Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Mlađi kadeti -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Denis Terzić - Rudar
3.
Amar Zukic - Crni Labudovi
Mlađi kadeti -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadin Turudija - Novi Grad Sarajevo
2.
Ibrahim Visca - Crni Labudovi
3.
Boris GavriĆ - Poskok-posuŠje
3.
Anel Musić - Nur
Mlađi kadeti -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Neđmin Berbić - Nur
3.
Harun Karzić - Nur
3.
Šimun TopiĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
2.
Adrijan Pozek - ŽeljezniČar
3.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
3.
Nikola Ćavar - Magone Livno
Mlađi kadeti -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leon Novaković - Čapljina
2.
Emir Honić - Olimpic Sarajevo
3.
Luka KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Nail Alic - "tešanj"
Mlađi kadeti -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Aldin Islamovic - Bosna Visoko
3.
Eman Karzić - Tim "Čelik"
3.
Roko Baković - Cro Star Mostar
Mlađi kadeti -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tomica Zrno - Šujica
2.
Nedim Alihodzic - "tešanj"
3.
Harun Kruho - Novi Grad Sarajevo
3.
Dominik JukiĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Palavra - Snaga
2.
Damir Ćubela - Cro Star Mostar
Mlađi kadeti +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Antonio Rezo - Cro Star Mostar
3.
Daris Jasarevic - "tešanj"
3.
Mustafa Kubat - Novi Grad Sarajevo
Kadeti M -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza TaliĆ - Jale
2.
Rijad Sačić - Nur
Kadeti M -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esad Nukić - "ilijaŠ"
2.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
3.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
3.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
Kadeti M -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Fejzic - Bosna Visoko
2.
Mihael Kovač - "buŠko Blato"
3.
Anes Čosić - Nur
3.
Tarik Hadžić - Tim "Čelik"
Kadeti M -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Harun Ljubunčić - "bugojno"
3.
Ahmed Hajdari - Novi Grad Sarajevo
3.
Benjamin Husić - Novi Grad Sarajevo
Kadeti M -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sejdo Huremović - Sarajevo
2.
Merim Basic - "tešanj"
3.
Hamza Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ante Kovač - "buŠko Blato"
Kadeti M -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Jusic Semir - Bosna Visoko
3.
Abdullah Ljubunčić - "bugojno"
3.
Faris Korjenic - ŽeljezniČar
Kadeti M -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
2.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
3.
Matej Vidačak - Cro Star Mostar
3.
Luka Penavić - Cro Star Mostar
Kadeti M -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Teofilović - Sarajevo
2.
Edin Nukić - "ilijaŠ"
Kadeti M -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Namik Kurić - Sarajevo
2.
Benjamin Ibrahimkadic - "tešanj"
Kadeti M +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Tarik Rašak - "bugojno"
3.
Slaviša Simeunović - Sarajevo
3.
Mehmed Kubat - Novi Grad Sarajevo
Juniori -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Senad Krantic - Frenki
2.
Njegoš Pantić - Sarajevo
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
3.
Haris Hrapović - Jastreb Sarajevo
3.
Denis Dujmović - Cro Star Mostar
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Basic - Bosna Visoko
2.
Petar Glavočević - H Hvojnica
3.
Amir Abaz - Nur
3.
Ilija JukiĆ - Poskok-posuŠje
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irfan Ćatović - Novi Grad Sarajevo
2.
Nenad Mitrović - Sarajevo
3.
Adnan Mašić - Rudar
3.
Faris Jusić - "bugojno"
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Hadžagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Sergej Teofilović - Sarajevo
3.
Patrik Bogeljic - Bosna Visoko
3.
Matej BeŠliĆ - Poskok-posuŠje
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Žiko Simeunović - Sarajevo
2.
Knezevic Deni - Bosna Visoko
3.
Anto Džepić - H Hvojnica
3.
Timur Subašić - Novi Grad Sarajevo
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zvonimir Kramar - Čapljina
2.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
3.
Petar TomiĆ - Grude
Seniori -58
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Orlović - Magone Livno
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mate Dragoja - Poskok-posuŠje
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžad Husić - Novi Grad Sarajevo
2.
Sadmir Habibović - Novi Grad Sarajevo
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Marušić - Novi Grad Sarajevo
2.
Adin Muratovic - ŽeljezniČar
3.
Erol Nući - Sarajevo
3.
Zejd Ivković - "bugojno"
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Evelin Piljug - Nur
2.
Karlo GaliĆ - Poskok-posuŠje
3.
