Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -18, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Damir Gačanin - Novi Grad Sarajevo
2.
Danin Čelebić - Novi Grad Sarajevo
3.
Rejan Gojak - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -21, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Lazovic - Buducnost
2.
Bakir Hasic - Crni Labudovi
3.
Ahmed Šabanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Erol Brkić - Tim "Čelik"
Vrtićanci B -24, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sami BeganoviĆ - "zenica"
2.
Velid Custo - "bugojno"
3.
Adin Grahic - Jastreb Sarajevo
3.
Toni Kujačić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -30, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Davud Mušija - Jastreb Sarajevo
2.
Imran Tucaković - Iskra
3.
Bilal Dugalija - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci B -33, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sanjin Šehić - Novi Grad Sarajevo
2.
Harun Lukovac - Novi Grad Sarajevo
3.
Kerim Čavčić - Novi Grad Sarajevo
3.
Adi Kamenica - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A -24, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Muminovic - ŽeljezniČar
2.
Husein Demić - Novi Grad Sarajevo
3.
Berin Mujkić - Alfa
3.
Aldin Veispahić - Nur
Vrtićanci A -27, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emrah Bećirović - Novi Grad Sarajevo
2.
Stefan Novaković - Eurošped
3.
Farin Chen Yang - Olimpic Sarajevo
3.
Jeremija Ćirković - Zvornik
Vrtićanci A -30, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bruno Latin - Ozalj
2.
Puscul Amil - Bosna Visoko
3.
Ridvan Dahija - Centar - Hadžići
3.
Alen Novosel - Tk Tigar Zagreb
Vrtićanci A -33, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadin Turudija - Novi Grad Sarajevo
2.
Nikola Grgić - Tigar I Sarajevo
3.
Afan Biscevic - ŽeljezniČar
3.
Bilal Mahmutović - Alfa
Vrtićanci A -36, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Konstantin Živanović - Zmaj
2.
Ivan Perić - Cro Star Mostar
3.
Afan Durgut - Novi Grad Sarajevo
3.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
Vrtićanci A -43, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnan Bećiragić - ''victory'' Vogošća
2.
Petar Ivanković - Novi Grad Sarajevo
3.
Malik Samic - ŽeljezniČar
3.
Faris Husomanović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanci A +43, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vedad Delihasanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Mustafa Kubat - Novi Grad Sarajevo
3.
Hanan Mujezinović - Alfa
3.
Kemal Zukić - Alfa
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Jurjević - Forteca Korčula
2.
Ilhan Bjelić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Stefan Dimovski - Tk Feniks Kik
3.
Stefan Bajić - Zmaj
Mlađi kadeti A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanja Mandić - Zmaj
2.
Enis Kurti - Ulcinj
3.
Marko Vukov - Zrenjanin
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Filip Ervaćinović - Tk Tigar Zagreb
2.
Ibrahim Visca - Crni Labudovi
3.
Benjamin Gačanin - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajdin Smajić - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
3.
Uroš Šavija - Zmaj
3.
Bledar Kasmi - Ulcinj
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateo Turić - Forteca Korčula
2.
Faris Čović - Centar - Hadžići
3.
Amar Bakalli - Ulcinj
3.
Damir Brajkovic - ŽeljezniČar
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vasilije Nestrović - Montenegro Stars
2.
Samir Andelija - Novi Grad Sarajevo
3.
Elmedin Tucaković - Iskra
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
2.
Sven Horvat - Tk Tigar Zagreb
3.
Ajnur DizdareviĆ - "zenica"
3.
Haris Suljić - Alfa
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Čosić - Nur
2.
Miha KovaČec - -kbk-slo
3.
Tarik Ohran - Bosna Visoko
3.
Nidal Mašić - "bugojno"
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čović - Centar - Hadžići
2.
Adin Fejzic - ''victory'' Vogošća
3.
Ahmed čavrk - Olimpic Sarajevo
3.
