Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Borbe

Mlađi kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 A klasa -40
1
1
28
5
2.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 A klasa -43
1
1
23
20
3.
"derventa"
Pioniri (M) 10-11 A klasa -52
1
1
22
10
4.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 A klasa -40
2
1
49
16
5.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (M) 10-11 A klasa -52
1
0
12
-10
6.
Zvornik
Pioniri (M) 10-11 A klasa -40
1
0
5
-21
7.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 A klasa -43
1
0
3
-20
Mlađi kadeti B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Tigar I Sarajevo
Pioniri (M) 10-11 B klasa -44
3
3
87
61
2.
Sajnami
Pioniri (M) 8-9 B klasa -33
3
3
79
51
3.
Sajnami
Pioniri (M) 8-9 B klasa -27
3
3
79
48
4.
Sajnami
Pioniri (M) 10-11 B klasa -30
3
3
54
33
5.
Sajnami
Pioniri (M) 8-9 B klasa -36
3
3
38
15
6.
Zvornik
Pioniri (M) 6-7 B klasa -29
2
2
67
40
7.
Iskra
Pioniri (M) 10-11 B klasa -40
2
2
61
24
8.
Iskra
Pioniri (M) 6-7 B klasa -31
2
2
53
36
9.
Zvornik
Pioniri (M) 10-11 B klasa -48
2
2
53
23
10.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa +43
2
2
45
21
11.
"derventa"
Pioniri (M) 6-7 B klasa -25
2
2
44
42
12.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 6-7 B klasa -19
2
2
42
35
13.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -52
2
2
37
32
14.
Tigar I Sarajevo
Pioniri (M) 10-11 B klasa -36
2
2
31
24
15.
Sajnami
Pioniri (M) 8-9 B klasa -25
2
2
24
19
16.
Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -39
1
1
38
15
17.
Sajnami
Pioniri (M) 10-11 B klasa -33
1
1
23
20
18.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa +57
1
1
22
19
19.
Jopa
Pioniri (M) 6-7 B klasa +43
1
1
22
13
20.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (M) 6-7 B klasa -23
1
1
19
2
21.
Jopa
Pioniri (M) 6-7 B klasa -33
1
1
7
5
22.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 6-7 B klasa -27
1
1
6
3
23.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (M) 10-11 B klasa -27
1
1
0
0
24.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa -33
3
2
58
29
25.
Sajnami
Pioniri (M) 10-11 B klasa -44
3
2
47
13
26.
Sajnami
Pioniri (M) 10-11 B klasa -40
2
1
61
28
27.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa +43
2
1
54
31
28.
"derventa"
Pioniri (M) 10-11 B klasa -48
2
1
53
15
29.
Jopa
Pioniri (M) 6-7 B klasa -29
2
1
52
7
30.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (M) 10-11 B klasa -40
2
1
48
7
31.
Sajnami
Pioniri (M) 10-11 B klasa -44
2
1
37
1
32.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -52
2
1
32
21
33.
Jopa
Pioniri (M) 6-7 B klasa -25
2
1
28
-4
34.
Sajnami
Pioniri (M) 8-9 B klasa -27
2
1
28
-22
35.
Sajnami
Pioniri (M) 10-11 B klasa -40
2
1
26
-8
36.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -36
2
1
20
12
37.
Sajnami
Pioniri (M) 8-9 B klasa -36
2
1
18
7
38.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 6-7 B klasa -27
2
1
16
2
39.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa +43
2
1
15
-17
40.
Sparta
Pioniri (M) 10-11 B klasa -30
2
1
12
-1
41.
Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -39
1
0
23
-15
42.
Rudar
Pioniri (M) 8-9 B klasa -27
1
0
18
-10
43.
Zvornik
Pioniri (M) 6-7 B klasa -23
1
0
17
-2
44.
Zvornik
Pioniri (M) 8-9 B klasa -27
1
0
17
-4
45.
Zvornik
Pioniri (M) 10-11 B klasa -30
1
0
15
-11
46.
Rudar
Pioniri (M) 8-9 B klasa -27
1
0
14
-12
47.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa -36
1
0
11
-10
48.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 6-7 B klasa -25
1
0
10
-18
49.
Jopa
Pioniri (M) 6-7 B klasa -31
1
0
10
-21
50.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 6-7 B klasa +43
1
0
9
-13
51.
Jopa
Pioniri (M) 10-11 B klasa -48
1
0
9
-21
52.
