Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Limaći M 2010/11/12, -21
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip MihaljeviĆ - Koryo Tg
2.
Josip JuriČ - Koryo Tg
3.
Filip BiŠko - Poskok-posuŠje
3.
Marko Bakula - Poskok-posuŠje
Limaći M 2010/11/12, -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo Petrović - Poskok-posuŠje
2.
Lovro Galić - Poskok-posuŠje
3.
Mihael TopiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Josip Kovač - "buŠko Blato"
Limaći M 2010/11/12, -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Ištuk - Magone Livno
2.
Stanko Ćavar - Poskok-koČerin
3.
Drago Pavić - "buŠko Blato"
3.
Tarik Kundić - Magone Livno
Limaći M 2010/11/12, -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Leto - Koryo Tg
2.
Stipan Bago - Poskok-posuŠje
3.
Romano Blažević - Cro Star Mostar
3.
David Šego - Poskok-posuŠje
Limaći M 2010/11/12, -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej Pavić - Magone Livno
2.
Ivan Buljan - Magone Livno
3.
Slavko PeriĆ - Koryo Tg
Limaći M 2010/11/12, -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David TomiĆ - Koryo Tg
2.
David Rezo - Cro Star Mostar
3.
Deni Hodžić - H Hvojnica
3.
Ivan Ćavar - Magone Livno
Limaći M 2010/11/12, +43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej MatiĆ - Koryo Tg
Mlađi kadeti B -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Andrej BagariĆ - Koryo Tg
2.
Jure KoŠtro - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Boris GavriĆ - Poskok-posuŠje
2.
Fran Mirko Pervan - Magone Livno
3.
Luka Hrgić - Magone Livno
3.
Filip Badrov - Magone Livno
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Riad Jahjefendić - Magone Livno
2.
Josip Balta - Magone Livno
3.
Marin Ćubela - Magone Livno
3.
Filip Matić - Magone Livno
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šimun TopiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Bruno KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
3.
Ivan MihaljeviĆ - Koryo Tg
Mlađi kadeti B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David MiliĆeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Nikola Ćavar - Magone Livno
3.
Niko Leto - Koryo Tg
3.
Ivan KovaČeviĆ - Koryo Tg
Mlađi kadeti A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Jurica PapiĆ - Koryo Tg
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Josip Bevanda - Cro Star Mostar
2.
Zvonimir Ištuk - Magone Livno
3.
Jure Bralo - Magone Livno
3.
Filip KriŽiĆ - Koryo Tg
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anel Jahjefendić - Magone Livno
2.
Filip Vidačak - Cro Star Mostar
3.
Luka Kovačević - Cro Star Mostar
Mlađi kadeti B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nino Šeremet - Magone Livno
2.
Filip Mihaljević - Magone Livno
3.
David GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Luka Marković - Magone Livno
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nikola KnezoviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Ante BariŠiĆ - Šujica
3.
Patrik MariĆ - Poskok-posuŠje
Mlađi kadeti B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonio Rezo - Cro Star Mostar
2.
Damir Ćubela - Cro Star Mostar
3.
Matej Sesar - Cro Star Mostar
3.
Antonio Tomić - Koryo Tg
Kadeti M -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kristijan Radoš - Koryo Tg
2.
Vito PeriĆ - Koryo Tg
Kadeti M -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihael Kovač - "buŠko Blato"
2.
Tomislav BagariĆ - Koryo Tg
3.
Eladr Barjektarević - Magone Livno
Kadeti M -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Kovač - "buŠko Blato"
2.
Ante Pervan - Magone Livno
Kadeti M -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mirko Vuletić - "buŠko Blato"
2.
Josip KovaČeviĆ - Koryo Tg
Kadeti M -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
2.
Ivan MatiĆ - Koryo Tg
3.
Luka MihaljeviĆ - Koryo Tg
Kadeti M +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Matej KriŽanac - Koryo Tg
2.
Luka Knežević - H Hvojnica
3.
Josip Tomić - Magone Livno
3.
Stipe Antunović - Magone Livno
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tin PeriĆ - Koryo Tg
2.
Luka Krezo - Magone Livno
3.
Noa ManduŠiĆ - Koryo Tg
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anto Džepić - H Hvojnica
2.
Edin Dilaver - Koryo Tg
Limaćice Ž 2010/11/12, -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Ema BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Kristina Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Katarina Matić - Magone Livno
Limaćice Ž 2010/11/12, -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta BanoŽiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Katja Balta - Magone Livno
3.
Filipa Bakula - Poskok-posuŠje
Limaćice Ž 2010/11/12, -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Ivančić - "buŠko Blato"
2.
Marta BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Matea ZeliĆ - Koryo Tg
Limaćice Ž 2010/11/12, -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Šunjić - Cro Star Mostar
2.