Emir DizdareviĆ - "zenica"
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Husić - Novi Grad Sarajevo
2.
Ognjen Komatina - Montenegro Stars
3.
Luka Bogoje - Forteca Korčula
3.
Luka Angelov - Tk Feniks Kik
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jaka BabiĆ - -kbk-slo
2.
Jahja Lišančić - Novi Grad Sarajevo
3.
Mateo Muratovic - Buducnost
3.
Arslan Salihović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadin Zulkić - Novi Grad Sarajevo
2.
Dani Gojak - Novi Grad Sarajevo
3.
Luka Gnjatović - Kozara
3.
Adin Ćato - Alfa
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Tomic - Goku Brcko Distrikt
2.
Danny Mounsor - Iskra
3.
Ahmed Delić - Iskra
Mlađi kadeti A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivano Kopitović - Tk Tigar Zagreb
2.
Faris Hasanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Buljubasic - Iskra
2.
Mustafa Redžić - Iskra
3.
Aleksa Dabetic - Buducnost
3.
Ajdin Selimović - Novi Grad Sarajevo
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Miljan Milićev - Eurošped
Kadeti B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Armen Menzilović - Centar - Hadžići
2.
Marin Miljak - Forteca Korčula
3.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
UroŠ BelanoviĆ - Šabac
2.
Muhamed Čaluk - Tim "Čelik"
3.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
3.
Bakir Hardaga - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Ličina - Olimpic Sarajevo
2.
Mirza Crnić - Novi Grad Sarajevo
3.
Vanes Salkanovic - "tešanj"
3.
Mak Mistric - Frenki
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Fejzic - Bosna Visoko
2.
Rijad Ahmic - Crni Labudovi
3.
Mehmed Čaluk - Tim "Čelik"
3.
Davud Hadžihasanagić - Novi Grad Sarajevo
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sejdo Huremovic - Goku Brcko Distrikt
2.
Taib Hadžihasanagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Žarko KrajiŠnik - Šabac
3.
Faruk Hasanović - Novi Grad Sarajevo
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka Raskovic - -kbk-slo
2.
Emanuel Palikuća - Tk Tigar Zagreb
3.
Sameg Yuan Yang Gao - Olimpic Sarajevo
3.
Mateja GariĆ - Šabac
Kadeti B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Korjenic - ŽeljezniČar
2.
Slobodan Jovanović - Zmaj
3.
Abdusamed Bjelić - Novi Grad Sarajevo
3.
Bakir Muracevic - "start"
Kadeti B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vladimir Raznatovic - "koryo"podgorica
2.
Faris Suljić - Alfa
3.
Nail Suljović - Novi Grad Sarajevo
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Omer Ramić - Novi Grad Sarajevo
3.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
3.
Adzija Ganjola - - Besa Team
Kadeti A -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lin Kovacic - -kbk-slo
2.
Hrvoje Pažin - Forteca Korčula
Kadeti B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
2.
Jovan Tubić - Kozara
3.
Faris Islamanagić - Olimpic Sarajevo
3.
Rade Radovanovic - Jopa
Kadeti A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Basic - Bosna Visoko
2.
Andrej Kuzevski - Tigri Skopje
3.
Lazar Miovčić - Tigar I Sarajevo
3.
Ilija JukiĆ - Poskok-posuŠje
Kadeti B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irhad Sivac - "start"
2.
Fahrudin Džaferagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Kenan Hamzić - Iskra
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Namik Kurić - Sarajevo
2.
Harun Tanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Luka MarkoviĆ Ficko - Ozalj
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boban Mitrovic - "koryo"podgorica
2.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
3.
Marko Petrović - Kozara
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Mehmed Kubat - Novi Grad Sarajevo
3.
Emin Kapetanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Imad Lisica - Novi Grad Sarajevo
Juniori B -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eldin Przina - Iskra
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amin Murić - Centar - Hadžići
2.
