Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -20, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Melez - Novi Grad Sarajevo
2.
Marin Dajak - Forteca Korčula
Vrtićanci B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Avdić - ŽeljezniČar
2.
Temin Šišić - Tim "Čelik"
3.
Bilal Čatić - Rudar
3.
Emin Đulić - ''victory'' Vogošća
Vrtićanci B -26, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kenan Zuđelović - Novi Grad Sarajevo
2.
Afan Sorguč - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -30, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arbër Rukaj - "koryo"podgorica
2.
Adnan Lujinović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -33, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danin Uzunovic - Jastreb Sarajevo
2.
Mak Mujanović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B +33, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Dizić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erol Brkić - Tim "Čelik"
2.
Adhem Hagag - Zejd
3.
Mak Bešlija - Novi Grad Sarajevo
3.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismail Hercegovac - Bosna Visoko
2.
Velid Čusto - "bugojno"
3.
Luka Baletic - "s3"
3.
Ismail Ždralić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Azur Agičić - Tim "Čelik"
2.
Danin Dević - Novi Grad Sarajevo
3.
Luka Miodragovic - Kozara
3.
Hakush Fici - Ulcinj
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farin Chen Yang - Olimpic Sarajevo
2.
ArambaŠiĆ Franko - Zagreb
3.
Karim Šahinpašić - ŽeljezniČar
3.
Emrah Helja - Rudar
Vrtićanci A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucaković - Iskra
2.
Harun Lukovac - Novi Grad Sarajevo
3.
Zejd Klisura - H Hvojnica
3.
Lazar Mladjen - Tigar I Sarajevo
Vrtićanci A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bruno Latin - Ozalj
2.
Zlatko Hrnjić - Bosna Visoko
3.
Deni Hodžić - H Hvojnica
3.
Lazar Adamovic - Kozara
Vrtićanci A -39 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
2.
Muhamed Hajdarpašić - Alfa
Vrtićanci A -43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mišo Čović - Tigar I Sarajevo
2.
Ajdin Svraka - Zejd
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
PrugoveČki Tibor - Zagreb
2.
Alen Novosel - Zagreb
3.
Denis Terzić - Rudar
3.
Duje Pecotić - Forteca Korčula
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Veljko Bošković - Zvornik
3.
Timur Ćesir - Fokus
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
ZukanoviĆ Josip - Zagreb
2.
Filip EvaĆinoviĆ - Zagreb
3.
Bakir Neimarlija - Nur
3.
Benjamin Uzunovic - Jastreb Sarajevo
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Vasilevski - Taekvondo Butel
2.
Teodor Velevsi - Taekvondo Butel
3.
Imran Valjevčić - Zejd
3.
Ajdin Smajić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Karzić - Nur
2.
Spevec Josip - Zagreb
3.
Minel Muminović - ''victory'' Vogošća
3.
Faris Čović - Centar - Hadžići
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
3.
Jakov Bogović - Ozalj
3.
Kemal Crnovršanin - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
2.
Emin Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Vid Peručić - Forteca Korčula
3.
Bledar Kasmi - Ulcinj
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Afan Biscevic - ŽeljezniČar
2.
Sven Horvat - Zagreb
3.
Lovro Boban - Novi Grad Sarajevo
3.
Ensar Suljović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin JureŠiĆ - "zenica"
2.
Mislav Dasović - Ozalj
3.
Samir Andelija - Novi Grad Sarajevo
3.
Emir Honić - Olimpic Sarajevo
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marijan Vlašić - Forteca Korčula
2.
Ervin Džinović - ''victory'' Vogošća
3.
Garip Valentino - Zagreb
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edin Bjelić - ''victory'' Vogošća
2.
Irfan Đulić - ''victory'' Vogošća
3.
Ishak Imamović - ''victory'' Vogošća
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Enes Dushku - Ulcinj
2.
Senad Husetović - Jale
3.
Imran Osmanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Arslan Salihović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Karzić - Tim "Čelik"
2.
Đurađ Antić - Asteriks
3.
Tarik Sjenar - ''victory'' Vogošća
3.
