Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Limaći M 2010/11/12, -21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Šetka - Cro Star Mostar
2.
Petar Golub - H Hvojnica
3.
David Drmač - H Hvojnica
Limaći M 2010/11/12, -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emanuel Pecirep - H Hvojnica
2.
Kristijan Golub - H Hvojnica
Limaći M 2010/11/12, -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boris GavriĆ - Poskok-posuŠje
3.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
Limaći M 2010/11/12, -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riad Jahjefendić - Magone Livno
2.
Deni Hodžić - H Hvojnica
Limaći M 2010/11/12, -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Duje Đurašković - Čapljina
2.
Karlo Šimunić - H Hvojnica
3.
Stipo Pavić - Magone Livno
Limaći M 2010/11/12, -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Perić - Cro Star Mostar
2.
Bruno KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Zrno - Šujica
2.
Petar Dolić - Magone Livno
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Bevanda - Cro Star Mostar
2.
Šimun TopiĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Jelačić - Čapljina
2.
Luka KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Robert Bilić - H Hvojnica
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leon Novaković - Čapljina
2.
Nikola Ćavar - Magone Livno
3.
Anel Jahjefendić - Magone Livno
3.
Zvonimir Ištuk - Magone Livno
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Ante Pervan - Magone Livno
3.
Fran Bogadi - Cro Star Mostar
3.
Roko Baković - Cro Star Mostar
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nino Šeremet - Magone Livno
2.
Tomica Zrno - Šujica
3.
Patrik MariĆ - Poskok-posuŠje
3.
Mirko Vuletić - "buŠko Blato"
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Stipe ŠimiĆ - Šujica
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Bevanda - Cro Star Mostar
2.
Patrik Novaković - Čapljina
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Kovač - "buŠko Blato"
2.
Mihael Kovač - "buŠko Blato"
3.
David Kelava - Magone Livno
3.
Tin Perić - Koryo Tomislavgrad
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio BeŠliĆ - Poskok-posuŠje
2.
Arnes Bureković - H Hvojnica
3.
Mateo Bule - Čapljina
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Penavić - Cro Star Mostar
2.
Matej Vidačak - Cro Star Mostar
Kadeti A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
2.
Mladen Arar - Čapljina
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilija JukiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Romano Arar - Čapljina
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anto Džepić - H Hvojnica
2.
Karlo TopiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Samir Softić - H Hvojnica
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mario Jurković - Čapljina
2.
Marko Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Marko JuriŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
David Marijanović - Cro Star Mostar
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mate Dragoja - Poskok-posuŠje
2.
Marin Jelačić - Čapljina
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hrvoje Marijanović - Cro Star Mostar
2.
David DumanČiĆ - Poskok-posuŠje
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo GaliĆ - Poskok-posuŠje
2.
Mateo Jurković - Čapljina
3.
Ante Pavić - Student
Seniori +80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristian MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Nikola Franjičević - Čapljina
Limaćice Ž 2010/11/12, -21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Kristina Kapulica - "buŠko Blato"
Limaćice Ž 2010/11/12, -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Stanić - Orašje
2.
Leila Šutrović - Orašje
3.
Iva Šetka - Cro Star Mostar
3.
Mila Ždero - Magone Livno
Limaćice Ž 2010/11/12, -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lajla Šutrović - Orašje
2.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Ivana Čutura - Poskok-posuŠje
3.
Barbara Oroz - H Hvojnica
Limaćice Ž 2010/11/12, -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Matić - Čapljina
2.
Ema Novaković - Čapljina
3.
Ružica Baković - Magone Livno
3.
Danijela Čačija - Magone Livno
Limaćice Ž 2010/11/12, -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Boras - Čapljina
2.
Anđelina Lovrić - H Hvojnica
Limaćice Ž 2010/11/12, -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Lucija Brnić - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antea Zrno - Šujica
2.
Maja Zlatarević - Orašje
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Marković - Orašje
2.
Lana Barišić - H Hvojnica
3.
Ivana Miloš - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ružica Pavić - "buŠko Blato"
2.
Ivona Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Lana Raič - Čapljina
3.
Bernardica Miočević - Čapljina
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Belma Osmanović - H Hvojnica
2.
Ivana Ćorić - Čapljina
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Orlović - Magone Livno
2.
Mihaela Vrgoč - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Viktoria Penavić - Cro Star Mostar
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filipa BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Klara (mara) GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Lucija Karaula - Magone Livno
3.
Katarina Tolo - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Kasalo - Magone Livno
2.
Lana Knežević - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Patricia Ivkić - Orašje
2.
Sara Alčelebić - Magone Livno
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kapulica - "buŠko Blato"
2.
Saša Viktoria Knežević - Magone Livno
3.
Viktorija Kalfić - Čapljina
3.
Dora Đurašković - Čapljina
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lorena Đepić - H Hvojnica
2.
Iva TomiĆ - Poskok-posuŠje
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Veronika Dolić - Magone Livno
2.
Ivana Kapulica - "buŠko Blato"
3.
AnĐela-lorena PerkoviĆ - Šujica
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ruzica Križanac - Koryo Tomislavgrad
2.
Antea KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Rafaela Čutura - Poskok-posuŠje
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Vuletić - "buŠko Blato"
2.
Milana Krajina - Šujica
3.
Nika Vukoja - Poskok-koČerin
3.
Jelena Bakula - Poskok-posuŠje
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Slavica Letica - Koryo Tomislavgrad
2.
Manda Pekas - Poskok-posuŠje
3.
Magdalena KvesiĆ - Poskok-koČerin
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Ana Mišić - Magone Livno
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Danica Kapulica - "buŠko Blato"
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irena Oroz - H Hvojnica
2.
Ivana Bošnjak - H Hvojnica
Seniorke +67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arnela Sudar - Student
2.
Marlena Oroz - H Hvojnica

Kick
KM6 Kick 2012/13
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tomislav MariĆ - Poskok-posuŠje
2.
Petar Golub - H Hvojnica
3.
Emanuel Pecirep - H Hvojnica
3.
Stanko Ćavar - Poskok-koČerin
KM5 Kick 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petar Protrka - Poskok-posuŠje
2.
Deni Hodžić - H Hvojnica
3.
Kristijan Golub - H Hvojnica
3.
Karlo Šimunić - H Hvojnica
KM4 Kick 2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivan Perić - Cro Star Mostar
2.
Matej KvesiĆ - Poskok-koČerin
KM3 Kick 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Robert Bilić - H Hvojnica
2.
Tin Skoko - Brežan -nižić 1976 Ljubuški
KM2 Kick 2008
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David MiliĆeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Nikola KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
KMŽ6 Kick 2012/13
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Nikolina BoŽiĆ - Poskok-koČerin
3.
Barbara Penavić - Cro Star Mostar
KMŽ5 Kick 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta BanoŽiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Ema BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Barbara Oroz - H Hvojnica
3.
Mihaela BoŽiĆ - Poskok-koČerin
KMŽ4 Kick 2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anamarija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Anđelina Lovrić - H Hvojnica
3.
Antonija Vukoja - Poskok-koČerin
KMŽ3 Kick 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Barišić - H Hvojnica
2.
Ana BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
KMŽ2 Kick 2008
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Viktoria Penavić - Cro Star Mostar
2.
Snježana Tuka - H Hvojnica
3.
Ivana Miloš - H Hvojnica
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.