Hatidža Velagić - Magone Livno
Limaćice Ž 2010/11/12, -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Ćurak - Magone Livno
Limaćice Ž 2010/11/12, -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Buga Brdar - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Leonarda Krišto - "buŠko Blato"
2.
Zora Landeka - Koryo Tg
3.
Ana BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Ana Badrov - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antea Zrno - Šujica
2.
Lana Barišić - H Hvojnica
3.
Adela Milak - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Julija BariŠiĆ - Šujica
2.
Iva Šunjić - Cro Star Mostar
3.
Andrea Ćuk - Poskok-posuŠje
3.
Snježana Tuka - H Hvojnica
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Darija Sučić - "buŠko Blato"
Mlađe kadetkinje A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ružica Pavić - "buŠko Blato"
2.
Ivana Ćavar - Šujica
Mlađe kadetkinje B -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marta GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Matea Ćavar - Koryo Tg
3.
Iva Vlašić - Magone Livno
3.
Elena Suša - Magone Livno
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Esma Topalović - Magone Livno
3.
Helena MioČ - Šujica
Mlađe kadetkinje B -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antonia Madunić - Koryo Tg
2.
Lucija Kovačević - Cro Star Mostar
Mlađe kadetkinje A -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nika Šunjić - Cro Star Mostar
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Ćurak - Magone Livno
Kadeti Ž -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jozefina Krišto - "buŠko Blato"
Kadeti Ž -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Saša Viktoria Knežević - Magone Livno
2.
Mihaela Andabak - Magone Livno
3.
Ivona Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Marija Orlović - Magone Livno
Kadeti Ž -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Dolic - Magone Livno
2.
Katarina Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Klara (mara) GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
Kadeti Ž -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Kapulica - "buŠko Blato"
2.
Rafaela Čutura - Poskok-posuŠje
3.
Filipa BaŠiĆ - Poskok-posuŠje
Kadeti Ž -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milana Krajina - Šujica
2.
Lana Knežević - H Hvojnica
Kadeti Ž -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Antea KraljeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
RuŽa MiŠkiĆ - Koryo Tg
3.
Nika Vukoja - Poskok-koČerin
Kadeti Ž +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ruzica Krizanac - Koryo Tg
2.
Matea Krajina - Koryo Tg
3.
Ivana Jurić - Koryo Tg
3.
Magdalena KvesiĆ - Poskok-koČerin
Juniorke -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lorena Đepić - H Hvojnica
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Danica Kapulica - "buŠko Blato"
3.
Monika Kurevija - Koryo Tg
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Matea MatiĆ - Koryo Tg
Seniorke +67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Ćavar - Šujica
2.
Martina Grubišić - Student

Kick
Kick M6 2013/2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David Rezo - Cro Star Mostar
2.
David Oroz - H Hvojnica
3.
Marko (koni) Perić - Koryo Tg
3.
Marko PeriĆ - Koryo Tg
Kick M5 2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Luka KoŠtro - Poskok-posuŠje
2.
Domagoj Radoš - Koryo Tg
3.
Josip JuriČ - Koryo Tg
3.
Josip MihaljeviĆ - Koryo Tg
Kick M4 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Robert Tolić - Poskok-posuŠje
2.
Deni Hodžić - H Hvojnica
3.
Karlo Šimunić - H Hvojnica
3.
Nikola Kovačević - Koryo Tg
Kick M3 2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ante Lukač - Koryo Tg
2.
Ante Kovačević - Koryo Tg
3.
Matej KvesiĆ - Poskok-koČerin
3.
Noa Perić - Koryo Tg
Kick M2 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Markoo Perić - Koryo Tg
2.
Antonio Tomić - Koryo Tg
Kick M1 2008
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bože Krajina - Koryo Tg
2.
Vid Krajina - Koryo Tg
3.
Filip Vidačak - Cro Star Mostar
3.
Damir Ćubela - Cro Star Mostar
Kick Z6 2013-2014
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Paula BegiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Mija BegiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Lucija Penava - Poskok-posuŠje
3.
Marija. Landeka - Poskok-posuŠje
Kick Z5 2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amanda Hukić - H Hvojnica
2.
Katarina Penava - Poskok-posuŠje
3.
Matea ZeliĆ - Koryo Tg
3.
Eva Perić - Koryo Tg
Kick Z4 2011
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena BegiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Emanuela MikuliĆ - Poskok-koČerin
3.
Valentina Perić - Koryo Tg
3.
Ana Grbešić - Cro Star Mostar
Kick Z3 2010
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anamarija GaŠpar - Poskok-koČerin
2.
Matea Ćavar - Koryo Tg
3.
Marija Markov - Magone Livno
3.
Ana Matić - Magone Livno
Kick Z2 2009
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lana Barišić - H Hvojnica
2.
Iva Grbešić - Cro Star Mostar
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.