Sajnami
Pioniri (M) 10-11 B klasa -52
1
0
9
-23
53.
Jopa
Pioniri (M) 8-9 B klasa +43
1
0
8
-2
54.
"derventa"
Pioniri (M) 6-7 B klasa -27
1
0
8
-5
55.
Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -31
1
0
7
-15
56.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -48
1
0
7
-17
57.
Zvornik
Pioniri (M) 10-11 B klasa -44
1
0
7
-21
58.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa -33
1
0
7
-21
59.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (M) 10-11 B klasa -44
1
0
6
-20
60.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -30
1
0
5
-1
61.
Jopa
Pioniri (M) 10-11 B klasa -52
1
0
5
-30
62.
Sparta
Pioniri (M) 8-9 B klasa -36
1
0
4
-4
63.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 6-7 B klasa -19
1
0
4
-15
64.
Iskra
Pioniri (M) 8-9 B klasa -25
1
0
3
-1
65.
Zvornik
Pioniri (M) 10-11 B klasa +57
1
0
3
-19
66.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -33
1
0
3
-20
67.
Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -19
1
0
3
-20
68.
Jopa
Pioniri (M) 10-11 B klasa -36
1
0
3
-21
69.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -40
1
0
3
-37
70.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 6-7 B klasa -33
1
0
2
-5
71.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa -36
1
0
2
-8
72.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (M) 10-11 B klasa -40
1
0
2
-14
73.
"derventa"
Pioniri (M) 8-9 B klasa -25
1
0
2
-18
74.
Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -29
1
0
2
-20
75.
Jopa
Pioniri (M) 6-7 B klasa -25
1
0
2
-20
76.
"derventa"
Pioniri (M) 8-9 B klasa -33
1
0
2
-25
77.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 8-9 B klasa +43
1
0
2
-33
78.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -44
1
0
2
-34
79.
Jopa
Pioniri (M) 10-11 B klasa -36
1
0
1
-15
80.
Jopa
Pioniri (M) 8-9 B klasa -33
1
0
1
-23
81.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -44
1
0
0
0
82.
Sokol Bijeljina
Pioniri (M) 10-11 B klasa -27
1
0
0
0
83.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (M) 8-9 B klasa -33
1
0
0
-11
84.
"derventa"
Pioniri (M) 10-11 B klasa -30
1
0
0
-20
85.
Rudar
Pioniri (M) 6-7 B klasa -29
1
0
0
-27
Kadeti
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
"derventa"
Kadeti A -41
2
2
64
42
2.
Tigar I Sarajevo
Kadeti A -49
2
2
34
15
3.
Jopa
Kadeti A -33
2
2
31
13
4.
Goku Brcko Distrikt
Kadeti A -53
1
1
31
1
5.
Zrenjanin
Kadeti A -65
1
1
17
7
6.
Jopa
Kadeti A +65
1
1
13
1
7.
Goku Brcko Distrikt
Kadeti A -61
1
1
12
2
8.
Zvornik
Kadeti A -45
1
1
10
1
9.
Jopa
Kadeti A -45
2
1
36
21
10.
Sokol Bijeljina
Kadeti A -61
2
1
32
14
11.
Jopa
Kadeti A -49
2
1
24
-2
12.
"derventa"
Kadeti A -41
2
1
5
-22
13.
Sokol Bijeljina
Kadeti A -53
1
0
30
-1
14.
Sokol Bijeljina
Kadeti A -33
1
0
18
-2
15.
Sokol Bijeljina
Kadeti A -41
1
0
17
-20
16.
Koloseum
Kadeti A -49
1
0
14
-1
17.
Sokol Bijeljina
Kadeti A +65
1
0
12
-1
18.
"derventa"
Kadeti A -65
1
0
10
-7
19.
"derventa"
Kadeti A -49
1
0
7
-12
20.
Goku Brcko Distrikt
Kadeti A -61
1
0
6
-16
21.
Sajnami
Kadeti A -45
1
0
5
-22
22.
"ilijaŠ"
Kadeti A -41
1
0
0
0
23.
Sokol Bijeljina
Kadeti A -33
1
0
0
-11
Kadeti B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
"derventa"
Kadeti B -45
3
3
36
17
2.
"derventa"
Kadeti B -49
2
2
37
4
3.
Sokol Bijeljina
Kadeti B +65
1
1
29
25
4.
Tigar I Sarajevo
Kadeti B -57
1
1
27
11
5.