Djordje Živković - Zvornik
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Sefo - Olimpic Sarajevo
2.
Mustafa Kubat - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fikret Isić - Centar - Hadžići
2.
Ajnur Subašić - Olimpic Sarajevo
3.
Amar Begović - Novi Grad Sarajevo
3.
Harun Hasić - ''victory'' Vogošća
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio LeŠnjakoviĆ - Zagreb
2.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
3.
Hamza TaliĆ - Jale
3.
Abdullah Ali Bulbul - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
PrugoveČki Tin - Zagreb
2.
Enis Kurti - Ulcinj
3.
Marin Miljak - Forteca Korčula
Kadeti B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
2.
Esmir Brkić - Iskra
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čović - Centar - Hadžići
2.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
3.
Tarik Hadžić - Tim "Čelik"
3.
KarabegoviĆ David - Zagreb
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Dragun - Jastreb
2.
Benjamin Husić - Novi Grad Sarajevo
3.
Jaka BabiĆ - -kbk-slo
3.
Abdullah Bejtić - Olimpic Sarajevo
Kadeti B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Fejzić - ''victory'' Vogošća
2.
Lazar Trapara - Tigar I Sarajevo
3.
Andrija Petoš - Kozara
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ali Šurković - Novi Grad Sarajevo
2.
Ahmed Hajdari - Novi Grad Sarajevo
3.
Davud Hadžihasanagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Marcel Dasović - Ozalj
Kadeti B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Smernjak Borna - Zagreb
2.
Muhamed SarajliĆ - Jale
3.
Meldin Džananović - Jastreb Sarajevo
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Eman Hadzic - Frenki
3.
Harun Bajraktarević - Zejd
3.
Hamza Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
MikulČiĆ Leon - Zagreb
2.
Enis Zec - "bugojno"
3.
Emrah Kaknjašević - ''victory'' Vogošća
3.
Armin Kerla - ''victory'' Vogošća
Kadeti B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Brajko Ante - Zagreb
2.
Matija Kalinić - Tigar I Sarajevo
3.
Abdusamed Bjelić - Novi Grad Sarajevo
3.
Ensar Čusto - "bugojno"
Kadeti A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldar Gulamic - Jale
2.
Faris Korjenic - ŽeljezniČar
3.
Emsal Aganspahić - Zejd
Kadeti A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Kokorovski - Taekvondo Butel
2.
Ajdin Selimović - Novi Grad Sarajevo
3.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
2.
FuČek Filip - Zagreb
Kadeti B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Baždar - Alfa
2.
Lisjak Sven - Zagreb
3.
Albjon Hykaj - Ulcinj
3.
Din Mahalbašić - Jale
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mladen Foretić - Forteca Korčula
2.
Aleksa Senic - "s3"
3.
Harun Tanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Dario Regoja - Forteca Korčula
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Matej KriŽanac - Koryo Tg
3.
Ahmed Ahmetovic - Iskra
3.
Mehmed Kubat - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemet Leon - Zagreb
2.
Edah Čusto - "bugojno"
3.
Boban Mitrovic - "koryo"podgorica
3.
Haris Cigelj - Novi Grad Sarajevo
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Senad Krantic - Frenki
2.
Emanuel PalikuĆa - Zagreb
3.
Mark Adrian Gavranić - Forteca Korčula
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Sarić - Novi Grad Sarajevo
2.
MamiĆ Luka - Zagreb
3.
Arian Bujaj - "koryo"podgorica
3.
ČupiĆ Tomislav - Zagreb
Juniori B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bakir Poljčić - Olimpic Sarajevo
2.
Haris Hrapović - Jastreb Sarajevo
3.
PeČevski Antonio - Zagreb
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
2.
Erjon Sylshabanaj - Partizani
3.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
Juniori B -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadet Handzić - ''victory'' Vogošća
2.
Hamza Katana - Novi Grad Sarajevo
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kerim Omerbegović - Novi Grad Sarajevo
2.
Luka MarkoviĆ Ficko - Ozalj
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabrijel Ikanović - Forteca Korčula
2.
Faris Jusić - "bugojno"
3.
