Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

MAR
23

Turnir

Prvenstvo BiH

Uslovi za učestvovanje:
Posušje - Posušje
Završena
Rezultati poomsae i plasman takmičara
KA-1 Mlađi kadeti, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
MATEJ KVESIĆ - POSKOK-KOČERIN
KA-4 Kadeti, 12-14 god. 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
LUKA LANDEKA - POSKOK-POSUŠJE
2.
Luka Jurič - TKD Magone Livno
3.
Minel Zrno - TKD Magone Livno
4.
Luka Lenert - TKD ŽELJEZNIČAR
KA-3 Kadeti, 12-14 god. 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
LEONARDO MIKULIĆ - POSKOK-KOČERIN
2.
KARLO TOPIĆ - POSKOK-POSUŠJE
3.
BLAGO GRUBIŠIĆ - POSKOK-POSUŠJE
4.
MARKO BAŠIĆ - POSKOK-POSUŠJE
JA-3 Juniori, 15-17 god., 1-3 poom/DAN, Klasa A
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejd Omeragić - TKD Magone Livno
JA-2 Juniori, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
MATEJ BEŠLIĆ - POSKOK-POSUŠJE
2.
Luka Krezo - TKD Magone Livno
3.
DAVID DUMANČIĆ - POSKOK-POSUŠJE
JA-1 Juniori, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Bilinović - TKD klub "ILIJAŠ"
2.
IVAN GALIĆ - POSKOK-KOČERIN
3.
ANTE GALIĆ - POSKOK-KOČERIN
SA-2 Seniori, 18-30 god., > 1 DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
KERIM AHMEDSPAHIC - Bosna Visoko
SA-1 Seniori, >18 god., 6-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
MATE DRAGOJA - POSKOK-POSUŠJE
2.
Džanan Čukurija - TKD ŽELJEZNIČAR
KB-2 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Vlašić - TKD Magone Livno
2.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
4.
ANAMARIA JUKIĆ - POSKOK-POSUŠJE
KB-1 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - TKD klub Dragon
2.
ANTONIJA VUKOJA - POSKOK-KOČERIN
3.
Adna Selimović - TKD klub "ILIJAŠ"
4.
ANAMARIJA GAŠPAR - POSKOK-KOČERIN
KB-5 Kadetkinje, 8-14 god., 1-3 poom, Klasa A
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Dolić - TKD Magone Livno
2.
Emina Podić - TKD klub Dragon
3.
Arnela Murguz - Novi Grad Sarajevo
KB-4 Kadetkinje, 12-14 god., 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Una Baljo - TKD ŽELJEZNIČAR
2.
Elvedina Delić - TKD klub Dragon
3.
Meryem Čović - TKD klub "ILIJAŠ"
4.
Nedzma Alihodzic - Crni Labudovi
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
MAGDALENA KVESIĆ - POSKOK-KOČERIN
2.
NIKA VUKOJA - POSKOK-KOČERIN
3.
LANA SABLJIĆ - POSKOK-KOČERIN
4.
Džejla Kapetanović - TKD klub Dragon
JB-3 Juniorke, 15-17 god., 1-3 poom/DAN, Klasa A
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Veronika Dolić - TKD Magone Livno
2.
Lejla Mehinović - TKD klub Dragon
JB-2 Juniorke, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
JELENA BAKULA - POSKOK-POSUŠJE
2.
SARA GRUBIŠIĆ - POSKOK-POSUŠJE
JB-1 Juniorke, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merisa Sprečo - TKD klub Dragon
2.
IVA MIKULIĆ - POSKOK-KOČERIN
3.
Adna Begic - Jastreb Sarajevo
4.
Amina Čanić - Novi Grad Sarajevo
SB-2 Seniorke, 18-30 god., >1 DAN
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Orlović - Taekwondo klub Student
2.
Lucija Bašić - Taekwondo klub Student
3.
MIHAELA SENJAK - POSKOK-POSUŠJE
4.
Naida Durak - Bosna Visoko
SB-1 Seniorke, >18 god., 6-1 geup
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martina Grubišić - Taekwondo klub Student
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.