Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Pioniri (M) 6-7 B klasa -19
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Markovic - Sokol Bijeljina
2.
Lazo Krstic - Sokol Bijeljina
3.
Ismaill Čatić - Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -23
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Videkanić - Goku Brcko Distrikt
2.
Luka Eric - Zvornik
Pioniri (M) 6-7 B klasa -25
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksej Teofilović - "derventa"
2.
Mihajlo Skoric - Jopa
3.
Cviko Krstic - Sokol Bijeljina
3.
Andrej Maksimović - Jopa
Pioniri (M) 6-7 B klasa -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Novakovic - Sokol Bijeljina
2.
Lazar Djuric - Sokol Bijeljina
3.
Stefan Kovacevic - "derventa"
Pioniri (M) 6-7 B klasa -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nenad Djukić - Zvornik
2.
Stefan Mirosavljevic - Jopa
3.
Muhamed Kovač - Rudar
3.
Ajjnur Šemić - Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -31
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucaković - Iskra
2.
Momcilo Urosevic - Jopa
3.
Emrah Helja - Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Savic - Jopa
2.
Kosta Ristic - Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 6-7 B klasa -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sanin Bjelopoljak - Rudar
2.
Benjamin Husagić - Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa +43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Blagojevic - Jopa
2.
Vukasin Petrovic - Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa -25
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tomislav VladisavljeviĆ - Sajnami
2.
Ajnur Fišo - Iskra
3.
Stefan Djekic - "derventa"
Pioniri (M) 8-9 B klasa -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marin MariĆ - Sajnami
2.
Gabrijel RapČan - Sajnami
3.
Amar Čatić - Rudar
3.
Jeremija Ćirković - Zvornik
Pioniri (M) 8-9 B klasa -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lukas BaŠiĆ-palkoviĆ - Sajnami
2.
Sladjan Maksimović - Sokol Bijeljina
3.
Marko Mandic - Sokol Bijeljina
3.
Petar Tomincic - "derventa"
Pioniri (M) 8-9 B klasa -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ilija KovaČeviĆ - Sajnami
2.
Adam Pavlek - Sajnami
3.
Rade Kojic - Sokol Bijeljina
3.
Jovan Radovanović - Sparta
Pioniri (M) 8-9 A klasa -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Ajdukovic - Sokol Bijeljina
2.
Vuk Stanisic - Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa +43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lazo Milosevic - Sokol Bijeljina
2.
Lazar Malovic - Sokol Bijeljina
3.
Uros Lazarevic - Sokol Bijeljina
3.
Djordje Stankovic - Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Igor Antunovic - Goku Brcko Distrikt
2.
Eldin Mujdzic - Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bruno MariĆ - Sajnami
2.
Strahinja Nemet - Sparta
3.
Marko Vukovic - Sokol Bijeljina
3.
Veljko Bošković - Zvornik
Pioniri (M) 10-11 B klasa -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo GrgiĆ - Sajnami
2.
Aleksandar Krsmanovic - Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Koronja - Tigar I Sarajevo
2.
Pajo Radovanovic - Sokol Bijeljina
3.
Mario Peric - Jopa
3.
Dragan Babunovic - Jopa
Pioniri (M) 10-11 A klasa -40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihajlo Komarac - Sokol Bijeljina
2.
Nemanja Gligorevic - Sokol Bijeljina
3.
Uroš Mihajlović - Zvornik
Pioniri (M) 10-11 B klasa -40
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elmedin Tucaković - Iskra
2.
Arman Kukic - Goku Brcko Distrikt
3.
Grgur ŠariĆ - Sajnami
3.
Borna KristoviĆ - Sajnami
Pioniri (M) 10-11 B klasa -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Koronja - Tigar I Sarajevo
2.
Borna DujiĆ - Sajnami
3.
Josip ŠariĆ - Sajnami
3.
Stefan Kosarac - Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -48
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Djordje Živković - Zvornik
2.
Dimitrije Stanivukovic - "derventa"
3.
Jovan Djosanovic - Jopa
3.
Miljan Todorovic - Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 A klasa -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjen Tešendić - "derventa"
2.
Vuk Krsmanović - Goku Brcko Distrikt
Pioniri (M) 10-11 B klasa -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandar Cembic - Sokol Bijeljina
2.
