Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

APR
27

Turnir

Tešanj Open 2019

Uslovi za učestvovanje:
Tešanj - Tešanj
Završena
Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Bakir Hasic - Crni Labudovi Visoko
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adin Grahić - Rudar
2.
Emin Karalić - "zenica"
3.
Imran Zerdo - Crni Labudovi Visoko
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedim Alibalic - "tešanj"
2.
Emrah Širbegović - "tešanj"
3.
Imran Tucaković - Iskra
3.
Jasir Mrkaljević - "zenica"
Vrtićanci A -39 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emin Hadziabdic - ŽeljezniČar
Mlađi kadeti B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Denis Terzić - Rudar
2.
Eldar Halilovic - "tešanj"
3.
Blažo Vujačić - "koryo"podgorica
3.
Muhamed Ballic - "tešanj"
Mlađi kadeti A -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Jusuf Hodzic - "tešanj"
3.
Samed Besic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ridvan Dahija - Centar - Hadžići
2.
Faris HasiĆ - "zenica"
3.
Eldin Husanovic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Čović - Centar - Hadžići
2.
Zlatan Zimić - Novi Grad Sarajevo
3.
Adis Husejnović - ''victory'' Vogošća
3.
Uroš Vujačić - "koryo"podgorica
Mlađi kadeti A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
3.
Ahmed Besic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adem Muratovic - Crni Labudovi Visoko
2.
Ajnur DizdareviĆ - "zenica"
3.
Afan Biscevic - ŽeljezniČar
Mlađi kadeti A -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Honić - Olimpic Sarajevo
2.
Irvin Korajlic - "tešanj"
3.
Nail Alic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Hasic - Crni Labudovi Visoko
2.
Jahija Rabihic - "tešanj"
3.
Emir DizdareviĆ - "zenica"
3.
Balsa Pejanović - "koryo"podgorica
Mlađi kadeti A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajnur Svrzo - "tešanj"
2.
Nedim Alihodzic - "tešanj"
Mlađi kadeti B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Arman Palavra - Snaga
2.
Edin Bjelić - ''victory'' Vogošća
3.
Kemal Zukić - Alfa
Mlađi kadeti A +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Daris Jasarevic - "tešanj"
Kadeti A -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
2.
Amer Basic - "tešanj"
Kadeti B -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čović - Centar - Hadžići
2.
Riad Kozic - ŽeljezniČar
3.
Denijal Skender - Jale
Kadeti A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Predrag Simić - Sarajevo
2.
Nidal Mašić - "bugojno"
3.
Anes Čosić - Nur
Kadeti A -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Rijad Ahmic - Crni Labudovi Visoko
2.
Harun Ljubunčić - "bugojno"
Kadeti A -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Merim Basic - "tešanj"
3.
Leon Skenderovic - "bugojno"
Kadeti B -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Muratović - Alfa
2.
Vladimir Raznatovic - "koryo"podgorica
Kadeti A -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Faris Korjenic - ŽeljezniČar
2.
Eldar Gulamic - Jale
Kadeti B -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Kajimović - Centar - Hadžići
2.
Din Mahalbašić - Jale
Kadeti A -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Teofilović - Sarajevo
2.
Namik Kurić - Sarajevo
3.
Anes Borić - Novi Grad Sarajevo
Kadeti B -65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Benjamin Ibrahimkadic - "tešanj"
2.
Ardan Bečić - Alfa
Kadeti A +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mustafa Ahmad - Olimpic Sarajevo
Kadeti B +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ahmed Ahmetovic - Iskra
2.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
3.
Boban Mitrovic - "koryo"podgorica
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir TaliĆ - "zenica"
2.
Haris Hrapović - Jastreb Sarajevo
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sergej Teofilović - Sarajevo
2.
Muhamed Balic - "tešanj"
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ishak Skopljak - "zenica"
2.
Faris Čoralić - Jastreb Sarajevo
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Vrtićanke A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Đena Delić - Nur
2.
Džejna Pušćul - Nur
3.
Sabina Hodzic - "tešanj"
3.
Medina Bajric - "tešanj"
Vrtićanke A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Edita Omić - "tešanj"
2.
Merjem Dahija - Centar - Hadžići
Vrtićanke A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Mandžuka - Nur
2.
Ema Kadrić - Rudar
Vrtićanke A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Husejnović - ''victory'' Vogošća
2.
Amna Ahmetovic - Iskra
3.
Hana Islamovic - Iskra
Vrtićanke A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nejra Ibrahimkadic - "tešanj"
2.
Amina Dzafic - "tešanj"
Mlađe kadetkinje A -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irma KulaČiĆ - "zenica"
2.
Kanita Alajbegović - Nur
3.
Sara Džafić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ena Beganović - "zenica"
2.
Kanita Bliznović - Rudar
Mlađe kadetkinje A -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Samra Horman - Iskra
Mlađe kadetkinje B -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Erna Begović - Dragon
2.
Arduana Heco - Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esmira Brkić - Iskra
2.
Lejla Šečić - Dragon
3.
Dalal Đerzić - Alfa
Mlađe kadetkinje A -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Adnana Muminović - Dragon
Mlađe kadetkinje A -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amila Kurić - Sarajevo
Mlađe kadetkinje B -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emira Begović - Dragon
2.
Džejna Šehovic - "zenica"
Mlađe kadetkinje B -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedzma Burko - Crni Labudovi Visoko
Mlađe kadetkinje B +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentina Glavas - "tešanj"
Kadetkinje B -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sajra Karamuja - Rudar
Kadetkinje A -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Valentina Bolješić - Brinje
2.
Lamija Zimonjic - ŽeljezniČar
3.
Dalila Muminović - Dragon
Kadetkinje A -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vanesa Bosilj - Brinje
2.
Lejla Mustafic - "tešanj"
3.
Nihada Hodzic - "tešanj"
Kadetkinje A -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amna KulaČiĆ - "zenica"
Kadetkinje A -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Balic - "tešanj"
2.
Arnesa Katadzic - "tešanj"
3.
Ira Grgic - ŽeljezniČar
Kadetkinje B -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Kuric - ŽeljezniČar
2.
Asja Đerzić - Alfa
3.
Nikolina Smolčić - Brinje
3.
Nora Čavčić - Alfa
Kadetkinje A +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Podić - Dragon
Kadetkinje B +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
2.
Emina Višnjić - Olimpic Sarajevo
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefani Banjac - Sarajevo
2.
Emela Hukić - "zenica"
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadina Mehmedovic - "tešanj"
2.
Džejna Bojić - "zenica"
Juniorke +68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emina Hasanic - "tešanj"
2.
Nejra Mujcic - Jastreb Sarajevo
3.
Lejla Mehinović - Dragon
3.
Adna Velić - Snaga
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mihaela Bolješić - Brinje
2.
Ela Ćibo - Iskra

Kick
KM 5
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Harun Sisic - "tešanj"
2.
Izet Skiljo - "tešanj"
KM 4
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Spahic - "tešanj"
KŽ 6
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nadija Hodžić - "tešanj"
2.
Merjem Rabihic - "tešanj"
KŽ 5
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sabina Hodzic - "tešanj"
2.
Hana Islamovic - Iskra
KŽ 4
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ema Imamovic - Iskra
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.