Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

MAR
23

Turnir

Prvenstvo BiH

Uslovi za učestvovanje:
Posušje - Posušje
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Ali Zdralovic - Team Kwon
3.
Nikola Barać - Prnjavor
Mlađi kadeti -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Dolić - Magone Livno
2.
Riad Jahjefendić - Magone Livno
3.
Ibrahim Visca - Crni Labudovi
3.
Ridvan Dahija - Centar - Hadžići
Mlađi kadeti -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Šimun TopiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Elmedin Tucaković - Iskra
3.
Faris Čović - Centar - Hadžići
Mlađi kadeti -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
2.
Adrijan Pozek - ŽeljezniČar
3.
Haris Suljić - Alfa
3.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uroš Mihajlović - Zvornik
2.
Emir Honić - Olimpic Sarajevo
3.
Luka KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Nikola Ćavar - Magone Livno
Mlađi kadeti -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Anel Jahjefendić - Magone Livno
3.
Tin JureŠiĆ - "zenica"
3.
Roko Baković - Cro Star Mostar
Mlađi kadeti -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milan Sandić - Zvornik
2.
Dominik JukiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Patrik MariĆ - Poskok-posuŠje
3.
Tomica Zrno - Šujica
Mlađi kadeti -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Sefo - Olimpic Sarajevo
2.
Elez Memišević - Novi Grad Sarajevo
3.
Nino Šeremet - Magone Livno
3.
Damir Ćubela - Cro Star Mostar
Mlađi kadeti +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Rezo - Cro Star Mostar
2.
Matej Sesar - Cro Star Mostar
3.
Nikola KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
Kadeti M -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza TaliĆ - Jale
2.
Rijad Sačić - Nur
Kadeti M -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esad Nukić - "ilijaŠ"
2.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
3.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
3.
Tarik Hadžić - Tim "Čelik"
Kadeti M -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Fejzic - Bosna Visoko
2.
Anes Čosić - Nur
3.
Alen Čović - Centar - Hadžići
3.
Luka Bodirogic - Sarajevo
Kadeti M -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Rijad Ahmic - Crni Labudovi
3.
Ahmed Hajdari - Novi Grad Sarajevo
3.
Ali Šurković - Novi Grad Sarajevo
Kadeti M -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sejdo Huremović - Sarajevo
2.
Hamza Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ante Kovač - "buŠko Blato"
3.
Eldar Gulamic - Jale
Kadeti M -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Jusic Semir - Bosna Visoko
3.
Abdullah Ljubunčić - "bugojno"
3.
Luka Tomic - Sarajevo
Kadeti M -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Penavić - Cro Star Mostar
2.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
3.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
3.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
Kadeti M -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Teofilović - Sarajevo
2.
Luka Knežević - H Hvojnica
3.
Edin Nukić - "ilijaŠ"
Kadeti M -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Namik Kurić - Sarajevo
2.
Lazar Miovčić - Tigar I Sarajevo
3.
Miloš Jelićič - Ljubija
3.
Miralem Đopa - "bugojno"
Kadeti M +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Tarik Rašak - "bugojno"
3.
Slaviša Simeunović - Sarajevo
3.
Nikola Rosuljaš - Zvornik
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Njegoš Pantić - Sarajevo
2.
Adnan Ribić - Novi Grad Sarajevo
3.
Senad Krantic - Frenki
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
2.
Harun Višnjić - Alfa
3.
Luka Krezo - Magone Livno
3.
Amin Murić - Centar - Hadžići
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Omer Ramić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nemanja Kotaraš - Ljubija
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Basic - Bosna Visoko
2.
Petar Glavočević - H Hvojnica
3.
Benjamin Kapic - Crni Labudovi
3.
Ilija JukiĆ - Poskok-posuŠje
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nenad Mitrović - Sarajevo
2.
Irfan Ćatović - Novi Grad Sarajevo
3.
Muhamed Balic - "tešanj"
3.
Marko JuriŠiĆ - Poskok-posuŠje
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Hadžagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Eldar Abdulovič - Novi Grad Sarajevo
3.
Sergej Teofilović - Sarajevo
3.
Dejan Modić - Prnjavor
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Žiko Simeunović - Sarajevo
2.
Timur Subašić - Novi Grad Sarajevo
3.
Anto Džepić - H Hvojnica
3.
Jusuf Ali Rašidagić - Novi Grad Sarajevo
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar TomiĆ - Grude
2.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
3.
Nedim Mašić - "bugojno"
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Orlović - Magone Livno
2.
Mate Dragoja - Poskok-posuŠje
3.
Adnan Mašić - Rudar
3.
Mario Jurković - Čapljina
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadmir Habibović - Novi Grad Sarajevo
2.
Kerim Ahmedspahic - Bosna Visoko
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Marušić - Novi Grad Sarajevo
2.
Arman Dubravac - Novi Grad Sarajevo
3.
Zejd Ivković - "bugojno"
3.
Mahmud Ahmad - Olimpic Sarajevo
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čukurija - Novi Grad Sarajevo
2.
Jahja ćeman - Olimpic Sarajevo
3.
Alem Morić - Centar - Hadžići
3.
Nemanja Alempić - Sarajevo
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Almin Avdović - Olimpic Sarajevo
2.
Ognjen Savic - Zvornik