Daniel Kapllanaj - Qendra
Juniori B -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Malik Bektaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Faris Osmanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Redon Goskova - Qendra
3.
Abdulkerim Selimović - ''victory'' Vogošća
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Timur Subašić - Novi Grad Sarajevo
2.
Filip Stamenov - Taekvondo Butel
3.
Vukašin Miljković - Asteriks
3.
Sanin Selimović - Novi Grad Sarajevo
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jusuf Ali Rašidagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Šaban Zolj - Zejd
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Mršo - Olimpic Sarajevo
2.
Hamza Bajraktarević - Zejd
Juniori B +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
JoziĆ Manuel - Zagreb
2.
Harun Ramić - ''victory'' Vogošća
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadmir Habibović - Novi Grad Sarajevo
2.
Ali Noghandoost - Jastreb
3.
Nikolin Perzefi - Vllaznia Shkoder
3.
Emir Kaljanac - Novi Grad Sarajevo
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Marušić - Novi Grad Sarajevo
2.
Erol Nući - Sarajevo
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mahmud Ahmad - Olimpic Sarajevo
2.
Hamza Hrvačić - Zejd
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čukurija - Novi Grad Sarajevo
2.
Jahja ćeman - Olimpic Sarajevo
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Realdin Rrotani - Vllaznia Shkoder
2.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Vrtićanke B -18, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
2.
Nia Turulja - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke B -22, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžma Suljović - Novi Grad Sarajevo
2.
Dzeylan Ademovic - Iskra
3.
Umihana Kurspahić - Skd - VogoŠĆa
Vrtićanke B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Gabrijela Horvat - Zagreb
2.
Zejneb Šahinović - ''victory'' Vogošća
3.
Elif Hanan Bulbul - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Marija Nestorovic - "s3"
3.
Merima Vatreš - Skd - VogoŠĆa
3.
Inesa Ganić - Rudar
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kaja Kranjc - Zagreb
2.
Merjem Dahija - Centar - Hadžići
3.
Iris Korunić - Forteca Korčula
3.
Merjem Čavćić - ''victory'' Vogošća
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nahla Hasanspahić - Fokus
2.
Hana Kadrić - ŽeljezniČar
3.
Hatidža Alijagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Lana Krvavac - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Stanušić - Tigar I Sarajevo
2.
Tea Hrnjić - Bosna Visoko
3.
Ajla Đedović - Novi Grad Sarajevo
3.
Nur Pintol - Skd - VogoŠĆa
Vrtićanke A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia KranjČec - Zagreb
2.
Stella Gabaj - Zagreb
Vrtićanke A -43 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Krijestorac - Iskra
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merima Škulj - Nur
2.
Ana Djakovi - Zagreb
3.
Tara Sljivancanin - "s3"
3.
Lana Baletic - "s3"
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Ana Horvatić - Ozalj
3.
Amani Sljivar - Frenki
3.
Esma Perišić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Adina Kobilica - Jale
3.
Ana Stojanović - Kozara
3.
Emela Hodzic - Frenki
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
MamiĆ Nika - Zagreb
2.
Nikolina Mudrinic - Kozara
3.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Tina Ninić - Asteriks
3.
Iman Nur Bulbul - Novi Grad Sarajevo
3.
Djurdja Bradic - Kozara
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erna Begović - Dragon
2.
Amina Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
3.
Kanita Bliznović - Rudar
3.
Lejla Mujić - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Prižmić - Forteca Korčula
2.
MaŠiĆ PrpiĆ Ivana - Zagreb
3.
Sara Čehajić - Rudar
3.
Adina Šehić - Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amella Nuti - Ulcinj
2.
Nejla Hajduković - "ilijaŠ"
3.
Lejla Valjevac - Jale
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Fejzić - ''victory'' Vogošća
2.
Ivana Erić - Tigar I Sarajevo
3.
Pia Barić - Forteca Korčula
3.
Lucija Dajak - Forteca Korčula
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Amina Pecikoza - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
2.
Sofija Petković - Asteriks
3.
Anamia Vukić - Kozara
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Ančić - Forteca Korčula
2.