Zvornik
Kadeti B -65
1
1
20
18
6.
Sokol Bijeljina
Kadeti B -45
2
1
27
-8
7.
Sokol Bijeljina
Kadeti B -49
2
1
22
9
8.
Sokol Bijeljina
Kadeti B -49
1
0
26
-2
9.
Sokol Bijeljina
Kadeti B -57
1
0
16
-11
10.
Sparta
Kadeti B -45
1
0
12
-4
11.
Koloseum
Kadeti B -45
1
0
7
-3
12.
"derventa"
Kadeti B -49
1
0
4
-11
13.
Jopa
Kadeti B +65
1
0
4
-25
14.
Koloseum
Kadeti B -65
1
0
2
-18
15.
Sokol Bijeljina
Kadeti B -45
1
0
1
-2
Juniori
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
"derventa"
Juniori -68
1
1
35
20
2.
Sk Lola
Juniori -59
1
1
22
20
3.
Sk Lola
Juniori -63
1
1
18
7
4.
Jopa
Juniori -51
1
1
17
10
5.
Sajnami
Juniori -68
2
1
38
-12
6.
Sajnami
Juniori -63
2
1
11
-7
7.
Imperium Pazova
Juniori -68
1
0
15
-8
8.
Koloseum
Juniori -51
1
0
7
-10
9.
Sokol Bijeljina
Juniori -59
1
0
2
-20
10.
Zrenjanin
Juniori -63
1
0
0
0
Juniori B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Sparta
Juniori B +78
2
2
17
14
2.
Sokol Bijeljina
Juniori B +78
3
2
14
3
3.
Sokol Bijeljina
Juniori B +78
1
0
3
-4
4.
Sparta
Juniori B +78
1
0
2
-4
5.
Sokol Bijeljina
Juniori B +78
1
0
2
-9
Mlađe kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (F) 10-11 A klasa -33
2
2
22
20
2.
Orašje
Pioniri (F)8-9 A klasa -27
1
1
28
21
3.
Orašje
Pioniri (F)8-9 A klasa -31
1
1
7
6
4.
"derventa"
Pioniri (F)8-9 A klasa -27
1
0
7
-21
5.
Orašje
Pioniri (F) 10-11 A klasa -33
1
0
2
-20
6.
Orašje
Pioniri (F)8-9 A klasa -31
1
0
1
-6
7.
"ilijaŠ"
Pioniri (F) 10-11 A klasa -33
1
0
0
0
Mlađe kadetkinje B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 8-9 B klasa -33
2
2
50
45
2.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 10-11 B klasa -44
2
2
48
36
3.
Sparta
Pioniri (F) 10-11 B klasa -52
2
2
43
16
4.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 10-11 B klasa -36
2
2
32
24
5.
Sajnami
Pioniri (F) 10-11 B klasa -33
2
2
24
18
6.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 8-9 B klasa +43
2
2
19
13
7.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 10-11 B klasa -39
1
1
45
45
8.
Rudar
Pioniri (F) 6-7 B klasa -23
1
1
34
20
9.
Jopa
Pioniri (F) 10-11 B klasa -30
1
1
32
4
10.
Sajnami
Pioniri (F) 8-9 B klasa -31
1
1
13
9
11.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 8-9 B klasa -29
1
1
10
5
12.
Sajnami
Pioniri (F) 8-9 B klasa -39
1
1
8
2
13.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 10-11 B klasa -52
2
1
27
4
14.
Sajnami
Pioniri (F) 8-9 B klasa -39
2
1
22
10
15.
Rudar
Pioniri (F) 10-11 B klasa -36
2
1
18
-5
16.
Sajnami
Pioniri (F) 10-11 B klasa -33
2
1
14
9
17.
Sajnami
Pioniri (F) 10-11 B klasa -30
1
0
28
-4
18.
Jopa
Pioniri (F) 10-11 B klasa -52
1
0
23
-5
19.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 6-7 B klasa -23
1
0
14
-20
20.
Sajnami
Pioniri (F) 10-11 B klasa -44
1
0
12
-36
21.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 10-11 B klasa -36
1
0
10
-2
22.
Jopa
Pioniri (F) 10-11 B klasa -52
1
0
8
-15
23.
Sajnami
Pioniri (F) 8-9 B klasa -29
1
0
5
-5
24.
Goku Brcko Distrikt
Pioniri (F) 8-9 B klasa -33
1
0
5
-16
25.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 8-9 B klasa +43
1
0
4
-2
26.