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Velid Pidro - "bugojno"
2.
Kristian MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Samir Selimović - Novi Grad Sarajevo
3.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Mlađe kadetkinje -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
2.
Esma Perišić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
3.
Emina Vatreš - Skd - VogoŠĆa
3.
Kristina Pržulj - Sarajevo
Mlađe kadetkinje -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica VasiĆ - Prnjavor
2.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
3.
Ena Beganović - "zenica"
3.
Emela Hodzic - Frenki
Mlađe kadetkinje -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Lejla Valjevac - Jale
3.
Darija Sučić - "buŠko Blato"
3.
Lana Raič - Čapljina
Mlađe kadetkinje -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnana Muminović - Dragon
2.
Esmira Brkić - Iskra
3.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Lamija Hažiomerović - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nikolina Lukić - Prnjavor
3.
Monika Gajanić - Prnjavor
Mlađe kadetkinje -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Babić - Ljubija
2.
Ajsa Trncic - Bosna Visoko
3.
Nika Šunjić - Cro Star Mostar
3.
Emina Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farah Žiga - Iskra
2.
Nedzma Burko - Crni Labudovi
Mlađe kadetkinje -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Lazić - "sloga" Doboj
2.
Ilderina Gaković - Skd - VogoŠĆa
Mlađe kadetkinje +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Topić - Ljubija
2.
Erna Rađo - Iskra
Kadeti Ž -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jozefina Krišto - "buŠko Blato"
2.
Medisa Hukić - H Hvojnica
Kadeti Ž -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena VasiĆ - Prnjavor
2.
Matea Bojić - Olimpic Sarajevo
3.
Ivona Kapulica - "buŠko Blato"
Kadeti Ž -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
2.
Saša Viktoria Knežević - Magone Livno
3.
Marija Orlović - Magone Livno
3.
Ines Badrov - Magone Livno
Kadeti Ž -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ada Avdagić - Sarajevo
2.
Sajra Kajevic - Bosna Visoko
3.
Tahira Mehić - Sarajevo
3.
Anastasia Pržulj - Sarajevo
Kadeti Ž -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Kudra - Sarajevo
2.
Maja Dolić - Magone Livno
3.
Ana Dukić - Sarajevo
3.
Jovana Lisičić - "sloga" Doboj
Kadeti Ž -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Pidro - "bugojno"
2.
Ivana Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Hanadi Šarotić - Sarajevo
3.
Iva Kapulica - "buŠko Blato"
Kadeti Ž -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Balic - "tešanj"
2.
Mirjana VasiĆ - Prnjavor
3.
Nina Bodirogić - Sarajevo
3.
Lamija Paučinac - Nur
Kadeti Ž -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Jokić - Zvornik
2.
Ira Grgic - ŽeljezniČar
3.
Antea KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Milana Krajina - Šujica
Kadeti Ž -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tanja Karać - Sarajevo
2.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
3.
Corbo Amila - Bosna Visoko
3.
Jelena Kovačević - ''doboj'' Doboj
Kadeti Ž +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejla Ćatić - Centar - Hadžići
2.
Hrvat Amina - Bosna Visoko
3.
Amina Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
3.
Lana Đukić - Prnjavor
Juniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Lorena Đepić - H Hvojnica
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Veronika Dolić - Magone Livno
2.
Emra Helja - Nur
3.
Stefani Banjac - Sarajevo
3.
Merhunisa Softić - "bugojno"
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Ždero - Magone Livno
2.
Marija Erić - Sarajevo
3.
Emela Hukić - "zenica"
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
2.
Ajna Makaš - Novi Grad Sarajevo
3.
Elva Gadžo - Novi Grad Sarajevo
3.
Ivana Vuletić - "buŠko Blato"
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Dejana Marković - Sarajevo
3.
Ivana Kovačević - ''doboj'' Doboj
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Šarenac - Prnjavor
2.
Danica Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Lejla Tutundžić - Novi Grad Sarajevo
3.
Sibel šupić - Olimpic Sarajevo
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Ćavar - Šujica
2.
Jana Zubonja - Student
3.
Nina Ličanin - Kozara
3.
Zorana Sandić - Zvornik
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martina Tolo - Magone Livno
2.
Ilda Kovačević - Novi Grad Sarajevo
3.
Ivana Ilić - "sloga" Doboj
3.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
Seniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Indira Fazlic - Frenki
2.
Mihaela Senjak - Poskok-posuŠje
3.
Eldina Begović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ivana Krajina - Šujica
Seniorke -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zehra Filan - Jale
2.
Ela Ćibo - Iskra
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Reizbegovic - Novi Grad Sarajevo
2.
Helena Kesić - Centar - Hadžići
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Karanović - Sarajevo
2.
Irena Oroz - H Hvojnica
3.
Adna Ramoševac - Iskra
3.
Edna Abaspahić - Novi Grad Sarajevo
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Abdibegović - "bugojno"
2.
Anesa Pulo - Bosna Visoko
3.
Dina Čukurija - Novi Grad Sarajevo
Seniorke -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hasic - Iskra
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Ortaš - Magone Livno
2.
Jovana Novaković - Sarajevo
3.
Mija Ukropina - Iskra

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.