Mateja Pavlovic - Sokol Bijeljina
3.
MiŠel MarkoviĆ - Sajnami
3.
Marko Blagojevic - Jopa
Pioniri (M) 10-11 B klasa +57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Lakic - Sokol Bijeljina
2.
Aleksa Pelemis - Zvornik
Kadeti A -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bojan Petrovic - Jopa
2.
Almir Mujic - Sokol Bijeljina
3.
Kevin Suljic - Sokol Bijeljina
Kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Djordje Tomasevic - Sokol Bijeljina
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Predrag Simic - "derventa"
2.
Andrej Pavlovic - "derventa"
3.
Ognjen Maksimovic - Sokol Bijeljina
3.
Esad Nukić - "ilijaŠ"
Kadeti B -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dario Coric - "derventa"
2.
Sergej Furdulovic - Sokol Bijeljina
3.
Andrija Grujić - Koloseum
3.
Ognjen Pudar - Sparta
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Zivkovic - Zvornik
2.
Lukaa Bodirogic - Jopa
3.
Luka Radman - Sajnami
Kadeti B -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej Dusanic - "derventa"
2.
Stefan Komarac - Sokol Bijeljina
3.
Marko Savkovic - "derventa"
3.
Borivoje Simic - Sokol Bijeljina
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Vučinić - Tigar I Sarajevo
2.
Nikola Gajic - Jopa
3.
Đorđe Sarić - "derventa"
3.
Rastko Dostanić - Koloseum
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mahir Mujagic - Goku Brcko Distrikt
2.
Matej Petkovic - Sokol Bijeljina
Kadeti B -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matija Kalinić - Tigar I Sarajevo
2.
Nikola Djogatovic - Sokol Bijeljina
Kadeti A -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milos Karac - Goku Brcko Distrikt
2.
Kristijan Vidovic - Sokol Bijeljina
3.
Luka Tomic - Goku Brcko Distrikt
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ognjan Kuglić - Zrenjanin
2.
Srđan Teofilovic - "derventa"
Kadeti B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola Trifković - Zvornik
2.
Luka Stojanov - Koloseum
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Todorovic - Sokol Bijeljina
2.
Djole Mitrovic - Jopa
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko JosipoviĆ - Jopa
2.
Sasa Savic - Sokol Bijeljina
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Njegos Pantic - Jopa
2.
Nemanja Jovanović - Koloseum
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dragan Živković - Sk Lola
2.
Baja Hidanovic - Sokol Bijeljina
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Burusic - Sk Lola
2.
Patrik SuČiĆ - Sajnami
3.
Igor Čorba - Zrenjanin
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Teofilović - "derventa"
2.
Fran ČopČiĆ - Sajnami
3.
Strahinja Colic - Imperium Pazova
Juniori B +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Pudar - Sparta
2.
Lazar Vasiljevic - Sokol Bijeljina
3.
Nedjo Lujic - Sokol Bijeljina
3.
Dragan Todorovic - Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 6-7 B klasa -23
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Inesa Ganić - Rudar
2.
Andjela Markovic - Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 6-7 B klasa -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nina Crnogorac - Goku Brcko Distrikt
Pioniri (F) 8-9 B klasa -23
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena DivkoviĆ - Sajnami
Pioniri (F)8-9 A klasa -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Stanić - Orašje
2.
Pamela Coric - "derventa"
Pioniri (F) 8-9 B klasa -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samra Horman - Iskra
Pioniri (F) 8-9 B klasa -29
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Markovic - Sokol Bijeljina
2.
AnĐela MarkiĆ - Sajnami
Pioniri (F) 8-9 B klasa -31
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ana TucakoviĆ - Sajnami
2.
Natalija Savkovic - "derventa"
Pioniri (F)8-9 A klasa -31
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Smajlović - Orašje
2.
Lajla Šutrović - Orašje
Pioniri (F) 8-9 B klasa -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Maric - Sokol Bijeljina
2.
Teodora Tomic - Sokol Bijeljina
3.
Sofija Crnogorac - Goku Brcko Distrikt
Pioniri (F) 8-9 B klasa -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Klara Radman - Sajnami
2.
Marija KomesaroviĆ - Sajnami
3.