Nemanja Alempić - Sarajevo
3.
Alen Čukurija - Novi Grad Sarajevo
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Velid Pidro - "bugojno"
2.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Mlađe kadetkinje -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
2.
Merima Škulj - Nur
Mlađe kadetkinje -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Emina Vatreš - Skd - VogoŠĆa
3.
Amani Sljivar - Frenki
Mlađe kadetkinje -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Adina Kobilica - Jale
3.
Ema Novaković - Čapljina
3.
Emela Hodzic - Frenki
Mlađe kadetkinje -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Lejla Valjevac - Jale
3.
Hurija Sjekirica - Čapljina
3.
Bernardica Miočević - Čapljina
Mlađe kadetkinje -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajma Kajevic - Bosna Visoko
2.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Esmira Brkić - Iskra
3.
Adnana Muminović - Dragon
Mlađe kadetkinje -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
2.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
Mlađe kadetkinje -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajsa Trncic - Bosna Visoko
2.
Emira Begović - Dragon
3.
Lamija Mujkić - "ilijaŠ"
Mlađe kadetkinje -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farah Žiga - Iskra
2.
Sumeja Fatic - Bosna Visoko
3.
Ajsa Zerdo - Crni Labudovi
3.
Dzenana Sulejmanovic - Bosna Visoko
Mlađe kadetkinje -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilderina Gaković - Skd - VogoŠĆa
2.
Nedzma Burko - Crni Labudovi
Mlađe kadetkinje +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Šehović - Novi Grad Sarajevo
Kadeti Ž -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Orlović - Magone Livno
2.
Saša Viktoria Knežević - Magone Livno
3.
Ivana Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
3.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
Kadeti Ž -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ada Avdagić - Sarajevo
2.
Tahira Mehić - Sarajevo
3.
Anastasia Pržulj - Sarajevo
3.
Sajra Kajevic - Bosna Visoko
Kadeti Ž -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Dolić - Magone Livno
2.
Hena Kudra - Sarajevo
3.
Nihada Hodzic - "tešanj"
3.
Filipa BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
Kadeti Ž -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Pidro - "bugojno"
2.
Hanadi Šarotić - Sarajevo
3.
Andrea Kasalo - Magone Livno
3.
Klara (mara) GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
Kadeti Ž -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Karaga - Frenki
2.
Almina Šarić - "ilijaŠ"
3.
Arnesa Katadzic - "tešanj"
3.
Sabina Balic - "tešanj"
Kadeti Ž -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antea KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Selma Dzinovic - Frenki
3.
Ira Grgic - ŽeljezniČar
Kadeti Ž -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tanja Karać - Sarajevo
2.
Corbo Amila - Bosna Visoko
3.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
3.
Sumeja Hajdarevic - Crni Labudovi
Kadeti Ž +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejla Ćatić - Centar - Hadžići
2.
Hrvat Amina - Bosna Visoko
3.
Klara GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Šadija Mašić - "bugojno"
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Stefani Banjac - Sarajevo
3.
Emra Helja - Nur
3.
Merhunisa Softić - "bugojno"
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
2.
Emela Hukić - "zenica"
3.
Petra Ždero - Magone Livno
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Tičinović - Magone Livno
2.
Alena Pavić - "bugojno"
3.
Ajna Makaš - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Adna Ramoševac - Iskra
3.
Adna Begic - Jastreb Sarajevo
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija Brajko - Šujica
2.
Ajla Kolak - Skd - VogoŠĆa
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Ćavar - Šujica
2.
Jana Zubonja - Student
3.
Emina Hasanic - "tešanj"
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Martina Tolo - Magone Livno
2.
Ilda Kovačević - Novi Grad Sarajevo
3.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
3.
Adna Velić - Snaga
Seniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Indira Fazlic - Frenki
2.
Amina Grahić - Rudar
3.
Mihaela Senjak - Poskok-posuŠje
Seniorke -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ela Ćibo - Iskra
2.
Zehra Filan - Jale
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Reizbegovic - Novi Grad Sarajevo
2.
Vedrana JaŽo - Grude
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Marušić - Sarajevo
2.
Irena Oroz - H Hvojnica
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Karanović - Sarajevo
2.
Edna Abaspahić - Novi Grad Sarajevo
3.
Amina Abdibegović - "bugojno"
Seniorke -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Hasic - Iskra
2.
Rijalda Husanovic - Iskra
Seniorke +73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Ortaš - Magone Livno
2.
Arnela Sudar - Student

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.