Arian Bujaj - "koryo"podgorica
3.
Ermin Krantic - Frenki
3.
Robert Osmanović - Centar - Hadžići
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zoran Kerkez - Šabac
2.
Kiril Blindjov - Ilinden
3.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
3.
Hamza Katana - Novi Grad Sarajevo
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kerim Omerbegović - Novi Grad Sarajevo
2.
Irfan Ćatović - Novi Grad Sarajevo
3.
Nikša Pavić - Forteca Korčula
3.
Arbon Zekaj - Montenegro Stars
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irvin Džananović - "start"
2.
Faris Jusic - "bugojno"
3.
Sanjin Kerleta - Novi Grad Sarajevo
3.
Mate Dragoja - Poskok-posuŠje
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Hadžagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Baldo Murtić - Forteca Korčula
3.
Erol Nući - Sarajevo
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jusuf Ali Rašidagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Armin Kulaš - "bugojno"
3.
Mahmud Ahmad - Olimpic Sarajevo
Juniori -78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danilo Becirovic - Buducnost
2.
Nemanja Alempic - Jopa
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uros Velickovic - Tk Imperium
2.
Jovan Milutinovic - Tk Imperium
3.
Damjan Trajkovski - Kobra
Juniori B +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vilhem Juncaj - "koryo"podgorica
2.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
3.
Hamza ćelović - Olimpic Sarajevo
Seniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadmir Habibović - Novi Grad Sarajevo
2.
Jan Marijan Kovačević - Jastreb
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Kaljanac - Novi Grad Sarajevo
2.
Nedžad Husić - Novi Grad Sarajevo
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mateo Zorko - Jastreb
2.
Zejd Ivkovic - "bugojno"
3.
Dejan Popov - Zrenjanin
3.
Zinedin Beqaj - - Besa Team
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hrvoje Šep - Jastreb
2.
Samir Selimović - Novi Grad Sarajevo
3.
Radovan Mijanović - Zrenjanin
3.
Anes Šarić - Novi Grad Sarajevo
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Velid Pidro - "bugojno"
2.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Seniori B +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edis Taric - Jastreb Sarajevo
Vrtićanke B -18, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miryam Berberović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke B -21, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Džejna Pušćul - Nur
3.
Lejla Dervić - Novi Grad Sarajevo
3.
Uma Hukeljić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke B -24, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zari Music - ŽeljezniČar
2.
Esma Hajdarpašić - ''victory'' Vogošća
3.
Merjem Bjelić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke B -30, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžla Šehović - Novi Grad Sarajevo
2.
Merjema Odobašić - Centar - Hadžići
Vrtićanke B -39, 2012/2013
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esma Krijestorac - Iskra
Vrtićanke A -24, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana Horvatić - Ozalj
2.
Aylin Šarotić - Sarajevo
3.
Lana Stanić - Orašje
3.
Esma Perišić - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -27, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Smajlović - Orašje
2.
Samra Horman - Iskra
3.
Hana Kadrić - ŽeljezniČar
3.
Asija Spahic - "zenica"
Vrtićanke A -30, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tereza Garić - Eurošped
2.
Sajra Šabanija - Novi Grad Sarajevo
3.
Adina Šehić - Forteca Korčula
3.
Josipa Črljenec - Forteca Korčula
Vrtićanke A -33, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amella Nuti - Ulcinj
2.
Tajra Avdagić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nejra Ibrahimkadic - "tešanj"
Vrtićanke A -36, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Šečić - Dragon
2.
Stella Gabaj - Tk Tigar Zagreb
3.
Rejana Muhamed - Novi Grad Sarajevo
3.
Emina Mrahorović - Novi Grad Sarajevo
Vrtićanke A -39, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija Dajak - Forteca Korčula
2.
Dea Žanetić - Forteca Korčula
3.
Zara Runko - Forteca Korčula
Vrtićanke A +43, 2010/2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dzuho Farah - ŽeljezniČar
2.