Emili Gavranić - Forteca Korčula
3.
Dajana Vukobrad - Kozara
3.
Jovana Pušara - Tigar I Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Farah Žiga - Iskra
2.
Emina Husić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emira Begović - Dragon
2.
Emina Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta Merkaš - Jastreb
2.
Antonia Šiljevinac - Ozalj
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Bradić - Kozara
2.
Mersida Demiri - Ulcinj
3.
Tajra Zgonić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zerina Tosuni - Rudar
2.
ArambasiĆ Kristina - Zagreb
3.
Lamija Ferić - ''victory'' Vogošća
3.
Merjem Turulja - Skd - VogoŠĆa
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
2.
Adna Čolpa - Novi Grad Sarajevo
3.
Esma Kapetanović - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mervana Mucaj - Ulcinj
2.
GaletiĆ Kira - Zagreb
3.
Hana Milak - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Horvath - Zagreb
2.
Merima Šehić - Forteca Korčula
3.
Sajra Karamuja - Rudar
3.
Arduana Karišik - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
2.
Vita MrŠiĆ - Zagreb
3.
Sumeja Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
3.
Ivana Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Mustafic - "tešanj"
2.
Zara Kazazic - ŽeljezniČar
3.
Lamija Ahmetlić - Dragon
3.
Naida Ćosić - ''victory'' Vogošća
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nihada Hodzic - "tešanj"
2.
Ilajda Zahirović - Novi Grad Sarajevo
3.
KlenovŠak Ana - Zagreb
3.
BagiĆ Petra - Zagreb
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
2.
Adna Kodžaga - ''victory'' Vogošća
3.
Bengisu Ulucinar - Novi Grad Sarajevo
3.
Nađa Šuman - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Kuric - ŽeljezniČar
2.
Sara Pidro - "bugojno"
3.
Dalila Muminović - Dragon
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
KodiĆ Nika - Zagreb
2.
Džana Čomor - Centar - Hadžići
3.
Adna Fejzić - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ella Nući - Mladost
2.
Ajna Žunić - ''victory'' Vogošća
3.
MikulČiĆ Laura - Zagreb
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana DjakoviČ - Zagreb
2.
Sabina Balic - "tešanj"
3.
Milana Krajina - Šujica
3.
Josipa Curać - Forteca Korčula
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
RuŽa MiŠkiĆ - Koryo Tg
2.
Amna Šehić - Centar - Hadžići
3.
Minela Trnka - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Jokić - Zvornik
2.
Paula Totic - Zagreb
3.
Corbo Amila - Bosna Visoko
3.
Ajna Koso - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Halilović - ''victory'' Vogošća
2.
Alma Trakić - ''victory'' Vogošća
3.
Lamija Čavčić - Novi Grad Sarajevo
3.
Mela Kečo - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejla Ćatić - Centar - Hadžići
2.
Amina Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
3.
Ejla Goro - ŽeljezniČar
3.
RuŽica KriŽanac - Koryo Tg
Juniorke B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Alić - ''victory'' Vogošća
2.
Lucija MarkoviĆ - Zagreb
3.
Sumeja Džananović - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
2.
Andrijana Potić - Asteriks
3.
Nika Tumbri - Zagreb
Juniorke B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
FumiĆ Karla Morena - Zagreb
2.
Emela Hukić - "zenica"
3.
Fulir Veronika - Zagreb
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Larisa Loncaric - -kbk-slo
2.
Anastasija Miljković - Asteriks
3.
Elva Gadžo - Novi Grad Sarajevo
Juniorke B -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sibel šupić - Olimpic Sarajevo
2.
Adna Begic - Jastreb Sarajevo
3.
Merjem Musić - ''victory'' Vogošća
3.
Hana Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Anđelina Slipčević - Jastreb
3.
Emilija Vukelić - Asteriks
3.
Glikeria Quka - Partizani
Seniorke -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Petra Ladišić - Zagreb
3.
Andrijana Potić - Asteriks
Seniorke -62
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tena KrznariĆ - Jastreb
2.
Edna Abaspahić - Novi Grad Sarajevo
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Taslak - Jastreb
2.
