Trenutno smo nedostupni...

Informacije o turniru

Rezultati i plasman takmičara
Borbe
Vrtićanci B -18, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nemanja Vujić - Ljubija
Vrtićanci B -22, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tarik Beganovič - Ljubija
2.
Viktor ćirić - Ljubija
3.
Kristijan Timarac - Ljubija
Vrtićanci B -24, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Agan Kadić - Ljubija
2.
Sergej Budimlić - Ljubija
Vrtićanci A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marko Jankovic - Kozara
2.
Dejan Šušnjar - Spartak
Vrtićanci A -24, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Vukašin Ružičić - Prnjavor
2.
Đorđe Radić - Ljubija
Vrtićanci A -27, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Božidar Pilipović - Ljubija
2.
Marko Danilović - Ljubija
3.
Luka Miodragovic - Kozara
3.
Ante Katura - Grude
Vrtićanci A -30, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Miloš Stojanović - Ljubija
2.
Lazar Adamovic - Kozara
3.
Aleksandar Radić - Kozara
3.
Andrej Marić - Spartak
Vrtićanci A -33, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksa Dimic - Kozara
Vrtićanci A -39 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Aleksandro Macura - Kozara
Mlađi kadeti -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Omer Mehmedovic - "tešanj"
2.
Marko Gnjatić - Ljubija
3.
Danilo Janjić - Spartak
3.
Nikola Barać - Prnjavor
Mlađi kadeti -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ljubiša Nedimović - Ljubija
2.
Ognjen Simić - Prnjavor
3.
Boris Đurđević - Koryo
3.
Sergej Anđelić - Spartak
Mlađi kadeti -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ismir Kovač - Nur
2.
Faris Čović - Centar - Hadžići
3.
Kosta Duronjić - Prnjavor
3.
Ubeid Mušić - Kozara
Mlađi kadeti -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Eman Čavalić - Novi Grad Sarajevo
2.
Tarik Sutrović - Novi Grad Sarajevo
3.
Mladen Zdjelar - Spartak
3.
Adrijan Pozek - ŽeljezniČar
Mlađi kadeti -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Uroš Mihajlović - Zvornik
2.
Vuk Tejic - Spartak
3.
Damjan Mudrinić - Kozara
Mlađi kadeti -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
David GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
2.
Danilo Vukotić - Ljubija
3.
Marko Radivojac - Spartak
Mlađi kadeti -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milan Sandić - Zvornik
2.
Tomica Zrno - Šujica
Mlađi kadeti +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Stefan Ajdarić - Spartak
Kadeti M -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Esed Ahmethodžić - Olimpic Sarajevo
2.
Ridvan Karišik - Olimpic Sarajevo
3.
Branko Blagojević - Prnjavor
3.
Tarik Ohran - Bosna Visoko
Kadeti M -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ensar Fejzic - Bosna Visoko
2.
Dragan Zivkovic - Zvornik
3.
Nemanja Kneževič - Ljubija
3.
Srdjan Miljatović - Ljubija
Kadeti M -45
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anes Kovač - Nur
2.
Benjamin Husić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nikola Gajić - Centar - Hadžići
3.
Harun Ljubunčić - "bugojno"
Kadeti M -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hamza Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
2.
Eman Hadzic - Frenki
3.
Sejdo Huremović - Sarajevo
3.
Jahja Lišančić - Novi Grad Sarajevo
Kadeti M -53
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Fahrudin Adilovic - Bosna Visoko
2.
Stefan Stojnic - Spartak
3.
Luka ŠimiĆ - Grude
3.
Abdullah Ljubunčić - "bugojno"
Kadeti M -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Muhamed Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Luka Penavić - Cro Star Mostar
3.
Ivica Mihaljević - Magone Livno
Kadeti M -61
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Srđan Teofilović - Sarajevo
2.
Jovan Tubić - Kozara
3.
Dejan Jović - Zvornik
Kadeti M +65
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emir Radeljaš - Novi Grad Sarajevo
2.
Ahmed Smajović - Novi Grad Sarajevo
3.
Marko Petrović - Kozara
3.
Slaviša Simeunović - Sarajevo
Juniori -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Senad Krantic - Frenki
2.
Ermin Krantic - Frenki
3.
David Velaula - Spartak
Juniori -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ibrahim Đonko - Novi Grad Sarajevo
2.
Mesinovic Davud - Bosna Visoko
3.
Vasilije Radić - Koryo
Juniori -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Kerim Omerbegović - Novi Grad Sarajevo
2.
Ilija JukiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Bojan Danilović - Ljubija
3.
Grigorije Radić - Koryo
Juniori -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Irfan Ćatović - Novi Grad Sarajevo
2.
Nenad Mitrović - Sarajevo
3.
Dean Velaula - Spartak
3.
Viktor Čičić - Kozara
Juniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amar Hadžagić - Novi Grad Sarajevo
2.
Sergej Teofilović - Sarajevo
3.
David Malešević - Prnjavor
3.
Eldar Abdulovič - Novi Grad Sarajevo
Juniori -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Žiko Simeunović - Sarajevo
2.
Timur Subašić - Novi Grad Sarajevo
3.
Goran Petrović - Prnjavor
3.
Emir Tihić - Sarajevo
Juniori +78
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Anto Džepić - H Hvojnica
2.
Petar Vidović - Zvornik
3.
Petar TomiĆ - Grude
Seniori -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sadmir Habibović - Novi Grad Sarajevo