"derventa"
Pioniri (F) 8-9 B klasa -31
1
0
4
-9
27.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 8-9 B klasa -39
1
0
4
-12
28.
Sajnami
Pioniri (F) 8-9 B klasa +43
1
0
2
-11
29.
Rudar
Pioniri (F) 10-11 B klasa -36
1
0
2
-17
30.
Rudar
Pioniri (F) 10-11 B klasa -33
1
0
2
-17
31.
Koloseum
Pioniri (F) 10-11 B klasa -44
1
0
0
0
32.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 10-11 B klasa -33
1
0
0
-10
33.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 8-9 B klasa -33
1
0
0
-29
34.
Sokol Bijeljina
Pioniri (F) 10-11 B klasa -39
1
0
0
-45
Kadetkinje
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Goku Brcko Distrikt
Kadetkinje A +59
2
2
68
60
2.
Goku Brcko Distrikt
Kadetkinje A -44
2
2
45
29
3.
Sokol Bijeljina
Kadetkinje A -59
2
2
45
18
4.
Goku Brcko Distrikt
Kadetkinje A -37
1
1
21
21
5.
Sk Lola
Kadetkinje A -51
1
1
20
8
6.
Sajnami
Kadetkinje A -44
2
1
7
-21
7.
Goku Brcko Distrikt
Kadetkinje A -59
1
0
16
-6
8.
Sokol Bijeljina
Kadetkinje A -51
1
0
12
-8
9.
Orašje
Kadetkinje A -59
1
0
11
-12
10.
Sokol Bijeljina
Kadetkinje A -44
1
0
9
-8
11.
Sajnami
Kadetkinje A +59
1
0
8
-33
12.
Koloseum
Kadetkinje A -44
1
0
0
0
13.
Orašje
Kadetkinje A -37
1
0
0
-21
14.
Orašje
Kadetkinje A +59
1
0
0
-27
Kadetkinje B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Tigar I Sarajevo
Kadetkinje B -47
2
2
38
29
2.
Rudar
Kadetkinje B -37
1
1
36
22
3.
Tigar I Sarajevo
Kadetkinje B +59
1
1
14
12
4.
Sajnami
Kadetkinje B -41
1
1
5
3
5.
Goku Brcko Distrikt
Kadetkinje B -55
1
1
0
0
6.
Sokol Bijeljina
Kadetkinje B -47
2
1
25
15
7.
Sajnami
Kadetkinje B -41
2
1
22
1
8.
Sokol Bijeljina
Kadetkinje B -41
1
0
16
-4
9.
Sajnami
Kadetkinje B -37
1
0
14
-22
10.
Sokol Bijeljina
Kadetkinje B -47
1
0
8
-24
11.
Sajnami
Kadetkinje B -47
1
0
4
-20
12.
Sokol Bijeljina
Kadetkinje B +59
1
0
2
-12
13.
Koloseum
Kadetkinje B -55
1
0
0
0
Juniorke
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Sokol Bijeljina
Juniorke -59
2
2
46
38
2.
Imperium Pazova
Juniorke -55
2
2
26
20
3.
Sokol Bijeljina
Juniorke +68
1
1
7
3
4.
"derventa"
Juniorke -52
1
1
3
1
5.
Imperium Pazova
Juniorke -59
1
0
7
-16
6.
Sk Lola
Juniorke -55
1
0
6
-3
7.
Sajnami
Juniorke +68
1
0
4
-3
8.
Sajnami
Juniorke -52
1
0
2
-1
9.
Sokol Bijeljina
Juniorke -59
1
0
1
-22
10.
Sokol Bijeljina
Juniorke -55
1
0
0
-17
Juniorke B
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Zrenjanin
Juniorke B -55
1
1
5
1
2.
Sokol Bijeljina
Juniorke B -63
1
1
3
2
3.
Guber-srebrenica
Juniorke B -55
1
0
4
-1
4.
Sokol Bijeljina
Juniorke B -63
1
0
1
-2

Kick

Kick ženski
Rb.
Takmičar
Klub
Kategorija
Bor
Pob
Bod
Raz
1.
Rudar
Ž5-2015
1
1
1
1
2.
Rudar
Ž4-2014
1
1
0
0
3.
Rudar
Ž4-2014
1
0
0
0
4.
Rudar
Ž5-2015
1
0
0
-1
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.