - 2855
2. ASMIR HRVAT - 2861
3. KERIM AHMEDSPAHIC - 2256
ČAPLJINA - Čapljina
2
1. IVAN JURKOVIć - 2949
2. ŽELJKO VEGO - 2948
Centar - Hadžići - Hadžići
2
1. AMIR HADžOVIć - 2148
2. HELENA KESIć - 7210
Crni Labudovi Visoko - VISOKO
1
1. RAIF AHMIC - 3012
Cro Star Mostar - Mostar
1
1. KLAUDIA MARIć - 2263
GUBER-SREBRENICA - SREBRENICA
1
1. SVETOZAR NERETLJAK - 2974
HTKD HVOJNICA - Fojnica
4
1. IRENA OROZ - 1434
2. IVAN KRAJINA - 2440
3. MUHAMED HUKIć - 2456
4. NIKOLA OROZ - 7221
ISKRA - Sarajevo
3
1. AMINA HASIć - 3622
2. MIJA UKROPINA - 3040
3. MOHAMED HASSAN MOHAMED NOUR AHMED - 7202
Jastreb Sarajevo - Sarajevo
1
1. SANELA SMAJIC - 1366
Ljubija - Prijedor
4
1. SINIšA AREžINA - 2945
2. VESO AREžINA - 2947
3. ŽELJKO JOKIć - 7208
4. ZVEZDANA AREžINA - 2944
Novi Grad Sarajevo - Sarajevo
8
1. ALEN ČUKURIJA - 2938
2. ARMIN GREDIć - 2240
3. DINA ČUKURIJA - 2940
4. EDNA ABASPAHIć - 2244
5. EMIR KALJANAC - 2241
6. HARIS HUSIć - 2580
7. NEDžAD HUSIć - 7200
8. SAMIR SELIMOVIć - 2246
OLIMPIC SARAJEVO - SARAJEVO
2
1. ALMIN AVDOVIć - 3023
2. AMIN AVDOVIć - 3022
POSKOK-KOČERIN - šIROKI BRIJEG
1
1. DANIJEL BOBAN - 4146
POSKOK-POSUŠJE - Posušje
4
1. KRISTIAN MILIčEVIć - 7257
2. MARTINA KOVAČ - 3042
3. MIHAELA SENJAK - 3037
4. MIHOVIL BUBALO - 7256
Prnjavor - Prnjavor
2
1. BRANISLAV NJEGOVAN - 4080
2. DRAGAN KALABA - 5728
SKD - TKD VOGOŠĆA - Vogošća
1
1. MUNIR GAKOVIć - 3052
TAEKWONDO KLUB ''VICTORY'' Vogošća - Sarajevo
2
1. ALEN ALIć - 3024
2. BELMIN OSMANBEGOVIć - 7247
Taekwondo klub FOKUS - Sarajevo
1
1. DINO GLEDO - 7906
Taekwondo klub Student - Mostar
2
1. HRVOJE KRIšTIć - 3497
2. LUCIJA BAšIć - 3499
Taekwondo Kozara - Prijedor
3
1. DRAGAN STOJAKOVIć - 2952
2. IGOR ĐUKANOVIć - 2951
3. MILICA STUPAR - 7209
Team KWON - Donji Vakuf -Travnik
2
1. ADIS ZDRALOVIC - 3070
2. ALMEDIN TATAREVIC - 3071
Tigar I Sarajevo - I. Sarajevo
2
1. NEMANJA ŽUžA - 2577
2. SINIšA KEšELJ - 2576
TKD "BUŠKO BLATO" - Tomislavgrad
3
1. DAVID KOVAčIć - 7258
2. ELDAR VELIć - 7252
3. PAVE BOLOTIN - 2950
TKD Akademija "Tešanj" - Tešanj-Šije
1
1. ELVIN MEHMEDOVIć - 2138
TKD Akademija Jale - Zenica
1
1. ISMIR HORIć - 2078
TKD FRENKI - Kljuc
1
1. SANEL HADZIC - 2149
TKD klub "Bugojno" - Bugojno
3
1. AMEL NOVALIC - 78
2. HAMZA MALBAšIć - 2809
3. NADIN SADIKOVIC - 2958
TKD klub "ILIJAŠ" - Ilijaš
2
1. MAHIR BRKIć - 2129
2. MERNEST BEGANOVIć - 2970
TKD Klub "SLOGA" Doboj - Doboj
1
1. NENAD JERINIć - 3292
TKD klub "START" - Zenica
1
1. MEVLUDIN BAHTIJAREVIć - 2155
TKD klub "Zenica" - Zenica
4
1. ADNAN KULALIć - 7233
2. ELDAR ĐULAN - 601
3. KENAN KULALIć - 2863
4. SAUDIN KULAčIć - 2871
TKD klub ''Doboj'' Doboj - Doboj
2
1. ALEKSANDRA KOVAčEVIć - 3113
2. DALIBOR KOVAčEVIć - 3215
TKD Klub ALFA - Sarajevo
4
1. ARMIN MADEšKO - 2932
2. BELMIN MADEšKO - 2930
3. ISMIR BOSTANDžIć - 2931
4. SEMIR IMAMOVIć - 7263
TKD klub Dragon - Doboj-Jug
2
1. AJDIN ŠEčIć - 2294
2. EMIR ŠEčIć - 2293
TKD KLUB GRUDE - GRUDE
1
1. ANTONIO JAŽO - 3015
TKD Magone Livno - Livno
3
1. DENIS MARINCIC - 7218
2. JAKOV DOLIC - 2975
3. VEDRAN ĆUBELA - 2977
TKD NUR - Kakanj
2
1. HARIS MUšIJA - 2118
2. SEDINA BERBIć - 2119
TKD RUDAR - Kakanj
2
1. ADNAN KOZLO - 7269
2. MIRZET DELIBAšIć - 7272
TKD SARAJEVO - Sarajevo
3
1. DRAGAN GUDELJ - 2413
2. GZIM NUćI - 7217
3. IBRAHIM KOLJA - 2956
TKD ŠUJICA - TOMISLAVGRAD
2
1. GABRIELA LUKAČ - 2985
2. HRVOJE JURIč - 2971
TKD Tim "ČELIK" - Kakanj
1
1. MIRHAT BRKIć - 3621
TKD ŽELJEZNIČAR - SARAJEVO
3
1. EDIN KADRIC - 3033
2. EMIR CAJIC - 3032
3. MIRZA SALTAGA - 7271
ZVORNIK - ZVORNIK
1
1. MLADEN RISTIć - 2236
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.