Tara Kamenica - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
2.
Lana Jasarevic - Jopa
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
2.
Lejla Zimonjic - ŽeljezniČar
3.
Zana Ahmic - Crni Labudovi
3.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
2.
Kristina Pržulj - Sarajevo
3.
Andzela Stamkova - Taekvondo Butel
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Kukic - Elit
2.
Sara Radovanov - Eurošped
3.
Alena Jovanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Milica Vasic - Brčko
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Beganović - "zenica"
2.
Erna Begović - Dragon
3.
Lana Zlatarević - Orašje
3.
Esma Kukuruz - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Vasic - Brčko
2.
Vanja Rankov - Eurošped
3.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ajni Klinčar - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Prižmić - Forteca Korčula
2.
Mervana Mucaj - Ulcinj
3.
Amila Šahbegović - Zvornik
3.
Snježana Tuka - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nastasija Racković - Tigar I Sarajevo
2.
Belma Osmanović - H Hvojnica
3.
Amina Pecikoza - Novi Grad Sarajevo
3.
Esmira Brkić - Iskra
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Merisa Malokraja - Ulcinj
2.
Dalila Muminović - Dragon
3.
Ivana Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mersida Demiri - Ulcinj
2.
Ajna Mulahusić - "bugojno"
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
2.
Hena Kudra - Sarajevo
3.
Ilajda Zahirović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Bulbulušić - Novi Grad Sarajevo
2.
Arnela Murguz - Novi Grad Sarajevo
3.
Emina Husić - Novi Grad Sarajevo
3.
Ema Cebo - ŽeljezniČar
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Racković - Tigar I Sarajevo
2.
Lamija Selimović - Alfa
3.
Hana Mahmutović - Olimpic Sarajevo
3.
May Talakić - Olimpic Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Kraja - Ulcinj
2.
Antonia Šiljevinac - Ozalj
3.
Hanadi Šarotić - Sarajevo
3.
Adna Čolpa - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Jokić - Zvornik
2.
Nihada Hodzic - "tešanj"
3.
Nadira Dervišbegović - Novi Grad Sarajevo
3.
Tajra Zgonić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Patricia Ivkić - Orašje
2.
Lamija Mašić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Kuric - ŽeljezniČar
2.
Sumeja Šahinović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Razić - Tk Tigar Zagreb
2.
Esma Kapetanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Horvat - Tk Tigar Zagreb
2.
Azra Mustafić - Sarajevo
3.
Merima Šehić - Forteca Korčula
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anastasia Pržulj - Sarajevo
2.
Matea Bojić - Olimpic Sarajevo
3.
Sofija Kragulj - Kozara
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Olivia Miličić - Čigra
2.
Sara Kukic - Elit
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lejla Mustafic - "tešanj"
2.
Sumeja Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
Kadetkinje B -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
2.
Xasaman Ghesamati - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Džejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Hana Ivaniš - Čigra
3.
Sara Pidro - "bugojno"
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Komatina - Montenegro Stars
2.
Debora Brnjarchevich - Club Borec
3.
Teona Stankovska - Ilinden
3.
Isidora Šavija - Zmaj
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Djaković - Tk Tigar Zagreb
2.
Alena Pavic - "bugojno"
3.
Mirjana Vasic - Brčko
3.
Tamara Nastovska - Kobra
Kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arna Mekic - ŽeljezniČar
2.
Asja Redžepovic - Iskra
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna Ahmetovic - "start"
2.
Erna Peljto - Alfa
3.
Sumeja Kalabić - Novi Grad Sarajevo
3.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sanja Popovska - Club Borec
2.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
3.
Paula Totić - Tk Tigar Zagreb
3.
Elva Gadžo - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Emina Hanić - Olimpic Sarajevo
3.
Anastasija MitroviĆ - Šabac
Kadetkinje B -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Corbo Amila - Bosna Visoko
2.