2.
David Marušić - Novi Grad Sarajevo
3.
Emir Kaljanac - Novi Grad Sarajevo
Seniori -74
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedžad Husić - Novi Grad Sarajevo
2.
Danijel Rakić - Prnjavor
Seniori -80
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Alen Čukurija - Novi Grad Sarajevo
2.
Nemanja Alempić - Sarajevo
Seniori -87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Karlo GaliĆ - Poskok-posuŠje
2.
Ognjen Savic - Zvornik
3.
Aleksa Stojisavljević - Ljubija
3.
Adi Zubanović - Ljubija
Seniori +87
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mladen Todorović - Ljubija
2.
Dženan Kozić - Centar - Hadžići
Vrtićanke B -22, 2013/2014/2015
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Nedzla Music - Kozara
2.
Marija Lakić - Ljubija
Vrtićanke A -21, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Grabovac - Kozara
2.
Sara Rokvić - Spartak
3.
Sofija Vukotić - Ljubija
Vrtićanke A -36, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Amina Dzafic - "tešanj"
2.
Nadja Majstorović - Ljubija
Vrtićanke A -39, 2011/2012
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mila Bikovska - Koryo
Mlađe kadetkinje -24
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Hena Melez - Novi Grad Sarajevo
2.
Lana Jašarević - Centar - Hadžići
Mlađe kadetkinje -27
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Laura Kujačić - Novi Grad Sarajevo
3.
Nikolina Čonjić - Zvornik
Mlađe kadetkinje -30
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Milica VasiĆ - Prnjavor
2.
Djurdja Bradic - Kozara
3.
Marija Bjeličić - Koryo
3.
Emela Hodzic - Frenki
Mlađe kadetkinje -33
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Berbić - Nur
2.
Amila Šahbegović - Zvornik
3.
Nataša Ilić - Ljubija
3.
Mila Čičić - Kozara
Mlađe kadetkinje -36
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adnana Muminović - Dragon
2.
Anamia Vukić - Kozara
3.
Snježana Tuka - H Hvojnica
3.
Esma Bahtanović - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje -39
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Lucija MiliČeviĆ - Poskok-posuŠje
2.
Monika Gajanić - Prnjavor
3.
Milica Zdjelar - Spartak
3.
Anja Hrgić - Novi Grad Sarajevo
Mlađe kadetkinje -43
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mia Babić - Ljubija
2.
Manuela Kukavica - Ljubija
Mlađe kadetkinje -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Elena Bradić - Kozara
2.
Lana Đurđević - Koryo
Mlađe kadetkinje +51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jovana Topić - Ljubija
Kadeti Ž -37
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Jelena VasiĆ - Prnjavor
2.
Saša Viktoria Knežević - Magone Livno
3.
Džejna Hamzić - Novi Grad Sarajevo
3.
Marija Orlović - Magone Livno
Kadeti Ž -41
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ada Avdagić - Sarajevo
2.
Sajra Kajevic - Bosna Visoko
3.
Dalila Muminović - Dragon
3.
Tahira Mehić - Sarajevo
Kadeti Ž -44
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Maja Dolić - Magone Livno
2.
Hena Kudra - Sarajevo
3.
Nihada Hodzic - "tešanj"
3.
Lejla Mustafic - "tešanj"
Kadeti Ž -47
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Pidro - "bugojno"
2.
Teodora Laušević - Koryo
3.
Milica Grabovac - Kozara
Kadeti Ž -51
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Mirjana VasiĆ - Prnjavor
2.
Amila Karaga - Frenki
3.
Sabina Balic - "tešanj"
3.
Lamija Paučinac - Nur
Kadeti Ž -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Marija Jokić - Zvornik
2.
Ira Grgic - ŽeljezniČar
3.
Anđela Mrkić - Spartak
3.
Selma Dzinovic - Frenki
Kadeti Ž -59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Tanja Karać - Sarajevo
2.
Eyla Hodzic - ŽeljezniČar
Kadeti Ž +59
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Šejla Ćatić - Centar - Hadžići
2.
Jelena Došen - Ljubija
3.
Maja Petrović - Prnjavor
3.
Lana Đukić - Prnjavor
Juniorke -49
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Emra Helja - Nur
2.
Džejla Makaš - Novi Grad Sarajevo
3.
Veronika Dolić - Magone Livno
3.
Merhunisa Softić - "bugojno"
Juniorke -52
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Petra Ždero - Magone Livno
2.
Marija Cvjetinovič - Guber-srebrenica
3.
Katarina Kraišnik - Novi Grad Sarajevo
Juniorke -55
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Sara Tičinović - Magone Livno
2.
Ajna Makaš - Novi Grad Sarajevo
3.
Anđela Grabež - Spartak
3.
Dua Ahmad - Olimpic Sarajevo
Juniorke -63
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ivana Šarenac - Prnjavor
2.
Sara GrubiŠiĆ - Poskok-posuŠje
3.
Lucija Brajko - Šujica
Juniorke -68
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Zorana Sandić - Zvornik
2.
Marija Ćavar - Šujica
3.
Nina Ličanin - Kozara
3.
Jana Zubonja - Student
Seniorke -57
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Ajla Reizbegovic - Novi Grad Sarajevo
2.
Indira Fazlic - Frenki
3.
Vedrana JaŽo - Grude
Seniorke -67
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Dora Marušić - Sarajevo
2.
Milica Karanović - Sarajevo
3.
Edna Abaspahić - Novi Grad Sarajevo
Seniorke -73
Rb.
Takmičar - Klub
1.
Adna Borić - Novi Grad Sarajevo
2.
Tatjana Stojnić - Spartak

Kick
Za sve dodatne informacije u vezi pravila, prijava i učestvovanja takmičara pozovite:
Belmir Berberović, 061 273 069.