Marija Ćavar - Šujica
Seniorke -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Marušić - Sarajevo
2.
Adna Borić - Novi Grad Sarajevo

Kick
Kick M4 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismaill Čatić - Rudar
3.
Marin Dajak - Forteca Korčula
Kick M3 2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Terzić - Rudar
2.
Hamza Bećirbegović - Novi Grad Sarajevo
3.
Adi Kolar - Novi Grad Sarajevo
3.
Omar Ibrišimbegović - Novi Grad Sarajevo
Kick M2 2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucaković - Iskra
2.
Mak Smailagić - ŽeljezniČar
3.
Eldar Klisura - H Hvojnica
3.
Edi Jotanović - ŽeljezniČar
Kick M1 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
2.
Adam Tubin - ŽeljezniČar
3.
Ajnur Fišo - Iskra
3.
Karlo Šimunić - H Hvojnica
IntelliKick (M) 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Krluk Marjan - Zagreb
2.
BerekoviĆ Leon - Zagreb
3.
Arman Musić - Olimpic Sarajevo
3.
Duje Pecotić - Forteca Korčula
IntelliKick (M) 2008
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amin čaušević - Olimpic Sarajevo
2.
Marijan Vlašić - Forteca Korčula
3.
Ivano Grbavac - Forteca Korčula
3.
Vid Peručić - Forteca Korčula
IntelliKick (M) 2007
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dario Regoja - Forteca Korčula
2.
Luka Bogoje - Forteca Korčula
3.
Andrej Radević - ŽeljezniČar
IntelliKick (M) 2006
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dinko Kesić - Centar - Hadžići
2.
David Julian Gavranić - Forteca Korčula
3.
Luka MihaljeviĆ - Koryo Tg
3.
Marin Miljak - Forteca Korčula
IntelliKick (M) 2005
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mladen Foretić - Forteca Korčula
IntelliKick (M) 2004
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mark Adrian Gavranić - Forteca Korčula
2.
Gabrijel Ikanović - Forteca Korčula
Kick Z4 2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejra Šabanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Amina Čavćić - ''victory'' Vogošća
3.
Emina Smaka - Rudar
3.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Kick Z3 2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzeylan Ademovic - Iskra
2.
Nedžma Suljović - Novi Grad Sarajevo
3.
Dunja Dreca - Novi Grad Sarajevo
3.
Zehra Đonko - Novi Grad Sarajevo
Kick Z2 2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sumeja Ferić - ''victory'' Vogošća
2.
Esma Gljiva - Skd - VogoŠĆa
3.
Esma Krijestorac - Iskra
Kick Z1 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iris Korunić - Forteca Korčula
2.
Naida Sadiković - Skd - VogoŠĆa
3.
Josipa Črljenec - Forteca Korčula
3.
BagiĆ Larisa - Zagreb
IntelliKick (Z) 2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adina Šehić - Forteca Korčula
2.
Lucija Dajak - Forteca Korčula
IntelliKick (Z) 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tajra Zgonić - Novi Grad Sarajevo
3.
Amina Hasovic - Jastreb Sarajevo
IntelliKick (Z) 2008
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Ramić - Olimpic Sarajevo
2.
Esma Kapetanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Džejla Ramić - Olimpic Sarajevo
3.
Lana Ančić - Forteca Korčula
IntelliKick (Z) 2007
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Hopovac - Olimpic Sarajevo
2.
Hana Jusupović - Olimpic Sarajevo
3.
Amina Hopovac - Olimpic Sarajevo
3.
Ilma Pezo - Olimpic Sarajevo
IntelliKick (Z) 2006
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zejneba Bitinović - Olimpic Sarajevo
2.
Amna Šehić - Centar - Hadžići
3.
Merima Šehić - Forteca Korčula
IntelliKick (Z) 2005
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džana Čomor - Centar - Hadžići
2.
Emili Stanković - Forteca Korčula
3.
Nina Eminović - Forteca Korčula
3.
Josipa Curać - Forteca Korčula
IntelliKick (Z) 2004
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aldijana Ferhatović - Olimpic Sarajevo
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.