Adna Begic - Jastreb Sarajevo
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejla Ćatić - Centar - Hadžići
2.
Ejla Goro - ŽeljezniČar
3.
Hrvat Amina - Bosna Visoko
3.
Nina Stefanović - Novi Grad Sarajevo
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Pehlivanović - Olimpic Sarajevo
2.
Emina Hasanic - "tešanj"
3.
Adna Bećković - Alfa
3.
Lamija Husić - Alfa
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
2.
Merhunisa Softic - "bugojno"
3.
Ummu Yildirim - Jc Pforzheim
Juniorke B -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irnesa Šehović - Alfa
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Helja - Nur
2.
Nika Tumbri - Tk Tigar Zagreb
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajna Makaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Sara Raković - Montenegro Stars
3.
Mina Hrubik - Zrenjanin
3.
Lara Cosić - Jc Pforzheim
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emelie Walther - Jc Pforzheim
2.
Iva Popovska - Club Borec
3.
Jelena Opruc - Zrenjanin
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Sarenac - Brčko
2.
Lejla Tutundžić - Novi Grad Sarajevo
3.
Hana Bulbulušić - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mila Reljikj - Tigri Skopje
2.
Jana Zubonja - Cro Star Mostar
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilda Kovačević - Novi Grad Sarajevo
2.
Danica Petkov - Zrenjanin
Seniorke -46
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Grahic - "start"
2.
Eldina Begović - Novi Grad Sarajevo
Seniorke -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Indira Fazlic - Frenki
2.
Kristina Varga - Zrenjanin
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Helena Kesić - Centar - Hadžići
2.
Ajla Reizbegovic - Novi Grad Sarajevo
3.
Sara Raevska - Mkd
3.
Valentina Milić - Zrenjanin
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edna Abaspahić - Novi Grad Sarajevo
2.
Amina Abdibegovic - "bugojno"

Kick
M4 – 2013, Kick Muški
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kenan Zuđelović - Novi Grad Sarajevo
2.
Damir Gačanin - Novi Grad Sarajevo
3.
Benjamin Avdić - ŽeljezniČar
3.
Ali Kraina - ŽeljezniČar
M3 – 2012, Kick Muški
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kerim Čavčić - Novi Grad Sarajevo
2.
Džan Prazina - Novi Grad Sarajevo
3.
Nelan Sinanović - Novi Grad Sarajevo
3.
Hamza Bećirbegović - Novi Grad Sarajevo
M2 – 2011, Kick Muški
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Deni Hodžić - H Hvojnica
2.
Anur Imamović - Iskra
3.
Emin Hajdari - Novi Grad Sarajevo
3.
Dar Maričić - Olimpic Sarajevo
M1 – 2010, Kick Muški
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danis Redžović - Novi Grad Sarajevo
2.
Amar Kovač - Olimpic Sarajevo
3.
Arman Kurtović - Novi Grad Sarajevo
3.
Dani Hamulić - Novi Grad Sarajevo
Ž4 – 2013, Kick Ženski
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajra Kadrić - ŽeljezniČar
2.
Emira Jaramaz - Novi Grad Sarajevo
3.
Zejna Porić - Novi Grad Sarajevo
3.
Tajra Becirspahic - Jastreb Sarajevo
Ž3 – 2012, Kick Ženski
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Esma Krijestorac - Iskra
3.
Sajra Fočo - Novi Grad Sarajevo
3.
Nađa Pivčić - ŽeljezniČar
Ž2 – 2011, Kick Ženski
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Smajlović - Orašje
2.
Ajla Đedović - Novi Grad Sarajevo
3.
Zara Runko - Forteca Korčula
3.
Barbara Oroz - H Hvojnica
Ž1 – 2010, Kick Ženski
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adina Šehić - Forteca Korčula
2.
Dea Žanetić - Forteca Korčula
3.
Samra Horman - Iskra
3.
Lucija Dajak - Forteca Korčula
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.