Ivana Grbic - Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 8-9 B klasa +43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikolina Pejic - Sokol Bijeljina
2.
Bojana Zivkovic - Sokol Bijeljina
3.
Marta Vuica - Sajnami
Pioniri (F) 10-11 B klasa -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Jasarevic - Jopa
2.
Lucija ĆosiĆ - Sajnami
Pioniri (F) 10-11 B klasa -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anamarija Šumanovac - Sajnami
2.
Petra Žaper - Sajnami
3.
Lana Djordjic - Sokol Bijeljina
3.
Džejna Čatić - Rudar
Pioniri (F) 10-11 A klasa -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica Vasic - Goku Brcko Distrikt
2.
Nejla Hajduković - "ilijaŠ"
3.
Maja Zlatarević - Orašje
Pioniri (F) 10-11 B klasa -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andjela Mihajlovic - Sokol Bijeljina
2.
Sara Čehajić - Rudar
3.
Branislava Stojanovic - Sokol Bijeljina
3.
Nejra Kovač - Rudar
Pioniri (F) 10-11 B klasa -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrea Simic - Sokol Bijeljina
2.
Katarina Lazarevic - Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 10-11 A klasa -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nastasija Racković - Tigar I Sarajevo
Pioniri (F) 10-11 B klasa -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Micic - Sokol Bijeljina
2.
Nika KristoviĆ - Sajnami
3.
Una Kovac - Koloseum
Pioniri (F) 10-11 B klasa -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Darija Radovanović - Sparta
2.
Vedrana Maksimovic - Sokol Bijeljina
3.
Lamija Ikic - Jopa
3.
Ljiljana Mitrovic - Jopa
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Asja Kozlić - Rudar
2.
Tara MariĆ - Sajnami
Kadetkinje A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena Vasic - Goku Brcko Distrikt
2.
Lana Zlatarević - Orašje
Kadetkinje B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ria Smole - Sajnami
2.
BlaŽenka Mihalj - Sajnami
3.
Dragana Krstic - Sokol Bijeljina
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tahira Mehic - Goku Brcko Distrikt
2.
Mia Fernbach - Sajnami
3.
Ana Dukic - Sokol Bijeljina
3.
Tara Milenković - Koloseum
Kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Racković - Tigar I Sarajevo
2.
Maja Vidic - Sokol Bijeljina
3.
Petra VladisavljeviĆ - Sajnami
3.
Nikolina Bogdanovic - Sokol Bijeljina
Kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Iva Bošnjak - Sk Lola
2.
Teodora Kovacevic - Sokol Bijeljina
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zeljana Antic - Goku Brcko Distrikt
2.
Andjela Glavonić - Koloseum
Kadetkinje A -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tina Erkić - Sokol Bijeljina
2.
Lara Krsmanović - Goku Brcko Distrikt
3.
Patricia Ivkić - Orašje
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tanja Karac - Goku Brcko Distrikt
2.
Valentina PlaŠĆ - Sajnami
3.
Ines Stanić - Orašje
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Katarina Koronja - Tigar I Sarajevo
2.
Gina Lujic - Sokol Bijeljina
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefani Banjac - "derventa"
2.
Silvija ŠariĆ - Sajnami
Juniorke B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mima Hrubic - Zrenjanin
2.
Bojana Vasić - Guber-srebrenica
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Cecaric - Imperium Pazova
2.
Andjela Burušić - Sk Lola
3.
Sanja Gligorevic - Sokol Bijeljina
Juniorke -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dejana Markovic - Sokol Bijeljina
2.
Andrea Simic - Sokol Bijeljina
3.
Nikolina Cecaric - Imperium Pazova
Juniorke B -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Krstic - Sokol Bijeljina
2.
Jovana Subotic - Sokol Bijeljina
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sanja Perlic - Sokol Bijeljina
2.
Ana LukiĆ - Sajnami

Kick
M4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bilal Čatić - Rudar
M2-2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Imran Tucaković - Iskra
M1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajnur Fišo - Iskra
Ž5-2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Essma Mujagić - Rudar
2.
Merjema Haračić - Rudar
Ž4-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sajra Kubura - Rudar
2.
Emina Smaka - Rudar
Ž1-2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Smajlović - Orašje
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.