Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

MAR
23

Turnir

Prvenstvo BiH

Uslovi za učestvovanje:
Posušje - Posušje
Završena
Statistika turnira za poomsae
ZANEMARI POL

Forme

Poomsae muški
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Finalscore
Accuracy
Presentation
1.
POSKOK-POSUŠJE
JA-2 Juniori, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
4.7
2.2
2.4
2.
TKD Magone Livno
JA-3 Juniori, 15-17 god., 1-3 poom/DAN, Klasa A
4.6
2.0
2.4
3.
POSKOK-POSUŠJE
KA-4 Kadeti, 12-14 god. 4-1 geup, Klasa B
4.4
2.0
2.2
4.
TKD Magone Livno
JA-2 Juniori, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
4.3
2.1
2.3
5.
Bosna Visoko
SA-2 Seniori, 18-30 god., > 1 DAN
4.2
1.9
2.3
6.
TKD Magone Livno
KA-4 Kadeti, 12-14 god. 4-1 geup, Klasa B
4.2
1.8
2.3
7.
POSKOK-POSUŠJE
SA-1 Seniori, >18 god., 6-1 geup, Klasa B
4.2
2.1
2.1
8.
TKD klub "ILIJAŠ"
JA-1 Juniori, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
4.2
2.1
2.1
9.
POSKOK-POSUŠJE
JA-2 Juniori, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
4.1
1.8
2.3
10.
POSKOK-KOČERIN
KA-3 Kadeti, 12-14 god. 8-5 geup, Klasa B
4.0
1.9
2.0
11.
POSKOK-KOČERIN
JA-1 Juniori, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
3.9
1.9
1.9
12.
POSKOK-KOČERIN
JA-1 Juniori, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
3.4
1.7
1.8
13.
TKD Magone Livno
KA-4 Kadeti, 12-14 god. 4-1 geup, Klasa B
3.2
1.3
2.1
14.
POSKOK-POSUŠJE
KA-3 Kadeti, 12-14 god. 8-5 geup, Klasa B
3.2
1.4
1.8
15.
TKD ŽELJEZNIČAR
KA-4 Kadeti, 12-14 god. 4-1 geup, Klasa B
3.0
1.0
2.0
16.
POSKOK-POSUŠJE
KA-3 Kadeti, 12-14 god. 8-5 geup, Klasa B
3.0
1.1
1.9
17.
TKD ŽELJEZNIČAR
SA-1 Seniori, >18 god., 6-1 geup, Klasa B
3.0
1.2
1.8
18.
POSKOK-KOČERIN
KA-1 Mlađi kadeti, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa B
2.9
1.2
1.8
19.
POSKOK-POSUŠJE
KA-3 Kadeti, 12-14 god. 8-5 geup, Klasa B
2.2
0.5
1.8
Poomsae ženski
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Finalscore
Accuracy
Presentation
1.
TKD klub Dragon
KB-1 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa
5.1
2.7
2.9
2.
TKD Magone Livno
JB-3 Juniorke, 15-17 god., 1-3 poom/DAN, Klasa A
4.9
2.1
2.8
3.
Taekwondo klub Student
SB-2 Seniorke, 18-30 god., >1 DAN
4.8
2.4
2.5
4.
TKD Magone Livno
KB-5 Kadetkinje, 8-14 god., 1-3 poom, Klasa A
4.8
2.5
2.3
5.
Taekwondo klub Student
SB-2 Seniorke, 18-30 god., >1 DAN
4.6
2.4
2.3
6.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
4.4
2.1
2.3
7.
TKD Magone Livno
KB-2 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa
4.4
2.1
2.2
8.
Novi Grad Sarajevo
KB-2 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa
4.4
2.2
2.1
9.
POSKOK-POSUŠJE
SB-2 Seniorke, 18-30 god., >1 DAN
4.3
2.1
2.2
10.
TKD klub Dragon
JB-1 Juniorke, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
4.2
2.1
2.1
11.
POSKOK-KOČERIN
KB-1 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa
4.2
2.2
2.1
12.
TKD klub Dragon
KB-5 Kadetkinje, 8-14 god., 1-3 poom, Klasa A
4.1
1.9
2.3
13.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
4.1
1.9
2.0
14.
Novi Grad Sarajevo
KB-2 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa
3.9
1.8
2.2
15.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
3.9
1.9
2.1
16.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
3.8
1.8
2.0
17.
TKD klub Dragon
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
3.8
1.7
2.0
18.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
3.8
2.0
1.8
19.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
3.7
1.7
1.9
20.
Taekwondo klub Student
SB-1 Seniorke, >18 god., 6-1 geup
3.7
1.7
1.9
21.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
3.6
1.8
1.8
22.
TKD klub "ILIJAŠ"
KB-1 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa
3.5
1.5
1.9
23.
POSKOK-KOČERIN
JB-1 Juniorke, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
3.5
1.8
1.8
24.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
3.4
1.6
1.8
25.
POSKOK-POSUŠJE
JB-2 Juniorke, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
3.3
1.2
1.9
26.
TKD ŽELJEZNIČAR
KB-4 Kadetkinje, 12-14 god., 4-1 geup, Klasa B
3.2
1.2
2.0
27.
POSKOK-KOČERIN
KB-1 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 8-5 geup, Klasa
3.2
1.4
2.0
28.
POSKOK-POSUŠJE
JB-2 Juniorke, 15-17 god., 4-1 geup, Klasa B
3.0
1.0
2.1
29.
POSKOK-POSUŠJE
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
3.0
1.1
1.9
30.
TKD klub Dragon
KB-4 Kadetkinje, 12-14 god., 4-1 geup, Klasa B
2.9
1.1
2.0
31.
TKD klub "ILIJAŠ"
KB-4 Kadetkinje, 12-14 god., 4-1 geup, Klasa B
2.9
1.0
2.0
32.
POSKOK-KOČERIN
KB-3 Kadetkinje, 12-14 god., 8-5 geup, Klasa B
2.9
1.1
1.8
33.
POSKOK-POSUŠJE
KB-2 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa
2.8
1.0
1.9
34.
Jastreb Sarajevo
JB-1 Juniorke, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
2.8
1.1
1.7
35.
Novi Grad Sarajevo
KB-5 Kadetkinje, 8-14 god., 1-3 poom, Klasa A
2.7
0.9
1.9
36.
Cro Star Mostar
KB-2 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa
2.7
0.7
1.9
37.
TKD klub Dragon
JB-3 Juniorke, 15-17 god., 1-3 poom/DAN, Klasa A
2.5
1.0
1.5
38.
TKD ŽELJEZNIČAR
KB-2 Mlađe kadetkinje, 8-11 god., 4-1 geup, Klasa
2.4
0.3
2.0
39.
Novi Grad Sarajevo
JB-1 Juniorke, 15-17 god., 8-5 geup, Klasa B
2.2
0.4
1.8
40.
Crni Labudovi
KB-4 Kadetkinje, 12-14 god., 4-1 geup, Klasa B
2.0
0.1
1.8
41.
Bosna Visoko
SB-2 Seniorke, 18-30 god., >1 DAN
2.0
1.0
1.0
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.